Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüneyt 2015 finalini yönettikten sonra zirvede bırakacaktı. Çok itibar kaybetti son 2 sezonda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
    ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

diyeceklerim bu kadar hakim bey

• Tottenham realin içindenden geçmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cüneyt hocam bu kırmızı değil mi yani?
  • Yuh be Cüneyt maç başından beri saçma sapan kararlar veriyorsun şu kırmızı değil mi? Topla alakası yok resmen Ramos'u tekmeliyor. Hiçbir zaman şu konuda hakem hakkında şikayet etmedim ama cidden Türk hakemleri futbolun kalitesini düşürüyor bu her yerde böyle. Bir işe Türk eli değdi mi olmuyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Ronaldo atmış. Nasıl attı görmedim ama bir tahminim var.

14 mesajın var benimde senin hakkında bi tahminim var
  • POŞETLENDİNİZ BEYLER
  • şuraya bak real forumumu barca forumumu bell değil 10 mesaj sayısı olan maksat laf atmaya gelen troll hesapları katmıyorum bile
  • Tottenham taraftarları neye seviniyor? Maksimum gideceğiniz yer yarı final. Olur da yarı finalde falan tekrar eşleşirsek 3-0 4-0 lık skorlara hazır olun. Şimdi sizin gününüz sevinin de takımınız da çok ışık yok söyleyim.
  • Cüneyt daha maç yönetemez bence Avrupa kupalarında. Belki gereksiz maçlara verirler iddiası olmayan takımların filan. Cüneyt Çakır yönettiği büyük maçlarda oyunculardan daha ön planda hep.
  • Dünyanın en iyi bekleri, en iyi ortasaha üçlüsü, en iyi stoperi ve en iyi oyuncusu üç dört kereste yüzünden heba oluyor.

Al kardeşim Kane'yi, alsaydın Bonucci'yi. Carvajal yerine bu keresteyi yedek yapacağına Sociedad'dan Odriozola'yı alsaydın. 3 tane transfer bu kadar basit. Şu saydığım tayfa bu yaz 250'ye biterdi.

Bale sakatlandığında da sistemle oynamayıp adam gibi Asensio'yu sağ açığa koyacaksın. Bu ne ya kanat atağı yapamıyor yılların otobancı takımı. Kendi kendine icat çıkardı
  • Transferden önce saydığım oyuncuların ilk 11i bırak kadroda olmaması şart. İlk olarak kaleci Casilla. Kim bu? nerden alındı, niye alındı? Daha sonra Nacho. Şimdi şu fizikle bir oyuncunun stoperde oynaması kabul edilebilir mi? Olmaz rakibi sert oyunuyla ezecek, bunaltacak bir stoper şart. Şimdi geliyoruz Hakimi denen futbolcuya. Bir bek hiç mi isabetli orta açamaz? Ya da hiç mi ikili oyun yapıp verkaç denemez? Ve en son İsco. İsco için zamanında yeteri kadar yazdım şimdi yazmaya gerek yok. Benzema kesinlikle ilk 11de olmalı hatta çok daha kaliteli bir santrafor alırsak yedek beklemeli fakat takımda kalması gerekiyor.

Yedek kulübesi Şampiyonlar Ligi'ndeki en kötü 7li zaten. En kötüsü. Maribor'un yedekleri bile daha iyi. Tamamen değişmesi şart şu yedek kulübesinin. İlk 11 imiz yine bundan sonraki maçların çoğunu kazanır ya da kurtarır her zaman şanssız ya da beceriksiz olmayız ancak çok sıkıntılı maçlar olacak. Böyle sakatlık krizine girdiğimiz zaman kadronun yetersizliği ortaya çıkıyor.

• bu arada değinmeden geçemicem , bu casemiro wanyamanın dierın hatta beğenmeyip teneke bağladığınız khediranın sol bacağı etmez
  • Ramos bir dahakine çirkeflik yapacağı adamları ve takımı iyi seçsin. Borusu her yere ötmüyor

Onun dışında en iyiniz benzemaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 2 Kasım 2017; 0:58:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide fake hesaplarıyla kendi attıkları mesajları + lıyorlar cidden işsizsiniz ya
  • Benim küçüklüğümde ki Madrid ile son yıllarda ki Real Madrid zihniyeti arasında çok büyük fark var. Eskiden Real Madrid şampiyon olsa da olmasa da dönemin en iyi oyuncularını kadrosunda bulundururdu .

Şuan bakıyorum da , Marcelo-Modric-Ronaldo dışında ki adamları başka takımlara götürsen belki 11 oynayamayacak seviyedeler .Hele o yedek klübesinden bahsetmiyorum bile .

Bu arada Galli bir arkadaş vardı , uzun saçlı . Sakat mı o hala .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Tottenham taraftarları neye seviniyor? Maksimum gideceğiniz yer yarı final. Olur da yarı finalde falan tekrar eşleşirsek 3-0 4-0 lık skorlara hazır olun. Şimdi sizin gününüz sevinin de takımınız da çok ışık yok söyleyim.

Yendik diye üzülsünler hemen söylüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün oynanan futboldan mutluyum bana sövseniz bile sorun yok. Ben çok daha sert Tottenham bekliyordum yani maçın en fazla 4 veya 5 pozisyonla biteceğini. Ancak hiç öyle olmadı. Beğenmediğim kadro bile 7-8 tane net gol pozisyonu buldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Dünyanın en iyi bekleri, en iyi ortasaha üçlüsü, en iyi stoperi ve en iyi oyuncusu üç dört kereste yüzünden heba oluyor.

Al kardeşim Kane'yi, alsaydın Bonucci'yi. Carvajal yerine bu keresteyi yedek yapacağına Sociedad'dan Odriozola'yı alsaydın. 3 tane transfer bu kadar basit. Şu saydığım tayfa bu yaz 250'ye biterdi.

Bale sakatlandığında da sistemle oynamayıp adam gibi Asensio'yu sağ açığa koyacaksın. Bu ne ya kanat atağı yapamıyor yılların otobancı takımı. Kendi kendine icat çıkardı

bonucci'nin ne olduğunu görüyoruz milan'da 1.
    adam italya'dan ayrılmak istemedi nereye alıyosun 2.

onun dışındaki sözlerine imzamı atarım
  • Sezon başı barçaya 5 attıktan sonra real için tarihin en iyi kadrolarından biri deniyordu şimdi çoğu kişi yedekleri falan çöp etmiş

ayıp arkadaş bizde delufu denen adam giriyor oyuna sizde asensio falan
  • 
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.