Şimdi Ara

Realme x2 pro imei işlemi yardim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
8.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: undis06

galiba satacam benim teli uzerine ekleyip baska telefona gececegim sizde kactan gider bu sekilde alan olurmu 2000-2500 civari felan gidermi
    Bu arada dün telefona ui rom güncellemesi geldi. Acaba bir umut repair olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ancora kullanıcısına yanıt
    Banada guncelleme geldi ama bootloader kilit kismi hala pasif durumda acamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: undis06

Banada guncelleme geldi ama bootloader kilit kismi hala pasif durumda acamiyorum
    Benim telefonda aktif durumda ama denemedim.

https://gsmturkey.net/threads/oppo-realme-x2-pro-android-10-twrp-root.16964/

• ancora kullanıcısına yanıt
    Bu gonderdigin sekilde yapmak icin gelistirici seceneklerden OEM Kilidini açık halede olmasi ama benimki pasif durumda telefonu aldigimda pasif durumda degildi ben guncelleme yaptiktan sonra oldu aklima gelip daha once acmadimda suan kapali konumda bir sonraki guncellemeyi bekliyorum yada android 9a donup acip tekrar guncellenecek oda uzun iş

• Arkadaslar bu telefonu imeisiz sekilde satsam ne kadar eder

• Boşuna heves etmeyin. Oppo ve Realme telefonlara diag mod bile açılamiyor. IMEI tamiri imkansız.

• https://www.movical.net/us-en/repair/realme/x2-pro

Bu site icin ne dusunuyorsunuz sizce para tuzagimk

• oppo find 7 alıcaktım zamanında sırf bu imei yüzünden almamıştım 2015 falandı sanırım o günden bugüne değişen bişey yok oppolara vivolara imei işi yok sony ve motorola gibi.

aslında imkansız ötesi bişey değil yapılır illaki ama kim yapacak kim uğraşacak uğraşsa emek verse yapsa kaç kişiye bu hizmeti sunacakta para kazanacak o yüzden para kazanamayacağı modele kimse uğraşmaz o yüzden heves etmeyin bu konuda alan arkadas ya pasaport kaydını göze alacak yada tablet niyetine kullanacak a-başka alternatifi yok yada 8ay kullanıp yurt dışına satıcaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 17 Eylül 2020; 16:20:40 >
  • Hocam bu telefonları satan telefoncular falan var Sahibinden'de ve sıfır olarak kutusunda satıyorlar ama Realme zaten Türkiye'ye gelmedi mi? IMEI sorunu nasıl oluyor? Telefonlar garantili bir şekilde satılıyor çünkü anlayamadım açıkçası.
  • Merhaba,

Bu linkteki işlemi denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **********RIFAT******** -- 26 Kasım 2020; 0:9:26 >
  • Diab açmak için rootlu cihazda

Kod

Yığını:
    su setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb

Bu komutu deneyebilecek arkadaş var mı?

• Real me 7 pro aldımda imei atılmıyormuş sanırım moralimi bozdu bu durum.. Bu telefonlardan alanlar şuan ne yaptılar acaba bilgilendirebilirmi beni

• wisee97 kullanıcısına yanıt
    Realme x2 pro imei işlemi yardim Realme x2 pro imei işlemi yardim Realme x2 pro imei işlemi yardim

Bilerek lades e girmişsiniz :((

• Valla moraller bozuldu mevcut kullananlar ne yaptı acaba?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.