Şimdi Ara

Realtek Mod (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
20
Favori
72.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Technics

sonunda kurup deneme imkanım oldu,

tekrar teşekkürşer öncelikle,

tüm adımları gerçekleştirdim, her şey aktif oldu fakat ses kalitesinde herhangi bir değişiklik yapmıyor ayarlamalar. neden olabilir bir fikriniz var mı?

Rica ederim hocam.

Aktivasyondan dolayı hata alan, hiç açamayan oluyor fakat bahsettiğiniz gibi ayarların sese etki etmemesiyle hiç karşılaşmadım.
    Kullandığınız ses çözücüsü nedir? Bağlantı Dijital mi Analog mu?
    Ses sürücüsünü ve X-Fi MB2'yi kaldırıp, CCleaner ve Driver Sweeper ile artık kalan dosyaları silip temiz kurulum yaparsanız sanırım sorun çözülecektir.

Realtek Mod

Bu konsolda yaptığınız tüm değişiklerin sese etki etmesi gerekiyordu.

quote:

Orijinalden alıntı: solid

aynen hocam ses console launcher ile istediğin ayarlar ile oyna sese en ufak etki etmiyor eksiklik var modda ;)

Mod'da bir eksiklik yok. Eğer öyle olsaydı ben dahil, yüzlerce kişi farkederdi herhalde. Bence temiz kurulum yaparak bir daha deneyin.

• DRASONIC hocam, sıfır sisteme kurdum, temiz bir kurulumdu, tüm yönergelerinizi takip ederek yaptım malesef çalışmadı, sadece konsol geldi ama ayarlar aktif değildi bende de Solid kardeşimde ki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 22 Temmuz 2012; 14:37:31 >
  • quote:

DRASONIC hocam, sıfır sisteme kurdum, temiz bir kurulumdu, tüm yönergelerinizi takip ederek yaptım malesef çalışmadı, sadece konsol geldi ama ayarlar aktif değildi bende de Solid kardeşimde ki gibi

O zaman farklı bir şey deneyelim hocam.

X-Fi MB2'nin farklı bir sürümü daha var. Onunla bir deneyin.

http://www.mediafire.com/?a9yq3nxfv3e7f19

Bir de THX'in farklı bir sürümünü kurarken hata aldığınızı söylemişsiniz, Creative yazılımlarının farklı sürümlerini ana "Setup" ile kuruyorsunuz değil mi?
    "X-Fi yazılım Klasörü"\ Audio \ THXAudCP \ Setup.exe yolundan kurarsanız hata alıyorsunuz, o yüzden söylüyorum. Ana "Setup.exe"yi çalıştırdığınızda istediğiniz yazılımı kurma penceresi geliyor. Oradan seçtiğinizde sorunsuzca kurulabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

quote:

DRASONIC hocam, sıfır sisteme kurdum, temiz bir kurulumdu, tüm yönergelerinizi takip ederek yaptım malesef çalışmadı, sadece konsol geldi ama ayarlar aktif değildi bende de Solid kardeşimde ki gibi

O zaman farklı bir şey deneyelim hocam.

X-Fi MB2'nin farklı bir sürümü daha var. Onunla bir deneyin.

http://www.mediafire.com/?a9yq3nxfv3e7f19

Bir de THX'in farklı bir sürümünü kurarken hata aldığınızı söylemişsiniz, Creative yazılımlarının farklı sürümlerini ana "Setup" ile kuruyorsunuz değil mi?
    "X-Fi yazılım Klasörü"\ Audio \ THXAudCP \ Setup.exe yolundan kurarsanız hata alıyorsunuz, o yüzden söylüyorum. Ana "Setup.exe"yi çalıştırdığınızda istediğiniz yazılımı kurma penceresi geliyor. Oradan seçtiğinizde sorunsuzca kurulabiliyor.

ok üstad, aldım deniycem teşekkürler tekrar

• @Technics

Rica ederim hocam. Umarım işe yarar.
  • Arkadaşlar DRACON1C in yaptıgı modda hiç bir sorun yok. Ben şuanda bu modu kullanmaktayım. konsoldaki her ayar sese etki ediyor. belki sizin ses kartı driveri uyumsuzdur. yanlış bişeyler yapıyorsunuzdur.
  • bende şöyle bir yazı çıkıyor evet diyorum

Realtek Mod

sonra şöyle bişey çıkıyor onada ok diyorum ilk yolladığım resimdeki yazı çıkıyor gene.

Realtek Mod

sistemim win7 ultimate 32 bit ses kodlayıcı 883
  • @Hannibal222

Aktivasyondan kaynaklandığını düşünüyorum. Aktivasyonu Güvenli Mod'da, ilk sayfada belirttiğim şekilde yapın. Bazen ilk seferde olmuyor.

Olmazsa şunu bir deneyin.https://www.box.com/s/1a1c07a876671f6fd1d2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 22 Temmuz 2012; 22:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal222

bende şöyle bir yazı çıkıyor evet diyorum

Realtek Mod

sonra şöyle bişey çıkıyor onada ok diyorum ilk yolladığım resimdeki yazı çıkıyor gene.

