Şimdi Ara

RealBench V2.2 ( Sistemine Güvenenleri Buraya Alalım ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
10
Favori
9.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1ol3irol

ASUS M4A785TD-V EVO. aralıkta 5.senesini dolduruyor :(

İşlemcin phenom'muş ama 4.2 ler falan sınır zaten üstünü takoz olmaması lazım görebilmen için :) Fx6200 kullanıyorum ben iyi bir anakartla 5GHZ e kadar yolu var benim işlemcinin bence anakartını yenile

Gigabyte 970a ud3p ile yada biraz daha para verip asıl tavsiyem Asus m5a97 Evo alman yönünde olur :) 4.2ghz leri görebilirsin bu anakartlarla belki hafif gıdıklarsan geçersin :)
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    valla intele geçesim de yok değil, hazır anakartı değiştirmişken. ilerde cf yapmayı düşünüyorum, bi de amd'lerde min fps olayı var diyolar. ama dx12 gelince mantle gibi olup oyunlar da destek verirse intele o kadar bayılmanın bi anlamı kalmicak. kafa bi milyon oldu. 2015 yeni nesli bekliyorum şimdilik.
  • quote:

valla intele geçesim de yok değil, hazır anakartı değiştirmişken. ilerde cf yapmayı düşünüyorum, bi de amd'lerde min fps olayı var diyolar. ama dx12 gelince mantle gibi olup oyunlar da destek verirse intele o kadar bayılmanın bi anlamı kalmicak. kafa bi milyon oldu. 2015 yeni nesli bekliyorum şimdilik.

Bence gerek yok iyi bir anakart al bitanede daha sonra amd işlemci al bitanede yanına r9 280x tamamdır :) ver CFi :)

Aynen dx12 ile o min fps farkı kaybolacak ortadan :) şuan için intele para bayılmanın pek manası yok :) ne olacağını bilemiyorum çünkü şuan ortalık karışık 2gb vram yetersizliği 4çekirdek işlemcinin yetersizliği şuan gündemde... biraz yeni oyunlar gelsin duruma göre bir geçiş yaparsın :)
  • 5960X @ 4275MHz

RealBench V2.2 ( Sistemine Güvenenleri Buraya Alalım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibal187 -- 7 Eylül 2014; 2:21:07 >
  • Şimdiden 31 e yaz beni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibal187

5960X @ 4275MHz

buranın tadı kaçtı beyler hadi dağılıyoruz :) abi bu nedir ya maşallah diyelim de nazar değmesin :) herkesin hayal ettiği bi sistem olmuş.
  • bende fx6100 işlemci gigabayte970 A DS3 anakart 8gb ram var ... işlemci hızını sabit leyerek overclock yapmak istiyorum.. ama nasıl yapmalıyım .. bilen var mı acaba :D
  • TAbutcuREis kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamadıysam eğer: biosta cool and quiet ve c1e disable olacak.
  • Bende neden düşük çıktı skor. Ustalardan yorum almam mümkün müdür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 7 Eylül 2014; 19:38:37 >
  • Ekran kartin onboard? Baska ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Ekran karti takili degil heralde. İslemcinin icindeki gpu kullanilmis

• quote:

Ekran karti takili degil heralde. İslemcinin icindeki gpu kullanilmis

Doğrudur kendi vga sını kullanıyorum ondan dolayımı düşük skor alıyor.
    Kendi gpu'su dusuk ozellikli. Toplam skoru da etkiliyor dolayisiyla

• quote:

Orijinalden alıntı: suat6027

Ekran kartin onboard? Baska ne olabilir?

Doğru anlamış isem skorlar birbiri ile bağlantılı , toplam skorun ortalaması alınıyor ise tamam sıkıntı yok.
  • quote:

Kendi gpu'su dusuk ozellikli. Toplam skoru da etkiliyor dolayisiyla

Tamam üstad olay anlaşıldı.
  • quote:

Hocam bende 955 den geçiş yaptım fakat sisteme daha ssd almak nasip olmadı ki farkı hissedeyim. Fakat 955 de ve 4770k dada aynı hdd yi kullanıyorum. iso ,zip ,rar gibi dosyalarda hdd olmasına rağmen farkı hissettiyor. ssd almayı düşünüyorum en kısa zamanda o zaman farkı siz düşünün.

Fakat çok özel işlerle uğraşmıyorsanız fantazi yapmaya gerek görmüyorum yinede tercih ve son söz sizin.
    Sadece oyun oynuyorum. Onda da 1080p'de ultra grafikte vsync acikken 60in altina dusmek istemiyorum. Cok can sıkıcı oluyo. Ssd kesinlikle tavsiye ederim. Basta 1tb lik hdd'de windows kuruluydu. 2x500gb raid yapip win kurdum esekten indim ata bindim. Sonra da ssd aldim win kurdum attan indim çitaya bindim :) raidin kurulu oldugu windowsu acinca cok yavas geliyo (250mb/sn okuma yazma hizi). 1tb.lik hddyi acinca fareyi kiriyorum :) bi de sata 2 anakart. Ona ragmen cok farkediyo, okuma yazma hizi ayni olsa bile. (İsin sirri erisim suresi)

• ekran kartını fazla oc yapmadım.. heavendekı bırıncılıgım kadar zorlamadım ama ekleyelım bakalım emektarı şöyle ortalara doğru...
    Yükseltirsek guncelleriz..
  • AMD a8 5600K merak edenler için birazcık oc vardır stok fan kullanılmıştır merak edenler için. Ne yalan söyleyeyim sandığımdan iyi çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 8 Eylül 2014; 3:28:17 >

• Konuya noldu? Konu sahibi arkadas listeyi gunceller ki acep?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.