Şimdi Ara

REALİTY MU ONLİNE ANILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
15.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKEZE KOLAY GELSİN REALİTY MU ONLİNE OYNAYAN ARKAŞLARIN BULUŞTUĞU KÜÇÜK Bİ SAYFA
    4 Exp 25 Drop olan bi serverda kasmak hiçde Kolay değildi.

LvL:216 BK
    Res:0
    SeT: +7 BlackDragon + Luck No exe (exeyi nerde buluon:D)
    Char:@ykutt
    3 ay günde ortalama 5 saat kastım

Görüşler Arkadaşlar.

• Eskisi vardı bi ara 97+99i onda oynamıştım fazla bilmiyodum herşeyi.Erkin Tarkan felan vardı galiba iyi olarak hatırlayan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Speed-

Eskisi vardı bi ara 97+99i onda oynamıştım fazla bilmiyodum herşeyi.Erkin Tarkan felan vardı galiba iyi olarak hatırlayan var mı
    HİÇMİ SIKILMADIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanix

HİÇMİ SIKILMADIN

Alıntıları Göster
    4x Boru Deil Bize 500 750 Anca Kesior

• quote:

Eskisi vardı bi ara 97+99i onda oynamıştım fazla bilmiyodum herşeyi.Erkin Tarkan felan vardı galiba iyi olarak hatırlayan var mı
    quote:

Orjinalden alıntı: -Speed-

Onlar kardeşti.Ben öyle biliyorum.ahmetX ve UFUK'da vardı.

Ankara Dikmen'de oturuyorlardı galiba.

Bende oynadım.6 aya yakın sürede kastım.225 level oldum.

Mezziks tarafsızlığıyla bilinen admin bizi küçük düşürdü.

+10 CDA vardı.+9 BD itemler vardı.Sadece botum Plate +11'di.

Mezziks kendi elleriyle batırdı serverı.Kendi arkadaşlarını kayırdı.Benden 5 level yüksek adam bana tek atıyordu.

Sonra version değişikliği ayağına serverı kapadı.Bir ara resetlendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

Orjinalden alıntı: -Speed-

Onlar kardeşti.Ben öyle biliyorum.ahmetX ve UFUK'da vardı.

Ankara Dikmen'de oturuyorlardı galiba.

Bende oynadım.6 aya yakın sürede kastım.225 level oldum.

Mezziks tarafsızlığıyla bilinen admin bizi küçük düşürdü.

+10 CDA vardı.+9 BD itemler vardı.Sadece botum Plate +11'di.

Mezziks kendi elleriyle batırdı serverı.Kendi arkadaşlarını kayırdı.Benden 5 level yüksek adam bana tek atıyordu.

Sonra version değişikliği ayağına serverı kapadı.Bir ara resetlendi.

Alıntıları Göster
    Bende Freestyler'dim.Daha sonra başkasına verdim.

Cafedeki bazi arkadaşlarim SL_ayer , Zik_kor , Diger Zikkor :D gerçekten süper günlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: afyonkalesi

Bende Freestyler'dim.Daha sonra başkasına verdim.

Cafedeki bazi arkadaşlarim SL_ayer , Zik_kor , Diger Zikkor :D gerçekten süper günlerdi.

Alıntıları Göster
    ahmetX
    3 res
    BK
    +11Bras set
    son gunlere dogruda FP set yapmistik ama +6:D

aaah aaaaaah o gunLer geri geLmez
    Dizany net vardi manisada butun makinalar Realty e CaLisiyordu:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexix01

ahmetX
    3 res
    BK
    +11Bras set
    son gunlere dogruda FP set yapmistik ama +6:D

aaah aaaaaah o gunLer geri geLmez
    Dizany net vardi manisada butun makinalar Realty e CaLisiyordu:D

Alıntıları Göster
    bu reality bizim bildigimiz yabancı reality mi yoksa türk versionunudamı yaptilar. çünkü ben muonline ı türklerle hiç oynamadım realitydede bu yazdıklarınızın hiçbirisini görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: |Lee|

bu reality bizim bildigimiz yabancı reality mi yoksa türk versionunudamı yaptilar. çünkü ben muonline ı türklerle hiç oynamadım realitydede bu yazdıklarınızın hiçbirisini görmedim

Alıntıları Göster
    eski ilk cıktıgında oynuyordum 55 lwl dim uzermde yrden dusme leather set vardı sonra bişi oldu oyunuma grmedi ole bıraktım...oblivion mu ya basladım

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Lee01

turk versionunuda yaptiLar ama cama Realty:D
    biz gavur versiondan bahsediyoruz...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _Lee01

turk versionunuda yaptiLar ama cama Realty:D
    biz gavur versiondan bahsediyoruz...

Alıntıları Göster
    Speed internet cafeleri vardı dikmende Tarkan ile Erkinin galiba gitmek nasip olmamıştı.Ben fazla oynamamıştım 100lvl yaptım pk oldum paso.Sonrada server kapandı darklordsa geçti herkes vs..

• quote:

Speed internet cafeleri vardı dikmende Tarkan ile Erkinin galiba gitmek nasip olmamıştı.Ben fazla oynamamıştım 100lvl yaptım pk oldum paso.Sonrada server kapandı darklordsa geçti herkes vs..

