Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonkennedy35

Viper çalışıyor hocam, twrpden magisk ve magisk fixini kurunca geriye viper 2.7.0.1 apksını yüklemek kalıyor.

Alıntıları Göster
    Ses çıkışı pek iyi değil bizim telefonun.

Bir nebze de olsa viper sayesinde özelleştirme yapılır sese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrcezalaa

Siz hangi mağazadan aldınız
    N11 turuncu mağaza 6/128 GB

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Çok daha kötü ses deneyimine sahip cihazları dize getirdiğini bilirsin viperın. Şahsen hiç jack girişini kullanmadım ama bluetooth kulaklıkla oldukça iyi sonuç veriyor.

• leonkennedy35 kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam,sorun yok.

Ben telegram gurubundan bir a20 romu twrp üzerinden kurdum, aynı şekilde kayıt özelliği yok, sizin verdiğiniz tüm linkler de A19 var, bu nasıl oluyor hâlâ anlamış değilim.
    Hangi romu kurarsam kuruyum arama kaydı yok. Bütün ülkelere a20 romu aynı şekilde verilmiş, Rusya, Hindistan veya Avrupa hiç farketmez aynı link üzerinden download veriyorlar, ne lânet bir şey bu.
    Bu arada oxygenos denedim, hızlı ama stabil değil, üzerinde kamera uygulaması yoktu, onda da çağrı kaydedemedim,

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Hocam root rom rehberi hazırlamayı düşünür müsünüz?
    Hocam ben verdiğim linkten a19 kurup a20ye ota üzerinden güncelledim. Root olduğu halde ota çalışıyor. Denemediyseniz şayet a19 diye kurmanızı öneririm. Çokta vakit kaybetmişsinkzdir olsa bari. Çok saçma geliyor aynı cihaz aynı yazılım, tek fark sim ve operatör olabilir ama yine de o kadar mantıklı gelmiyor. Sonuçta realme kendisi de daha Türkiyede de çok yeni. Bizim operatörlerin pek tanıdığını sanmıyorum :D

• 20 gün kullanım deneyimlerim.
    Meizu M6s dan geçmiş biri olarak ses kalitesini hiç beğenmedim. Bluetooth kulaklık ta bile farkediyor meizu. Ayrıca meizu arayüzü olan flyme color os tan çok daha güzel . Birbirlerine çok benziyor. Meizu Mback apayrı bir kullanım rahatlığı sunuyor. Gerçi colorosa da alıştım.Meizu da internet bağlanma hız göstergesi sayacı daha doğru gösteriyor. colorosta yarısını gösteriyor. Meizu da hız 500 kb iken realmede 250 kb gösteriyor. Malzeme kalitesi göreceli. Sonuç olarak color os çok stabil. Flyme biraz buglar var. Bu fiyata bu cihaz harika. Şarj olarak meizu M6s berbat. Realme de sanki hızlı bitiyor şarjı. 8 saat süre alıyorum.oyun oynamıyorum.

• güncelleme sorunu olmazsa root aticam da güncelleme önemli her defasında yeniden uygulamaları yüklemek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: devrimsel

Hocam root rom rehberi hazırlamayı düşünür müsünüz?
    Yok hocam malesef,Biraz karışık, xiaomi, htc yada samsunglar kadar kolay değil. Bilgi var ama yeterli değil. TWRP kuruyorum, tutuyor başka bir imaj dosyasını fastboot'la yükleme istiyor. Ama farklı bir komutla, o komutu giriyorum bu seferde kabul etmiyor.
    Garip bir durum hala çözemedim. Çözsem yardımcı olurum ama kafa çekmiyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonkennedy35

Hocam ben verdiğim linkten a19 kurup a20ye ota üzerinden güncelledim. Root olduğu halde ota çalışıyor. Denemediyseniz şayet a19 diye kurmanızı öneririm. Çokta vakit kaybetmişsinkzdir olsa bari. Çok saçma geliyor aynı cihaz aynı yazılım, tek fark sim ve operatör olabilir ama yine de o kadar mantıklı gelmiyor. Sonuçta realme kendisi de daha Türkiyede de çok yeni. Bizim operatörlerin pek tanıdığını sanmıyorum :D
    Hocam tam bir saçmalık, böyle bir hata olamaz. Her ülkeye, her cihaza(realme 3 pro) aynı romu ver. Ama birinde ses kaydı var diğerinde yok. Çekirdek sürümleri, versiyon ,şu bu aynı, zerre kadar fark yok. Ben ilk aldığımda cihaza A18 vardı. 2 güncellme aldım hala kayıt özelliği yok.
    Vazgeçtim artık. Önce twrp üzerinden zip uzantılı a20 buldum kurdum, baktım yine gelmedi, Orjinal siteden A20'yi kurdum geçtim. Twrp falan uçtu gitti zaten hocam. Çift hat kullanıyorum. Biri Turkcell,diğeri vodafone. Artık nasıl oluyor ben çözemedim. A21'i bekleyim oldu oldu, olmadı yedek bir cihaz bulup bunu adam ederim.

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    İsterseniz a21 sürümü gelince bana hatırlatın, rootlu kullanıyorum colorosu, illaki dener söylerim.

Gerçekten saçma hocam, inşallah ama a21 ile geleceğini de pek sanmıyorum. Muhtemelen hiç dokunmayacaklardır bu kısma
    Yapabileceğim bir şey varsa söyleyin kok erişimi olduğu için sistem dosyalarını size uploadlayabiliri.

hocam ses kaydedicide görüşme isimli bir bölüm var
  • Televizyona hdmi kablo ile görüntü aktarımı var mı?

Büyük ihtimalle ülkeye göre yasal mevzuat farkları olduğundandir

Aslında sizden bir ricam var hocam. Son olarak aklıma gelen bu.
    https://t.me/semut_irenk/5463

Bu uygulamayı size zahmet indirip, kurun hocam.

Sonra size zahmet kırmızı kare içindeki yerleri takip edip, daha sonra o apk dosyasını yükleyip özelden link atabilirmisiniz.Bu yaptığımız arama kayıt yapan uygulamayı apk olarak almak. Benim tahminimce bu apk ile ilgili bir sorun var. Sizin rehber vb şeyleriniz bana geçmez hocam endişe etmeyin sakın. Yine de şüpheniz varsa hiç zahmet etmeyin. Sorun olmaz hocam.

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 8 Aralık 2019; 0:42:49 >

Yok hocam estağfirullah, uploadladım hemen.
    https://drive.google.com/file/d/1-9O7Z0QG6qaXZ1bGMdMnxGbzXarYP4pP/view?usp=drivesdk
    Özel mesaj olarak atacaktım ama hata verdi. Buraya atmak yasak felan değildir inşallah :D

• lafata kullanıcısına yanıt
    Hocam her ülkeyi deniyorum ama sonuç aynı. Hindistan, Endenozya ,Rusya veya herhangi bir ab ülkesi hepsinde sonuç aynı. Rom değiştirmek bile işe yaramadı.
    Bir de realme, ne olursa olsun Çin hariç her ülkeye aynı Rom'u veriyor. Ayarlar içinden bölge değiştirmekte işe yaramıyor.
    Çok teşekkür ederim hocam, ama uygulama çalışmadı.
    O uygulama kişiler değişmiş demek ki..

Bunlardan biri ama hangisi bilemiyorum. Neyse artık hocam, sizi daha fazla zahmete sokmayım. Tekrar tekrar teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.