Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bir konuda faydaları yok zaten de, bir de şu maçların saati 22:45 oldu, Avrupa ile aradaki farkı açtıklarından, her konuda olduğu gibi bu konuda da.

Neyse maç başladı.

Edit; Dakika 15 Ronaldo topa değmedi, ileride bekliyor biri ona gollük pas atsın diye. Yavaş falan diye eleştiriyoruz ama Isco dışında topu isteyen, hücum olarak bir şey yaratmaya çalışan bir tane adam yok. Benzema zaten neredeyse sol açık oynuyor, hoş başka yerde olunca da bir faydası olmuyor. Kross yine al gülüm ver gülüm. Sağ bekteki genç çocuk inanılmaz sırıtıyor. Hücum olarak bir şey yapmadıkça adamlar da daha rahat hale geliyor falan. Maalesef gol atabileceğimizi düşünmüyorum, muhtemeldir ki yiyeceğiz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 1 Kasım 2017; 23:13:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo kaç kere arkaya saktı birini bile atamadılar ya deliricem
  • sağ bekimiz takımın kalitesine yakın bile değil
  • Evet takım beni yanıltmadı. 10 dakika önce gol yer dedim, yedi. Gol yemesi dert değil, futbol da bu. Böyle rezil bir takım olmaz, rakip takımın kalecisini görmedim daha, harbiden görmedim. Bu akşam kimsenin göreceğini de sanmıyorum, umarım beni yanıltırlar, sabah bakarım artık. Hadin iyi geceler.

• Yine kilit pasçı gereksizler dün sayfayı kirletmiş. Ofsayt golü yedik ama gole kadar berbat oynuyorduk golden sonra çok iyi oynamaya başladık. Neden takım gol yemeyi bekledi onu anlamadım. Böyle oynarsak kazanırız ama defansa güvenmiyorum.

Bu arada yazmamışım İsco ile olmaz. Zidane hala bunu nasıl göremedi anlamıyorum. Gerek topu ayağında fazla tutması olsun, gerek saçma sapan pas tercihleri olsun. Yok yani takımla uyum 0.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 1 Kasım 2017; 23:37:42 >
  • maçın sonucu belli oldu izlemeye gerek yok

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kaleciyi çok aradık mı? Navas'a muhtaç durumdayız şu rezalete bak ya top farklı tarafa gidiyor kalecinin hamle yapması için 10 saniye süresi var farklı köşeye atlıyor.
  • Ronaldo ileride tek başına etrafını 4 kişi çevirmiş biride demiyor ki yardıma gideyim. Benzema'nın adını duymadım.

• 5 yıllık dominasyon kurabilecek takım yetersiz rotasyon ve yanlış taktiklerle nasıl pert edilir onu görüyoruz.
    Yazık cidden.
    Bi adam gibi forvet, bi adam gibi kanat yedeği alsalardı bunlar olmazdı. Hatta Morata'yı satmasalar yeterdi. Yirmi tane orta saha doldurdular onun yerine.
    Dünyanın en iyi orta sahasına sahip zaten takım, daha niye orta saha alırsınız?
  • Ayrıca hay ben sizin 4-1-2-1-2'nize...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moha Ramos
    Jesus Vallejo
    Theo Hernandez
    Marco Asensio
    Dani Ceballos
    Lucas Vazquez
    Borja Mayoral

Yıl 2017 Real Madrid'in yedek kulübesi. Şu oyunculardan hiçbirini tanımıyorum. Hangisi oyuna girip etki edebilecek? Şuan en çok aradığımız 2 oyuncu kaleci Navas ve sağ bek Carvajal. Carvajal böyle maçlarda en azından sağ kanattan bindirip şans yaratıyordu.
  • Modric elle almış.
  • Theo Hernandez, Borja Mayoral...
    Şaka gibi adamlar bunlar.
  • Cristiano Ronaldo has now scored at 50 different away grounds as a visiting Real Madrid player.
  • real pert

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh be cüneyt önün bomboş şu eli nasıl görmedin be

• Bugün oynanan futbol kötü değildi. İyi pozisyonlar bulduk atamadık olmadı her zaman böyle olmaz ancak belli birkaç oyuncunun gönderilmesi şart. Artık tahammül kalmadı kaç maçtır hata yapıyorlar.
  • Ronaldo atmış. Nasıl attı görmedim ama bir tahminim var.

EDIT: Tam tahmin ettiğim gibi. Ronaldo, o nasıl bir goldür birader insan mıyız? Açık ve net tarihin en iyisi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 2 Kasım 2017; 9:58:35 >
  • 
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.