Alıntıları Göster
    bende gavur versionunda oynadımda rastlamadım bu isimlere
  • quote:

bende gavur versionunda oynadımda rastlamadım bu isimlere

Alıntıları Göster
    En basta TARKAN vardı cok iyi hatırlıyorum Tarkan'ı banlamıslardı bizde devias kapıda butun gevurlari kesioduk :D Darklords a geçmiştik Fzk Xobalt vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukitasi

En basta TARKAN vardı cok iyi hatırlıyorum Tarkan'ı banlamıslardı bizde devias kapıda butun gevurlari kesioduk :D Darklords a geçmiştik Fzk Xobalt vs vs

Alıntıları Göster
    Bir ara biz Ahmet abiyle çok iyiydik.

Ama sonra aramız bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Bir ara biz Ahmet abiyle çok iyiydik.

Ama sonra aramız bozuldu.

Alıntıları Göster
    ReaLty de iLk zamanLAr Tarkan abi vardi cok ii kasiciydi oda
    sonra banlandi acc sini biz almistik bi ara deneme yaptik bani aiclmis uzerindeki setleri aldik serverda ilk 2.nesil kanat vardi onda:D
    biz aLmistik sonra
    adminler ile aramiz bozuldu kavga falan
    darklord muya gectik
    Dark_MG
    XobaLt
    FZK_DeWiL
    Lycan
    sonra bu ParanOyak geLdi:D:D
    neyse guzeL gunLErdi HatirLamamiz ii oLdu
    aniLar He zaMan guzeLdir...

• quote:

sonra banlandi acc sini biz almistik bi ara deneme yaptik bani aiclmis uzerindeki setleri aldik serverda ilk 2.nesil kanat vardi onda:D
    biz aLmistik sonra
    darklord muya gectik
    Dark_MG
    XobaLt
    FZK_DeWiL
    Lycan

Alıntıları Göster
    Oyunun Öncüleri Türklerdi Ve Yabancılara İyi Akınlar Etmedik Desek Yalan Olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ckn.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    SM idim 310 lvl vardı 2 tane 2.tip kanat vardi hatta sora bıraktm
  • quote:

biz aLmistik sonra
    darklord muya gectik
    Dark_MG
    XobaLt
    FZK_DeWiL
    Lycan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: HaCKToR01

biz aLmistik sonra
    darklord muya gectik
    Dark_MG
    XobaLt
    FZK_DeWiL
    Lycan

memnun diilmisin gelmemden :D benssiz icarusa gidemediniz beaa :) enerji elftimde arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dasrirap

Oyunun Öncüleri Türklerdi Ve Yabancılara İyi Akınlar Etmedik Desek Yalan Olur :D

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Dasrirap

sen nediyorsun ya:D
    adamLAr bizi Sikayet etmekten bikmisti Kesiyoruz Diye Davias Kapidan Kimseyi cikarmazdik

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Dasrirap

sen nediyorsun ya:D
    adamLAr bizi Sikayet etmekten bikmisti Kesiyoruz Diye Davias Kapidan Kimseyi cikarmazdik

Alıntıları Göster
    selam, ben ahmetx :)
    unutulmamışız bak hala benden bahsedenler var :)
    süper günlerdi walla.leon nickli yabancı arkadaşı geçicem diye az ter dökmemiştim.ilk reseti attığımda sabaha karşı 5 yapmıştım.serverin ilk resetlisi olmak güzel bir duyguydu.
    2.reseti attığımda hala benden başka reset atan yoktu.daha sonra HACI (murat abi atmıştı) reset..
    ilk black dragon +11+16 seti ilk 11+16 CDA yı , ilk +9 +10 karışık phoenix set ile daviasta havayı ben atmıştım.daha baya çok ilki ben yapmıştım.
    ama en fazla haz alarak oynadığım dönem Onlywolf guildiydi.tarkan abinin guildi.Hatta bir kere ankara'ya işim düşmüş tarkanları ziyarete gitmiştim.
    Beni ziyarete gelenlerde oldu.Afyondan Murat abi ve arkadaşları gelmişti.Bergamadan ,Adanadan gelenlerde olmuştu.
    Çok güzel günlerdi ama Mezziks serverin sonunu getirdi.Reseti 50 dolar karşlığında para ile atma olanağı getirdi.ses çıkarmadım devam ettim.birkaç kişi para ile atmış ama hala liderliğimi koruyordum.Derken 3.resete doğru koşarken kötü bir haber aldım.3.resetler mecburi para ile atılacakmış.Oyundan buz gibi soğudum ve anında bırakma kararı verdim.Hiç ilgilenmedim.Daha sonraları duydumki serverda millet deli gibi paralar verip reset atmaya başlamış.Neyseki ben hiç para vermeden 1 sene liderliğimi korudum ve tüm zevkimi hiç para vermeden tattım.
    Biz benim cafede cem , gökay , sercan , ilk zamanlar barış ile beraber oynardık.Kendi aramızda güzel vakit geçirdik ve çok güzel günlerdi diyebilirim.Burdan beni tanıyanlara selamlar..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.