Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f.uz10

3 pro VOLTE ayarları turktelekom yapabilen varmı ekranda VOLTE yazmadı bir türlü VOLTE yazıp 5555 gönderdim aktif dedi hepsi ama yapamadım bilen varsa aydınlatabilir mi
    Desteklemiyor ki TT.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler şuan için tele ihtiyacın yoksa bekle derim telden her şekilde memnun kalırsın batarya kamera süper batarya 2 gün gidiyor kamera amiral gemilerin 1 tık altı ama performans olarak aşağısında kalmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mert05

Bu sabah cihazı teslim aldım ilk izlenimlerim olumlu. Gün ışığında ekran performansı yeterli geldi. Kamerası güzel çekiyor. Hoparlör sesi güzel ve yüksek. Plastik olmasına rağmen çok hafif değil elde bir ağırlık hissiyatı var. Normalde nova launcher kullanıyorum coloros da güzel bi arayüz boyayı yüklemedim bi süre bunu kullanacağım arayüz de menüler de akıcı şekilde kullanılıyor. N11 den turuncumarket mağazasından Kvk garantili aldım 11 de 2000 in üzerinde sipariş almışlar ona rağmen hızlı bir şekilde kargoladılar.
    Teşekkürler hocam cevabınız için.http://cihaztakip.kvkteknikservis.com/garantikontrol.aspx Bu adresten sorgulatınca garanti gözüküyor mu? Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedemlililer -- 20 Kasım 2019; 17:11:21 >

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    Evet gözüküyor kontrol ettim alınca
    Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert05 -- 20 Kasım 2019; 17:55:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert05 kullanıcısına yanıt
    Coloros 6 güncellemesi yapsam batarya ömrü azalır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldığımda 2.7 GB lık güncelleme var dedi direk kurdum güncellemeyi eski sürüm nasıldı pek bilmiyorum. Güncel hali ile 1 günü çok rahat çıkartıyorum ertesi sabah yüzde 30 larda sarjı oluyor cihazın

• ben de yeni aldım dünden beri kullanıyorum. memnunum şimdilik.
  • Kablosuz açık olduğu zaman şarj biraz hızlı tükeniyor sanki veya bana öyle geliyor.

• arkadaşlar bende bu cihazdan almayı düşünüyorum.
    benim için önemli kriterler var.bunlarda bu cihaz sorun çıkarır mı.kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim ?

- şebeke çekim gücü
    - wifi çekim gücü
    - konuşma ses yüksekliği
    - zil sesi yüksekliği
    - bildirimlerin gelip gelmemesi durumu

teşekkürler..
  • Cihazı yeni aldım olumlu olumsuz düşüncelerim ve yaşadığım sorunlar (5. Günüm)

+
    Ekran (netlik parlaklık mükemmel f/p olarak)
    pil ( bekleme süresi olarak çok iyi ama ekran açık olarak bana çok iyi gelmedi çünkü %100 den %20 e 6 saatte düştü)
    kamera ( gerçekten mükemmel bu fiyata bulmak imkansıza yakın)
    donanım ( bu fiyata bu donanımı da bulmak zor çünkü hiçbir app oyun (pubg vesaire en yüksek ayarda açıyor) ) kasma donma takılma yapmıyor he app de sorun yoksa tabiki)
    yazılım stabilliği ( ne kadar az özelleştirme o kadar az problem düşüncesinde color OS bir nevi ios mantığı .)

Yaşadığım sorunlar

Bana dokunmatik hassasiyeti çok iyi gelmedi biraz sert dokunanmak veya iki kere basmak zorunda hissediyorum kendimi çünkü algılama yapmıyor
    Yazılım, Samsung dan geçtim ve ekran ölçülendirme, color OS de yok, evet ekran büyük ama simgeleri, vesaire küçültmek ekranı daha verimli kullanmamı sağlıyordu bu yok) arka planda sürekli çalışmasını istediğim bir app var mesela adguard önce ayarlardan girip veri kullanımı izli, pil optimize reddi, sistem başlangıcında çalışma izni, birde son çalışanlar da kilit yapınca anca kapanmadan çalışıyor ve bazen telefon yeniden başlasa da devreye girmiyor, hatta %20 de pil tasarrufu açarsanız bu yaptığınız ayarlar iptal oluyor baştan yapmanız gerekiyor kilit açılmıyor gibi..

