Şimdi Ara

REALİTY MU ONLİNE ANILAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
15.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç oynamadım da oynasam benimde güzeL anıLarım oLurdu beLki
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByFeaR

Hiç oynamadım da oynasam benimde güzeL anıLarım oLurdu beLki

zaman gelir gine acilir Boyle bi server oynarsin o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaCKToR01

quote:

Az kaLdı...

• quote:

Orjinalden alıntı: HaCKToR01

quote:

Bi daha Öyle Bi Server Yeryüzüne İnmez :P Anlatılmaz yaşanır.

• bende kasmıstım nevsehırden MEHUS dıye char vardı arkadaslar bırlıkrte kasmıstık 4. resi attık sonra ben muyu bıraktım bı ara baktım 6. res olmustu :D ve aradan 1 ay falan sonra servere bişiler oldu işte ama en güzel serverlerden biridi diyebilirim :)
  • Seni Hatırlıyorum.
  • Sabahları 10-15 oline aşam 8 ten gece 2-3 e kadarda 50 felan online olurdu millet birbiriyel guild war yapardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShadowBoY

Seni Hatırlıyorum.

benimi ?
  • Evet MEHUS die bi Char Vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowBoY -- 1 Eylül 2008; 21:39:49 >
  • 10 Yaşındayken Bnde oynadım Fakat hiç bişi hatırLamıorm Tek biLdigim Çok fazLa egLenceLiydi..
  • ya kardeş gerçekten oyle ya ilk oynadığım mu realitydi basta boyle ortalik adam kayniyordu eziktik sonra kastık kastık 110 lvl oldum sonra servera bir seyler oldu 30 kere tiklayinca anca geliodu server ve koca serverda 4 kişi yoktu ya golden kaynıyodu ortalık ama kesemiodum daha bir keresinde blessi satıcıya satmıştım:DDD dp falan aldım oteki blesslere ama 116 lvl olunca oyun kapandı çok yazık oldu.. şimdi psychic-doom 1.02n oynuyorum ama o hava hiç bir muda yok 10 tane mu değiştirdim ama yok.. ex de azdı item de. İtemi nerden buluolar acaba diyordum dragon setim vardi+8. Arkadaşlar başlamak isterseniz gerçekten güzel bir oyun 1.02n tabii bana gore:D çünkü kimsede yok bendeki itemler 18 ay once açıldı yanlışklıkla indirdim hatta ve bi daldım tam daldım:D 2 carim silindi birisi serverin gercek kralıydı cok üzüldüm ama olsun.

arkadaşlar oyuna gelirseniz beni bulun adım Muhammed Furkan.Türkleri bekliyoruz.
    link: pd-102n.no-ip.info
    buradan download kısmından indirin arkadaşlar hep savaş halindeyiz gavurlarla.

BK:lastTURK!!(175 res gunde ort.5 res atıyorum 10 saat oynayınca:D)
    DL:BigOTTOMAN(270 res aynı şekilde gunde 5 res sayılır bazen 12 fln)
    SM:fahmate(330 res kasmıyorum artık yeter:D)
    MG:4dlemaMG(175 res gunde 5 res)
    ELF:Myth(70 res elf kasılmaz abi birak ya)

Guild:JIHAD!! baskan benim 28 kişiyiz hepsi türk.asıl çarım da dl. siz bigottoman die cagirin gelirim inş.hepinizi bekliyorum

• heeey bi dk benim gibi efsaneyi nasil unuttunuz. ilk bu oyuna baslayanlardan birisi olarak, yani ben Dragon1453 - (BK) charimla dunya siralamasinda ilk 6 .nci siradaydim. o zamanlar KALE isminde ELF vardi birinci. tarkanlar ahmetx ler sonradan geldi. hatta ahmetx beni iyi bilir. zamaninda 20-30 lvl di ii bilirim ahmeti. benim aklimda olanlar dorand, lesloser, salazar , ahmetx , tarkan, makro, maynak ....vs cok uzun zaman gecti aklimda degiller artik. AHMETX benden bahsetmeyi unutmussun orda, kalbimi kirdin. ahmetx beni gecmek icin cabaladigin gunleri unutma !!! ayrica ikinci tur kanat ugruna oyunu birakmasaydim ii kapisirdik seninle :D neyse beni cogunuz tanimaz. ama taniyan olursa ne mutlu bana. saygilar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dragon1453

heeey bi dk benim gibi efsaneyi nasil unuttunuz. ilk bu oyuna baslayanlardan birisi olarak, yani ben Dragon1453 - (BK) charimla dunya siralamasinda ilk 6 .nci siradaydim. o zamanlar KALE isminde ELF vardi birinci. tarkanlar ahmetx ler sonradan geldi. hatta ahmetx beni iyi bilir. zamaninda 20-30 lvl di ii bilirim ahmeti. benim aklimda olanlar dorand, lesloser, salazar , ahmetx , tarkan, makro, maynak ....vs cok uzun zaman gecti aklimda degiller artik. AHMETX benden bahsetmeyi unutmussun orda, kalbimi kirdin. ahmetx beni gecmek icin cabaladigin gunleri unutma !!! ayrica ikinci tur kanat ugruna oyunu birakmasaydim ii kapisirdik seninle :D neyse beni cogunuz tanimaz. ama taniyan olursa ne mutlu bana. saygilar...

