Şimdi Ara

REALİTY MU ONLİNE ANILAR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
15.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Saka Bi Yana Bende Simdi Eskiyi Hatirladim Duygulandim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

XobaLt mi huh o Kim Yaa.

Saka Bi Yana Bende Simdi Eskiyi Hatirladim Duygulandim :)

Bana Exelent Silk Set Yapmaktan Bıkmıştınız Sürekli patlıyordu. Ama Darklords da En iyi Enerji Elf'tim.. Eee hangi Guilddeydim :D
  • Ben Seni Elf Olarak Sevebilme İhtimalini Sevdim.
  • O günlerden kalan 1 resim =))

REALİTY MU ONLİNE ANILAR
  • Her kişinin görüşüne saygı duymak gerek.Birisi için en iyi o ise bırakında öyle olsun.Arkadaş reality gördüklerimin en iyisi buydu diyorsa herkes için bu geçerli değildir.O kişi için geçerlidir.

Reality çoğu kişi için anlatılmaz yaşanır olmuş bir serverdır ve konuyu taa googleden bulup foruma üye olup yazı yazanlardan tutunda serverın kapanmasının 4. yılında bile hala azda olsa topiği bulup konuya yazı yazanlar var.Demekki boş beleş bir server değildi.En azından bu anlam çıkmalı bölüm şefi : @ExtReme1®
    Sonuçta Dünya çapında oynanan elit bir serverdı.Filipinler'den Bulgaristan'a , Yunanistan'dan , Çin'e daha bir çok ülkeden oyuncular mevcuttu.15 yaşında oynayanda vardı 45 te.Dede torun oynayan bile vardı.Hatta benim oynadıgım şehirde karı -koca bile oynayan vardı.

Drop ve Exp sayısının düşüklüğü oyunu sindire sindire oynanmasına neden oluyordu.Örneğin ben oyuna başladıgımda en fazla 170 lvl e kadar gelinmişti.İlk reset atan ben bunu oyuna başladıktan 10-12 ay sonra başarmıştım.300 lvl den sonra günde 2 bar falan anca ilerliyordu.Bless soul , life bulmak ölümdü.4-5 gün full time oynayıp bless bulamayan ve oyunu bırakan çok kişi oldu.Gerçekten sabır işiydi.Ama farklı bir tadı vardı.

İsmini hatırlamayıp yazmadıgım arkadaşlar alınmasın lütfen çünkü bayağı uzun zaman oldu.Bu forumun başka bölümlerinde çok dolaşırım nadirende olsa can sıkıntısı giriyorum bakınıyorum bu taraflarda.
    Bir daha MuOnline mi ? Asla
    Ben lider olarak emekli oldum.Bu ünvanı bir daha alamam artık yaşlandım

• bende kamıstım 6ay boyunca 8 charım banlandı :D
    1 tanesı kufurden 7 tanesı speedhackden 9 charım olarakda 1 elf kastım . harbi guzel gunlerde gırgır samata gunlerdi
    oguzlara selamlar. ben daviasa cıkınca ok la speedhacker gosterenlerede selmlar dupe hacker hacımızada selamlar
    topumuzu kesen artıkana selm yok !! dare devilda benım le yaratık sıkıstırıp speddhackle yaratık kesenlerede selamlar.
    bır yıgın para werıp res atan arkdaslarada selamlar( paranız gerı geldımı :D:D:D) saygı deger abilerım crpty_lord ZOMBİ28 abierıme selamlar
    server kapandı hepımız dagıldık alacagın olsun mezziks ne guzel kasıduk ............ warmıdıda kapadın serverı paran mı yatırmadılar
    derdın kastın gayen amacın neydı
    gelırdın davias kapılara pk pk :D ızlerdın oyundaı hacklerı :D gercı ...... caktıgın yoktu. eygıdı artıkan eyy bc aldın mı cosardın devias kapılarda
    Girerdın bc ye yavsak gıbı pklık atardın :D tabi para ....dıydı :D her zaman dsrlı yuzuk bulmak tek hayalımdı :D ulan mezzıks hayalımı gerceklestıremedım ne ıstedın bızden bılzerden gevur kardeslerden bırak mezzıks senı yaa paran yatıodu kapadın servırı bu yaptına senın ..... denır arkadas yaa ey gıdı gunler eyy bır kapısırdık davıas kapıda genelde ben ızleyıcı olurdum aaaaaaa snopp wardı bde gokan abıı sen mubarek adamdın daha gerısı bı ...... yaramıodu wallaa nyse uzun lafın kısası yemesın arkadaslar lahanası aksama bıze gel server kasalım hep beraber :D

