Şimdi Ara

Realme x2 pro imei işlemi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
5.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 19 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • undis06 (9 mesaj) ancora (5 mesaj) rash.87 (5 mesaj) interwap (2 mesaj) design.code (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (20 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Realme >> Realme x2 pro imei işlemi yardim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    292 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar merbaha realme x2 pro almayi dusunuyorum bu telefonlara imei repair islemi geldimi

|
    |
  • Binbaşı
    1544 Mesaj
    Merhaba. Maalesef gelmedi. Bende bekliyorum. Telefonu 1.5 aydır kullanıyorum. Mart ayı içerisinde belki iyi bir haber gelebilir.
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    insallah en kisa zamanda cikar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Merhaba. Maalesef gelmedi. Bende bekliyorum. Telefonu 1.5 aydır kullanıyorum. Mart ayı içerisinde belki iyi bir haber gelebilir.
    Nerden aldınız hocam?
  • Binbaşı
    1544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: V. van Gogh

Nerden aldınız hocam?

Alıntıları Göster
    Pm
    |
    |
  • Binbaşı
    1560 Mesaj
    realme telefonlara imei olmuyor malesef.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj
    Bende aylardır araştırıp bekliyorum ama şuan için yapan çıkmadı. Aslında bazı arkadaşlar üzerinde çalışmak istiyorlar ama ellerinde cihaz olmadığı için gelişme olmuyor. Elinde cihaz olupta IMEI repair çalışması için göndermek isteyen arkadaş varsa iletişime geçebilir.
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

Bende aylardır araştırıp bekliyorum ama şuan için yapan çıkmadı. Aslında bazı arkadaşlar üzerinde çalışmak istiyorlar ama ellerinde cihaz olmadığı için gelişme olmuyor. Elinde cihaz olupta IMEI repair çalışması için göndermek isteyen arkadaş varsa iletişime geçebilir.
    Calisma yapmak isteyen arkadaş İstanbul da midir ? Pm atar misiniz
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj

Hayır Çanakkale'de. Kendi çalıştığı ekipleri var, inşallah başarırlar.
    |
    |
    enesaydin00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    malesef hala imei atan birini bulamadim ustune bide gecmis zamanlarda android 10 trial versiyona guncelledim bootloader kilidi pasif durumda tam surum guncellemesi gelene kadar onuda acamiyorum cin surumunu globale donusturmusler 1-2 tanede rom cikmis aslinda beklemez satardimda telefon super ikinci telefon alacagim bunuda illaki cozerler
    |
    |
  • Binbaşı
    1653 Mesaj
    bu telefondan almayı düşünüyorum, nereden alabilirim? Alabilirsem büyük ihtimalle IMEI işini çözerim.
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj

Hocam IMEI işini çözebilecek misiniz gerçekten ?
    |
    |
    design.code kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1653 Mesaj

Basit bir yöntem var, chip üzerine değil android sistemi üzerine yazıyorsunuz. Telefonu reset yapınca gidiyor. Ama tekrar yapması 5 dakikalık bir işlem. Ama ben telefonu satan birini bulamadım.
    |
    |
    rash.87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj

Ben bulurum size tanıdıklarım var. Olmadı ben size getireyim telefon. Zaten 5 yıldır satıcılık yapıyorum. Avrupa'dan 5 günde getiririm. Fakat imei işleminde emin misiniz ? Özele gelin hocam sizinle bu konuyu tartışalım.
    |
    |
    design.code kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6019 Mesaj
    Oppolara IMEI atılmıyor diye bir algı var. Gördüğüm madarıyla bazı Oppolara atılılıyor. Belki arz talep belki de bazı nodeller gerçekten zor.
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj

Bazıları derken hangi modeller bunlar. Sadece eski modellere yapılıyor.2016-17 de çıkanlara falan. Aslında ben oppo find x çıktığında IMEI reparirli satıldı diye biliyorum, aklımda öyle kalmış. Bunu işle Türklerden başka uğraşan neredeyse Yok o yüzden zayıf kalıyoruz. Hintliler işin içine girse olay değişir.
    |
    |
    interwap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2ay sonra kapaniyor telefonum =) insallah bir babayigit cikar cozer su imei isini yoksa 2. telefonu alacagim buda muzik video ve oyun telefonu olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undis06 -- 3 Mayıs 2020; 16:3:42 >
  • Binbaşı
    1544 Mesaj

Aynen benim telefonda kapanacak hocam. Tablet olarak kullanacağız artık.
    |
    |
    undis06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    galiba satacam benim teli uzerine ekleyip baska telefona gececegim sizde kactan gider bu sekilde alan olurmu 2000-2500 civari felan gidermi
  • Yarbay
    6019 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

Bazıları derken hangi modeller bunlar. Sadece eski modellere yapılıyor.2016-17 de çıkanlara falan. Aslında ben oppo find x çıktığında IMEI reparirli satıldı diye biliyorum, aklımda öyle kalmış. Bunu işle Türklerden başka uğraşan neredeyse Yok o yüzden zayıf kalıyoruz. Hintliler işin içine girse olay değişir.
    Link vermeye gerek yok. Çünkü siz o forumlarda da varsınızdır. Sanırım en güncel repair olan Realme 2
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.