Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Latest Version Detected:
    RMX1851EX_11_A.21 (2.74 GB)

Short Changelog:
    This release includes the Android security patch, added clicks the blank area to back to the launcher on recent task interface, added a fast switch toggles of dark mode in notification center, fixed partial known issues.

Download Link Of Full ROM:
    Direct Download

http://otafsg1.realmemobile.com/patch/amazone2/GLO/RMX1851EX/RMX1851EX_11.A.21_0210_201912092010/RMX1851EX_11_OTA_0210_all_GJr1mDg1P6CF_d51668.ozip

Version Full Name:
    RMX1851EX_11_OTA_0210_all_GJr1mDg1P6CF_d51668.ozip

MD5:
    c7f844bcea4d1604e3dfa78a83a5861a

Full Changelog

Güvenlik
    ● Android güvenlik yaması: Aralık 2019

Fırlatıcı
    ● Eklendi son görev arayüzü üzerinde başlatıcıya arkasına boş bir alana tıklayın

Bildirim Merkezi ve durum çubuğu
    bildirim cente karanlık modunun ● Eklenenler hızlı geçiş geçiş yapar

Ayarlar
    ● eklendi flaş çağrı özelliği

bilinen sorun düzeltildi
    ● Yatay durumdayken kamera tarafından engellenen ses seviyesi sorunu düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 15 Aralık 2019; 12:8:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• devrimsel kullanıcısına yanıt
    Kılıf bakıyorum nerelerde mevcut acaba ?

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Bu linkten indirip güncelleme yapılabiliyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar realme 3 pro almayı düşünüyorum. Konuyu incelediğim kadarıyla şuan realme resmi olarak tr piyasasına girmiş. Teknik servis hizmetini kvk veriyor.

Telefonda kronik olarak sorun yaşayan vb. yok yinede siz kullanıcılara danışmak isterim telefondan memnun musunuz bu fiyata alınabilecek f/p bir ürün müdür?

1-2 kişi yıl başından önce 5 pro gelir demiş biraz beklesem mi sizce?
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    11.11 de satın almıştım. 1 aylık kullanımda hiç bir problemle karşılaşmadım oldukça memnunum.

5 pro gelir de kaçtan gelir, bu cihaz 1500'den aşağı zor düşer, 5 Pro'da 2500 yada 2300 TL civarında gelir . Yani arada uçurum 700,800 TL olur ki 2300,2500 TL'ye de gidipte realme almam 9t gibi amoled ekranı olan muhteşem cihaz dururken. 9t 11.11'de 2550'den satıldı.
    Sonuç olarak iş bütçene bakar.
    NOT: Google olmama riski çıktı bir de. İş uzayabilir. Yılbaşını geçebilir süreçler.
  • Mogolo kullanıcısına yanıt
    Kurdum hocam. Bir değişiklik göremedim. Koyu mod'da whatsapp düzelmiş. Tek tuşla koyu mod'a geçiş güzel olmuş. Onun dışında aynı.
    İki model arasında pek fark yok bence. Fiyat uygun olursa her türlü 3 Pro alınır.

• Arkadaşlar kamera konusunda iyi değil bu cihaz.
    Yazılımı becerememisler gibi.
    Makro çekim yapınca odak dışı yerlerde puslanma ve karıncalanma oluyor.
    Gece çekimi desen tripod olmadan net çekim yapmak imkansiza yakin.
    Selfie kamerası da aynı.
    G cam ile karşılaştıran var mı?
    Ya da öne plus kamerasını yükleyip deneyen?

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Arkadaşlar kamera konusunda iyi değil bu cihaz.
    Yazılımı becerememisler gibi.
    Makro çekim yapınca odak dışı yerlerde puslanma ve karıncalanma oluyor.
    Gece çekimi desen tripod olmadan net çekim yapmak imkansiza yakin.
    Selfie kamerası da aynı.
    G cam ile karşılaştıran var mı?
    Ya da öne plus kamerasını yükleyip deneyen?
    Ben kamera konusunda başarılı buluyorum. Bu fiyata bu kamera performansı yeterli.
    https://photos.google.com/share/AF1QipMEf8G_el4qsZytoU7vrixfAMBQKOhpXDuN6J2GfWBHoSp_6DjthTyzcK-lIlNHmQ?key=cHZOYUNrMlQ0OVRKMGFIVzFrdXNBcHRjNWFpb0R3
    https://photos.google.com/share/AF1QipPU-73pjAi6QINm-Z2vkgdY2m1e_XaIDE_dcyhQXOdoFWw-SquxTME9-3iKzefQOQ?key=cTAxMkRmZnYtTE9JemlMRGloNkUtVjFaT200YU9n
    https://photos.google.com/share/AF1QipNOXv26eDgWoI114JDaMbwjV-jZH9ZgNV7ozJ5EcgDXPRMiUWGr2xW2qkBTmafEAw?key=ZTFmUjdjZlpNeVJreElLLTZKQ21jRzYyUzJLM0R3