• Ben MaLKaViaN'ın ortagı yani eski Duncan'ın REALITY'nin ilkiydik...Tabi sonralardan Duncan'a ara verince Emre abi carını baskalarına verdi car bok oLdu :D...Sonradan MaLKaViaN die mg actık bilen bilir +10 FULL EXC BRASS SET VARDI DSRLİ Elindede exc. leg staff ve shield..1 Res atmıstık sonradanda server kapanmıstı zaten..
  • dabann oğuzlara selam göndermişsin a.selam süper günlerdi crypt_lord ve zombi_28 tanıdına gore bizide tanıyosundur

@ykutt
  • vayy @ykutt xD seni az görmüyordum dwde :D
  • off offf reality günleri abi kardeş sabah devirli olarak sabah akşam kasardım kii level 332 yapıpda resi ataMadan server kapanana dek :D ulen mezükk şu resi atsaydık da öyle kapasan serveri nolurdu acaba :D Nick: Crypt_Lord
  • Benim de anılarım depreşti şimdi ARMY guildi vardı FragnatiC'di yine charımın adı 210 lvl dım oyunu bıraktığımda HACI birinciydi Tatar diye bi sm vardı atlansta 5 kişilik party'le bahamut keserdik çok zevkliydi duygulandım şimdi :)
  • :) bu arada baştan söyledim big fish party jeweller party list :D:D hep elfler blesi soulu alırdı partyi bozar 10 dakka sonra yeni party kurardı :D
  • tanımam mı aykut sede benıı iii tanırsın :D ben giresundan cemal
    ne güzel gunlerdi o gunler eger bole saglam server warsa haber werınde kasalım :D:D
  • ule noluyo kimse yokmu herkez emeklimi oldu bu arada reality sitesi ve forumu acılmış gene site eski bişeler yapcaklar heralde gene...
  • iLk mu'ya başLadıqım server RoseShah karakterimin adı 130 LvL Bone + Luck +8di xD
  • thelf - thefm benim charlar

cyrpt_lord zombi_28 @ykutt burdamı takılıyosunuz vay be
  • sLm eski reaLity hayranLarı. Şimdiki ezik mu serverLarında kasıp da ben mu oynadım dienLer mu onLine in asıL zevkini kaçırdınız. Ne günLerdi yha bende kwaal_k_l aykut zombi_28 thefm bir daha aynı kişiLer bi server da buLunmaz vay bea :S
  • 170 LeveL iken bende +9 luck + 12 bd set vardı. AdamLar şaşırıodu :D ÇOK baLLıydım :D
  • Ulan Bazı Olaylar Yüzünden Ağladığımı Hatırlıorum Bu Oyunda Be :S shekilboy senin charin ismi neydi
  • s.a arkadaslar bende cok oynadım reality i ilk cafede basladım nevsehirde sonra ewe net aldım ewde devam ettim

oyundaki nickim Sexy_TR idi elf wardı.Bir arkadasımla kasıyordum.

baya bi zamanımı aldı ama zevkliydi yaf:D bold magnezya ahmetx saltuk50 camoka55 hele benim adamim artikan :D iyi guzel geciyodu tam rese gelmistim oyun gitti.Simdi acarlarsa eski playeler gelirse hic dusunmem bende elirim oyunu degil de eski arkadasları ozledim ya.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.