gecmek icinmi(:

serverin 1.si TARKAN abimiz idi Sonra Tarkan abi banlaninca AhmetX gecti Number one ye(:

ruyami goruyorsun sen:D

• Sayın arkadaşlar herkeşe hayırlı günler dileyerek anılardan bahsetmek istiyorum Ben Nevşehirde Yaşayan Sıradan Bi Vatandaşım Sıkça takıldıgımız kafede oynana bu oyunda Gerçekci Kişiler Vardı Ahmetx Bu ismi unutmak ta mümkün değil Kafemizde Oyun Oynayan Kişiler SaltuK50 TURKOBK SPS_BUTS ahmet abinin tanıdıgı kişiler vardı Kürşat başkan Yalçın abi Musa Gömeçli Tabi bu oyundan eser kalmadı ama ne günler geçti Bigün Kürşat abi 9 resetli elfiyle (saltuk50) bc de dvine armor+luck bende elf açmıştım ezik armoru bana verdi bende sattım armoru karşılıgındada +9 guardin +luck+opt set aldım o gün kafede bayram yapmıştık unutulmaz anılar Yunanlılar Vardı XENON SLAYER ahmet abi iyi tanır bu 2 sini bunlarla cok kavga ettik ama bi atasözü vardır it iti ısırmaz derlerya işte bunu örn göstereyim neyse heekese tekrar selamlar Unutulmaz kişiler tek tek beklıyoruz bu foruma dragon1453 onuda tanıyorum mrb mız yoktu ama devamlı oyunda görürdüm bd seti vardı

• Evde Kasardım Ama İnternette Kasmak İle Zavki Kıyaslanamazdı İnternette Çoklu Olunca Daha Zevkli GEçiyordu. GEce YArılarına Kadar Oynardık İnternetin KApanma Saati 1:00 dı HEr Akşam Devriye Gezen Polislerle Birlikte Kapatırdık Kafeyi Polisler Tanıdıktı :)
  • hehe yıllar olmus be bu başlığı googledan buldum. Şu ana kadar oynadığım hiç bir oyunda realitydeki ortamı bulamadım. Ne gunlerdi onlar.

Bu arada ilk +11 BD seti ben giymiştim :D Beni benim zamanımda bilen bilir >>>>> sdellenmis :D

Burda adı geçen çoğu kişiyi hatırlıyorum o gunleride unutmak kolay değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takaji -- 19 Kasım 2008; 2:10:25 >
  • selam arkadaşlar

bende googlede reality i araştırırken bu kısmı buldum benimde acayip anılarım depreşti

belki benide aranızda hatırlayanınız vardır kaytan_MG ve kaytan_SM ne günlerdi ya

işten gelince sabaha kadar mu oynanırmı ama oynuyorduk işte güzel diyologlarımız arkadaşlıklarımız vardı.

ahmetX ler mehuslar kappa lar möllerler valla o günleri aramıyor diilim
  • Ahhh ahh şöyle düşük exp'li maximum 15 bi türk server'ı olsada oynasak yine.. :( ama malesef yeni nesilin sabırsızlığı adminleride etkiliyor ister istemez.. Ama ben inanıyorumki böyle düşük exp'li bb:off bi server açılsa mu online'nın değerini bilen bir çok insan o server'da buluşur. İnternet kafemi kapatmasaydım kendim açardım böyle bi server ama şuanki şartlarda bunu yapmam mümkün değil..
  • dogru diosun ama reality gibi exp de bi server acmak kolay degil.. olur olmaz player azligi serweri kuran kisiyide etkiler
  • susesi(HELLBOY's), CaMoKa(HELLBOY's), kokteyl, tarzan49, ZZZZ, AracHNieD, ANTEPLI, ALIEN, Darkbio(HELLBOY's), Erman, CeLaL, Ural, play_boY, rapsoldier, 1919, SaLaZaR(OTTOMAN), lolipop(OTTOMAN), vasilitsew, H@K@N, dieseltrk, KARVED, Ayelocked, Dragon1453 (OTTOMAN), ~BQD_BOY~(OTTOMAN), Crowofhell, SouLFLY, ChaLLeNGeR, KappadoX, LEON, Arc@njo, >Zik_Kor_(HELLBOY's), >SL_ayer(HELLBOY's), Dorand, blumeenie, H@KaN, Zexys(HELLBOY's), __GADDAR__, HACI, snoppy, Soul_Of_Hell, jackal, Hell_Boy, AhmetX, ReiS, Spartax, PapaSmerf, >extacyboy, Loriena, Apophis, Infernus, Kappa, C@T, @ykut, Conseil, Freestyler, ZIKKOR daha çok varda isimlerini tam çıkartamıyorum.

Ben >>>> sdellenmis(HELLBOY's) , PharaoH
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.