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Kurdum hocam. Bir değişiklik göremedim. Koyu mod'da whatsapp düzelmiş. Tek tuşla koyu mod'a geçiş güzel olmuş. Onun dışında aynı.
    nasıl kurdun hocam acaba? ben linkteki dosyayı indirdim hafıza kartına atıp recovery moddan açıp kurmayı denedim hata verdi.

edit:https://download.c.realme.com/osupdate/RMX1851EX_11_A.21_OTA_0210_all_201912092010.ozip bu linkten kurunca oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_we_mawi -- 17 Aralık 2019; 1:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert05

Ben kamera konusunda başarılı buluyorum. Bu fiyata bu kamera performansı yeterli.
    https://photos.google.com/share/AF1QipMEf8G_el4qsZytoU7vrixfAMBQKOhpXDuN6J2GfWBHoSp_6DjthTyzcK-lIlNHmQ?key=cHZOYUNrMlQ0OVRKMGFIVzFrdXNBcHRjNWFpb0R3
    https://photos.google.com/share/AF1QipPU-73pjAi6QINm-Z2vkgdY2m1e_XaIDE_dcyhQXOdoFWw-SquxTME9-3iKzefQOQ?key=cTAxMkRmZnYtTE9JemlMRGloNkUtVjFaT200YU9n
    https://photos.google.com/share/AF1QipNOXv26eDgWoI114JDaMbwjV-jZH9ZgNV7ozJ5EcgDXPRMiUWGr2xW2qkBTmafEAw?key=ZTFmUjdjZlpNeVJreElLLTZKQ21jRzYyUzJLM0R3

Alıntıları Göster
    Uygun ışık koşullarında bu resmi çekmesi gayet doğal.
    Önemli olan biraz zayıf ışık kosullarinda makro çekimde tabiri caizse batırıyor.
    Gcam kurup karşılaştırma yapayım onda nasıl

• Gcam kurdum 6.2.024 ama çözünürlük 12 MP arka kamera 8 MP ön kamera gösteriyor.
    16 MP i nasıl ayarlayacaz

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle merhaba,

Belki duymuşsunuzdur Xiaomi mi 5s cihazı toplatılıyor. Bende iade işlemlerini sağlıyorum ve bu vesileyle yeni cihaz arıyorum. Bir süre de olsa mi5s kullanmış birisi olarak bana öneriniz nedir. Realme 3 pro konusunda kafam yattı lakin bir iki soru var. Şöyleki;

-- Şarj kablosu satılan bir yer var mı yoksa Aliexpress'de mi bulacağız.
    -- 4 gb rami olan modelde ne kadar boş yer kalıyor. Ona göre 6 gb ram olana fazla para vermeyelim. Ki 64 gb bana yeterli gelir.
    -- Mor renkli 6/128 model satan bi yer var mı? Mor rengi çok hoşuma gitti.
    -- Ghost screen tarzında kronik bir sorunu var mı?
    -- Custom rom durumu ne alemde? Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih448

Hocam öncelikle merhaba,

Belki duymuşsunuzdur Xiaomi mi 5s cihazı toplatılıyor. Bende iade işlemlerini sağlıyorum ve bu vesileyle yeni cihaz arıyorum. Bir süre de olsa mi5s kullanmış birisi olarak bana öneriniz nedir. Realme 3 pro konusunda kafam yattı lakin bir iki soru var. Şöyleki;

-- Şarj kablosu satılan bir yer var mı yoksa Aliexpress'de mi bulacağız.
    -- 4 gb rami olan modelde ne kadar boş yer kalıyor. Ona göre 6 gb ram olana fazla para vermeyelim. Ki 64 gb bana yeterli gelir.
    -- Mor renkli 6/128 model satan bi yer var mı? Mor rengi çok hoşuma gitti.
    -- Ghost screen tarzında kronik bir sorunu var mı?
    -- Custom rom durumu ne alemde? Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.
    Evet hocam mi5s konusundan hatırlıyorum gibi sizi. İsim yabancı gelmedi.