Cihazı kutudan ilk çıkardığım da konum özelliği açılmıyordu fabrika ayarlarına getirdim düzeldi, çok büyük problem değil ama ilk intiba kötü oldu, ve asıl sıkıntı vooc şarj.. Şuan telefon vooc şarj olmuyor yani sarı Yıldırım işareti çıkmıyor ürününün kablosu hiçbir yerde yok deneme yapamıyoruz, he satıcı yardımcı çok oldu mu oldu değişime iade ye kadar sıkıntı yok dedi ama ilk 5 günde bunları yaşatan bir cihazı min iki sene nasıl kullanacağım merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyagnostikMan -- 21 Kasım 2019; 17:58:27 >

• K084K kullanıcısına yanıt
    Bu dediklerin mükemmel hiç sorun yaşamazsın he tt de volte açılmıyor malesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: DiyagnostikMan

Bu dediklerin mükemmel hiç sorun yaşamazsın he tt de volte açılmıyor malesef :(
    turkcellde açılıyor mu_
  • volkann86 kullanıcısına yanıt
    Bunu denemedim, bilmiyorum malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: DiyagnostikMan

Cihazı yeni aldım olumlu olumsuz düşüncelerim ve yaşadığım sorunlar (5. Günüm)

+
    Ekran (netlik parlaklık mükemmel f/p olarak)
    pil ( bekleme süresi olarak çok iyi ama ekran açık olarak bana çok iyi gelmedi çünkü %100 den %20 e 6 saatte düştü)
    kamera ( gerçekten mükemmel bu fiyata bulmak imkansıza yakın)
    donanım ( bu fiyata bu donanımı da bulmak zor çünkü hiçbir app oyun (pubg vesaire en yüksek ayarda açıyor) ) kasma donma takılma yapmıyor he app de sorun yoksa tabiki)
    yazılım stabilliği ( ne kadar az özelleştirme o kadar az problem düşüncesinde color OS bir nevi ios mantığı .)

Yaşadığım sorunlar

Bana dokunmatik hassasiyeti çok iyi gelmedi biraz sert dokunanmak veya iki kere basmak zorunda hissediyorum kendimi çünkü algılama yapmıyor
    Yazılım, Samsung dan geçtim ve ekran ölçülendirme, color OS de yok, evet ekran büyük ama simgeleri, vesaire küçültmek ekranı daha verimli kullanmamı sağlıyordu bu yok) arka planda sürekli çalışmasını istediğim bir app var mesela adguard önce ayarlardan girip veri kullanımı izli, pil optimize reddi, sistem başlangıcında çalışma izni, birde son çalışanlar da kilit yapınca anca kapanmadan çalışıyor ve bazen telefon yeniden başlasa da devreye girmiyor, hatta %20 de pil tasarrufu açarsanız bu yaptığınız ayarlar iptal oluyor baştan yapmanız gerekiyor kilit açılmıyor gibi..

Cihazı kutudan ilk çıkardığım da konum özelliği açılmıyordu fabrika ayarlarına getirdim düzeldi, çok büyük problem değil ama ilk intiba kötü oldu, ve asıl sıkıntı vooc şarj.. Şuan telefon vooc şarj olmuyor yani sarı Yıldırım işareti çıkmıyor ürününün kablosu hiçbir yerde yok deneme yapamıyoruz, he satıcı yardımcı çok oldu mu oldu değişime iade ye kadar sıkıntı yok dedi ama ilk 5 günde bunları yaşatan bir cihazı min iki sene nasıl kullanacağım merak ediyorum
    Hocam değişim isteyin. Yeni cihaz göndersinler. Daha önce bu saydığınız sorunları(şarj performansı hariç) hiç duymadım.

• Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

Realme 3 pro mu bu?

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Hayir farkli model sadece yardim almak istedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DiyagnostikMan D kullanıcısına yanıt
    Dostum sarı olmaycak zaten vocc işareti. Vocc ibaresi çıkmıyor mu, orjinal şarj aleti ve kablosu gelmedi mi?
  • olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Cihaz modeli ne? Play store girin screen test yazın bir sürü program gelecek ,farklı renklerde test edin bakın. Ama bana biraz amoled yanığı gibi geldi. Sanırım o ekran amoled. Çok pahalıya maal olabilir.
  • cenedi kullanıcısına yanıt
    Telefon kapalı iken, şarj dairesi içinde vooc yazıyordu, ama şuan yok, telefon açık olduğunda ise vooc devrede olduğunda sarı oluyordu hızlı şarj ibaresi ama bir anda şunu yaşadım, telefon şarjda iken birden bu temassızlık gibi bir şey oldu telefonu şarja takın, şarj takıldı uyarısı geldi sonrasında ise vooc gitti. Koblo ve adaptör kutudan çıkan, zaten şarj uzun süre dayanıyor günde bir kere takıyorum, buda 4 5 kullanım demek....

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.