Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bl Kilidi kapalı diye biliyorum hocam.
    Valla benim alkımda da bir kaç rom kalmadeı değil. Özellikle OxygenOs denen Rom çok cezbediyor. Oneplus 7'den Realme3 Pro'ya entegre edilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 5 Aralık 2019; 21:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Bl Kilidi kapalı diye biliyorum hocam.
    Valla benim alkımda da bir kaç rom kalmadeı değil. Özellikle OxygenOs denen Rom çok cezbediyor. Oneplus 7'den Realme3 Pro'ya entegre edilmiş.
    Ben açık diye biliyordum kilidi.Bakmaya uğraşmaya üşeniyorum bu aralar.

Ama şimdi OxygenOS hem de oneplus tan dedin ilgimi çekti.

Oneplus ın kamerayı uygulamasını merak ettim.Acaba nasıl bi performans verir ki?
  • cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Yok daha yeni kontrol( In Depth Test denen uygulamdan) ettim malesef kilitli hocam.
    Oneplus camera apk inirip kurdum çok beğnmedim. Ama o işletim sistemi üzerinde nasıldır bilmiyorum.
    https://forum.xda-developers.com/realme-3-pro/how-to/guide-unlock-bootloader-install-twrp-t3938845
  • quote:

Yok daha yeni kontrol( In Depth Test denen uygulamdan) ettim malesef kilitli hocam.
    Oneplus camera apk inirip kurdum çok beğnmedim. Ama o işletim sistemi üzerinde nasıldır bilmiyorum.
    https://forum.xda-developers.com/realme-3-pro/how-to/guide-unlock-bootloader-install-twrp-t3938845
    Baktım şimdi de uzun işmiş BL kilidini açmak.

Gerçi şu kendi arayüzlerini yapıp gndersinler bi deneyeyim de ondan sonra bakarım custom romlara.

ColorOS hoşuma gitmiyor açıkçası...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrcezalaa

Hayır resmi site aşağıda KVK güvencesi sorgulama var ordan kontrol ediyorsun
    dostum emin misin? site Orjinal değil gibi, zaten burası olsa kvk. com da da çıkması lazım değilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türk Telekom da VOLTE yi açtım

gelen mesaj ;
    Degerli musterimiz, talebiniz uzerine VoLTE servisi mobil hattiniza tanimlanmistir. Aramalarinizi 4.5G hizmetiyle HD kalitesinde gerceklestirmeye baslayabilirsiniz. B001

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Uzun uzun yazmışlar. çok kolay ve kısa sürüyor hocam. Size bundan önceki mesajı, bu mesajı yazarken, o arada halletim ama telefon sıfırlandı. Onu yazmamışlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 5 Aralık 2019; 22:44:43 >
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam, sadece sms atarak mı çözdün? Volte menüsü aktifleşti mi?
    Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Uzun uzun yazmışlar. çok kolay ve kısa sürüyor hocam. Size bundan önceki mesajı, bu mesajı yazarken, o arada halletim ama telefon sıfırlandı. Onu yazmamışlar....
    Cihazın sıfırlama isteyeceğini tahmin etmeliydin

İşte ben de aslında ona üşeniyorum yedek al geri yükle.

Ölme eşeğim ölme

• quote:

Tebrikler hocam, sadece sms atarak mı çözdün? Volte menüsü aktifleşti mi?
    evet volte menü aktif

• quote:

tamam site fake değil dostum, kontrol ettim fakat hata veriyor imei kaydı görünmüyor satıcın ne diyecek bakalım burda belirtirsen bizde bilgi alabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 5 Aralık 2019; 23:36:54 >
  • Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

bu şekilde

Türk Telekom dan gelen mesaj içeriği de şöyle :

Degerli musterimiz, talebiniz uzerine VoLTE servisi mobil hattiniza tanimlanmistir. Aramalarinizi 4.5G hizmetiyle HD kalitesinde gerceklestirmeye baslayabilirsiniz. B001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 5 Aralık 2019; 23:41:31 >
    Ben sorgulattığımda 2 IMEI KVK ya kayıtlı gözüküyor

• quote:

Ben sorgulattığımda 2 IMEI KVK ya kayıtlı gözüküyor
    ne zaman almıştın?

25 gün felan oldu

Siz hangi mağazadan aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Stock rom da color os 6 da viper çalışıyor mu?
    E iyiymiş.Bu telefonun bootloader kilidi acıkmış sanırım.
    Elim kaşınmıyor değil custom romları sıradan geçirmek istemiyor değilim. :))

Alıntıları Göster
    Viper çalışıyor hocam, twrpden magisk ve magisk fixini kurunca geriye viper 2.7.0.1 apksını yüklemek kalıyor.

• quote:

Normalde bl kildi açmıycaktım ama sinir oldum, akılmda kalacağıma açıyım hocam da bu dediğiniz flaşlanabilir rom nerde?
    Mi5s Türkiye de yasaklanmış yaav. Sanki kullanan kalmış gibi :-))))
    Kusura bakmayın hocam geç cevap verdim
    https://forum.xda-developers.com/realme-3-pro/how-to/guide-to-stock-rom-stock-recovery-t3940604/amp/
    Burda konu mevcut.
    Mi5s, kaan n1 gibi yaşlı ve çoktan üretimi durmuş cihazlara yasak koymuşlar cidden çok garip. Ne yapmaya çalıştıklarını pek anlamadım 🤔

• Mi 5s yasaklanmamış ama BTK'nın yayınladığı, güvenli olmayan cihazlqr listesine girmiş diye bir haber okudum ben de. Uyarı niteliğinde gibi algıladım. Hakkaten, mi5s kaç sene oldu, akılları başlarına yeni mi geldi, mi5s zamanında Xiaomi Türkiye resmi distribütör bile yoktu, el altından geliyordu.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.