Realtek Mod

sistemim win7 ultimate 32 bit ses kodlayıcı 883

Güvenli modda Aktivasyonu yapman lazim bende de olmuştu. Sonra yeni başlat at %90 aktive olmuş şekilde kullanmaya başlicaksin.. Normal windows modunda Aktive olmasinda bi sorun var Genelde Güvenli modda aktive oluyo Herhangi bir sorunla da karşilaşilmiyo.. Creative X-Fİ Titanium vardi bende onu iade etmiştim aldigim gibi geçen ay inan sanki titanium ses karti takiliymiş gibi ses kalitesi aliyorum bu programlarla...

• quote:

@Hannibal222

Aktivasyondan kaynaklandığını düşünüyorum. Aktivasyonu Güvenli Mod'da, ilk sayfada belirttiğim şekilde yapın. Bazen ilk seferde olmuyor.

Olmazsa şunu bir deneyin.https://www.box.com/s/1a1c07a876671f6fd1d2

güvenli modda çalıştırdım oldu teşekkürler
  • quote:

Rica ederim.
  • quote:

quote:

Rica ederim.

anakartım msı z77a gd55..sımdı ben bu modu kullanarak kulaklık problemımden kurtulmus olacakmıyım?

problem derken kulaklıktan cok az ses alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

anakartım msı z77a gd55..sımdı ben bu modu kullanarak kulaklık problemımden kurtulmus olacakmıyım?

Merhaba,

Kulaklıktan az ses alma problemi genel olarak empedans ile alakalı bir durumdur.
    Kulaklığınız yüksek Ohm değerlerine sahipse,standart ses çıkışları yeterli beslemeyi yapamaz.

Probleminizin çözümü için harici FiiO E5 gibi bir kulaklık amfisi almanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Merhaba.

@R0ME arkadaşın belirttiği gibi donanımsal bir durum olma olasılığı daha yüksek görünüyor.
    Yalnız siz yine de şansınızı deneyin derim. Çünkü bu konuda yükleyip kulaklık sesinin ve performansının arttığını söyleyen arkadaşlar olmuştu.
  • quote:

ok üstad, aldım deniycem teşekkürler tekrar

varmı bir gelişme zira bende hala aynı konsoldaki hiçbir özellik sese yansımıyor daha önce 2.68b mod denemiştim onda etki ediyordu ;)
  • quote:

Realtek Mod

64 Bit Realtek 2.70 - X-FI MB 2 MOD-> https://www.box.com/s/5bce9920ba0bab36ea3f

32 Bit Realtek 2.70 - X-FI MB 2 MOD-> https://www.box.com/s/5111e2b674c8303455f0

selam.

öncelikle tanıtım ve programlar için teşekkürler.

gelelim mevzuya; alc883 ile gayet tatminkar ses aldım bu mod sayesinde. şimdi başka bir anakartta alc888 kullanıyorum ama 2gb ram olduğu için 32bit işletim sistemi kurdum arşivime sadece 64bit destekli kurulumu atmışım. 32 bit olan gerekiyor ama "The user hosting this content is out of bandwidth" uyarısı aldım. bant genişliği ne zaman sıfırlanıyor bir bilgin var mı? ya da başka bir yere atabilirmisin dosyayı?

tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kirkalti

selam.

gelelim mevzuya; alc883 ile gayet tatminkar ses aldım bu mod sayesinde. şimdi başka bir anakartta alc888 kullanıyorum ama 2gb ram olduğu için 32bit işletim sistemi kurdum arşivime sadece 64bit destekli kurulumu atmışım. 32 bit olan gerekiyor ama "The user hosting this content is out of bandwidth" uyarısı aldım. bant genişliği ne zaman sıfırlanıyor bir bilgin var mı? ya da başka bir yere atabilirmisin dosyayı?

tekrar teşekkürler.

Merhaba.
    Rica ederim.

Upload işlemi bitti. Tüm linklerin alternatiflerini ilk mesajımda bulabilirsiniz.

Not: Uploaded.to sitesi bazen "server dolu" hatası verebiliyor. Hata alırsanız 1-2 dakikada bir sayfayı yenileyip tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 30 Temmuz 2012; 18:30:54 >

• quote:

quote:

selam.

tekrar teşekkürler.

Merhaba.
    Rica ederim.

Upload işlemi bitti. Tüm linklerin alternatiflerini ilk mesajımda bulabilirsiniz.

Not: Uploaded.to sitesi bazen "server dolu" hatası verebiliyor. Hata alırsanız 1-2 dakikada bir sayfayı yenileyip tekrar deneyin.

teşekkürler. hallettim sürücüyü, 32 bitte hiç bir sorunla karşılaşmadan. ses şuan daha iyi.

• quote:

teşekkürler. hallettim sürücüyü, 32 bitte hiç bir sorunla karşılaşmadan. ses şuan daha iyi.

Rica ederim.

32 bit sürücünün de x-fi mb2'yi sorunsuzca açabilmesi, 64 bit zorunluluğunu ortadan kaldırmış oldu. Zira herkes 64 bit kullanmıyor.
    Realtek sürücü yapısı değişmediği takdirde, gelecekteki tüm sürücülere de kolayca entegre edilebileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Geri bildirim için teşekkürler.
  • Hocam şu modlu sürücüne bir el at zira 2.68 ile herşey aktif kullanıyorken senin 2.70 ile herşey pasif sese etki etmiyor anakart z77a-gd55 alc892 çip var ;)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.