Şarj kablosu Türkiye de var, 30 TL civarı gördüm, bizm burda bir toptancı da toptan fiyatı 15 civarıydı. Yalnız şarj aleti yok Türkiye'de, onu mecbur aliexpress den almak zorundayız. O da aliexpress de 50 TL, vergi hariç. Yani 2. bir power almaya kalksak vergisiyle 70 TL bulur. Hızlı şarj için tek kablo yetersiz illa 4a şarj aleti lazım, ikinci bir kablo aldım açıkçası bir işe yaramadı, şimdi birde şarj aleti almak zorundayım. Ama şu var acil durumda herhangi bir şarj aleti ve micro usb kablo telefonu şarj eder,yani sizi yarı yolda bırakmaz, sadece yavaş şarj olur.
    Not: Şarj aleti ni yada ben Türkiye'de bulamadım. 4 amper ben daha görmedim.

Ram yeterli genelde 1 GB -1,5 gb civarı boş yer kalıyor ama bunu referans olarak görmeyin, 6 gb alsanız da yine 1 gb yada max 2 gb boş kalır, sadece uygulama geri dönüşleri daha hızlı olur ki, 1 sn altındaki hız size çok şey kaybettirmez, yada kazandırmaz. 64 gb yeterli hafıza kartı desteği var zaten.

Mor renkli 6,128 hakkında hiç bir fikrim yok, ama şöyle söyleyeyim, ben kendime mor rengini aldım, bir akrabama nitro mavi aldık. Kesinlikle nitro mavi daha güzelmiş. Mor biraz siyaha kaçıyor. Tabi zevk meselesi. O da siyah seviyormuş, moru beğendi.

Şu ana kadar kronik bir sorun yok. Ghost screen hiç başımıza gelmedi.

Custom rom yeterli düzeyde var, daha da olacaktır. Bu cihaz 2020 de android 10 alacağı için custom rom paylaşımları devam eder.

Mi5s efsane cihazdır. Hız olarak onu aratmaz, tabi ki yeni olduğu için bu cihazda kamera daha iyi. Mi5s daha sağlam oturaklı cihaz dı ama ardından pocophone kullandım, veya mi9t, mi note 8 gibi cihazlar elime geçti ve artık anladım ki arabalar gibi telefonları da inceltip hafifletmişler. Eski cihazlardaki ağırlık ve sağlamlık yeni nesillerde yok. O yüzden kasa kalitesine aldanmayın.
    Kısacası mi5s kullanıcısını üzmez bu cihaz, parasının hakkını verir

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Gcam kurdum 6.2.024 ama çözünürlük 12 MP arka kamera 8 MP ön kamera gösteriyor.
    16 MP i nasıl ayarlayacaz
    Hocam çok gcam var. Bendeki sürümde hiç biri gözükmüyor.

https://t.me/rm3prophoto/54700

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Hocam çok gcam var. Bendeki sürümde hiç biri gözükmüyor.

https://t.me/rm3prophoto/54700

Alıntıları Göster
    MP tutmayınca yazılımın kalitesi ortaya çıkmıyor.
    Yoksa gcam on numara lensleri kaynakları çok iyi kullanıyor.
    Kendi kamera yazılımı için inşallah realme düzeltmeler gönderir.
    Tabii arayüz meselesi de var.
    Bazı şeyler var.
    1.indirme yaparken durum çubuğunu aşağı çektiğinizde indirme rakamları guncelledikce duraklat yazısında bozulmalar oluyor.
    2.koyu modu acip kapatınca kilit ekranında ki bildirim içeriği gizli ise gizlilik kapanıyor.mesela Whatsappa gizlilik ayarı yaptınız mesaj içeriği görünmüyor.Koyu modu acip kapatınca o gizlilik te kapanıyor ve WhatsApp ın mesaj içeriği gorunuyor.
    3.chrome bataryayı sömürüyor.general mobile gm5 plus var custom rom 9.0 var.onda Chrome bataryayı icmiyor5.
    4. otomatik parlaklık verimli çalışmıyor.
    5. Ve tabii kamera yazılımı çok kötü.o güzelim sensörleri verimli bir şekilde kullanamıyoruz.
    Benim şu ana kadar kullanım deneyimim de gördüklerim bunlar.
    Bu yazdığım geri donuslerle ve daha başka sorunları yaşayan gören arkadaşlar sizlerde yazın
    Bilelim .paylaşalım .

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Kendi kablosuna hızlı şarj destekli adaptör taksak yine de yavaş mı şarj eder?

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.