Şimdi Ara

RE:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu |Anime Tanıtım||Ana Konu|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
6.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 13 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Okeanix (29 mesaj) TriLi (21 mesaj) Roach3558 (18 mesaj) Are You Hitting On Me (18 mesaj) Markus Schulz (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (100 mesaj) Mobil (66 mesaj) Mini (8 mesaj) Uygulama (9 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Anime / Manga >> RE:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu |Anime Tanıtım||Ana Konu|
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

Valla hocam baya hypeladılar bu bölümü, bende meraktan çatlıcam, fragmanlarını bile izlemiyorum spoiler olmasın diye, merakla bekliyoruz   

Hem Webnovel Hem üzerine Light Novel'dan tekrar okuduğum halde bile hypelıyım, kaynağını okuduktan sonra bu kadar hype kaldığım tek seri herhalde.

|
    |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj

Okeanix'le yakın zamanda attack on titan konusunda konuşurken; re zero'dan umutluyum deyince bende izleme kararı aldım. Genel olarak beğendim, ilk başladığında saçma sapan oyun temalı olur diye düşünürken; hikayeyi güzel ayarlamışlar. Özellikle ilk sezonun 15. bölümünden başlayıp sonrasında yazarın; hikayeyi genişletme ve ciddiyete bindirme çabası oldukça belli olmuş. Bu durum oldukça iyi olmuş tabi. Canavarlar, piskoposlar, cadılar, şövalyeler, taht adayları, ruhlar vs evreni genişletmiş. Tek sıkıntı duyduğum birazda olsa harem havası var anime de. Bir de baş kahraman, karakteri gelişti, değişti vs tamamda bu kadar güçlerin olduğu yerde biraz power up alsa daha iyi olurdu(sonra ölecekse yine ölsün). Ufak bir eleştiri daha yapacak olursam, 2. sezon biraz sakız gibi uzamış geldi bana... tabi bu durum üst üste izlediğimden dolayı kaynaklanabilir. Bakalım part 2 nasıl olacak

• Yarbay
    2926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Okeanix'le yakın zamanda attack on titan konusunda konuşurken; re zero'dan umutluyum deyince bende izleme kararı aldım. Genel olarak beğendim, ilk başladığında saçma sapan oyun temalı olur diye düşünürken; hikayeyi güzel ayarlamışlar. Özellikle ilk sezonun 15. bölümünden başlayıp sonrasında yazarın; hikayeyi genişletme ve ciddiyete bindirme çabası oldukça belli olmuş. Bu durum oldukça iyi olmuş tabi. Canavarlar, piskoposlar, cadılar, şövalyeler, taht adayları, ruhlar vs evreni genişletmiş. Tek sıkıntı duyduğum birazda olsa harem havası var anime de. Bir de baş kahraman, karakteri gelişti, değişti vs tamamda bu kadar güçlerin olduğu yerde biraz power up alsa daha iyi olurdu(sonra ölecekse yine ölsün). Ufak bir eleştiri daha yapacak olursam, 2. sezon biraz sakız gibi uzamış geldi bana... tabi bu durum üst üste izlediğimden dolayı kaynaklanabilir. Bakalım part 2 nasıl olacak

Beğenmene sevindim, ülkemizde çok popüler değil bence diğer ülkelere göre. Bunun sebebi herhalde ana karakterin herkese tek atan bir karakter olmamasından dolayıdır, bizim millet kaldıramaz böyle güzel yazılmış drama serilerini. Onun dışında önyargıyla yaklaşmak çok kolay bu seriye diğer sebebi de budur herhalde :D

Part 2 zaten tüm eleştirinize yanıt olarak var diyebilirim. En az 8 Sezonluk bir seri olacağı için aslında animede daha serinin potansiyelinin çeyreğini bile göremedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 13 Ocak 2021; 0:25:28 >
    |
    |

• Yarbay
    2926 Mesaj

Son bölümden sonra anladım ki Re:Zero yüzünden diğer serilerden zevk almamaya başladım. Yani bu kadar şaheser olabilir bir seri, stüdyo üzerimize 28dk bölüm atıp duruyor. Diğer stüdyolar opening ending üstüne bir de özetle doldurmaya çalışırken Re:Zero öyle bir zirveye oynuyor ki her saniyesi mi muazzam olur bir animenin. Onun dışında hikayenin bu kadar iyi anlatılması, dünyasının ve karakterlerinin muazzamlığından bahsetmiyorum bile.

10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 13 Ocak 2021; 20:17:42 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj

Subaru bey, ne yapıyorsunuzzzzz     

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Valla Tappei reis Otto'yu çok sevmiş olmalı, Otto'nun geçmişini görmeyi beklemiyordum valla helal olsun, adam yan karakterleri bile derinlemesine işliyor  Garfiel ile Otto/Ram kapışması iyiydi, Ram neymiş öyle ya, koca kaplanı yumruk manyağı yaptı Ve Emilia ve Subaru sahnesi on numaraydı, sonunda Emilia'nın da geliştiğini görmek iyi geldi, daha da gelişecek galiba, Subaru anladığım kadarıyla onu kendi ayaklarının üzerinde durması için zorluyor, bakalım Emilia'nın geçmişi nasıl ve onu nasıl etkileyecek, burayı merak ediyorum. Bu arada Garfiel sınava katılmaya geldi galiba, Subaru'ya seni beklemiyorum falan dedi, galiba onun da geçmişini göreceğiz 

Edit: Bu arada OP ve ED yine yok. OP'u özellikle merak ediyorum ama işte klasik Re:Zero  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roach3558 -- 14 Ocak 2021; 1:20:33 >
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj

Vay arkadaş part 2 başlamış şansa bak; başlayacağından hiç haberim yoktu 

Spoiler,

Bölüm güzeldi, emilia, subaru ilişkisi farklı yerlere kayacak bence. Bir nevi günün sonunda iki taraf bu ilişkiden büyük zarar göreceği kanısındayım. Rem olayına da yazarın bir şekilde sınır getirmesi lazım. Tek taraflı sevsin tamam da, karşılıklı romantizme kayan sahneler olunca harem oluyor bende onu sevmiyorum. Otto hikayesi güzel olmuş. Bu hayvanları anlama gücü ile ileride kendine güçlü bir yaratığı evcil hayvan olarak alırsa şaşırmam
    |
    |
  • Yarbay
    2926 Mesaj

Re:Zero bayılıyorum her karaktere önem verdiği için. Openingi kesin bu bölüm görürüz gibi

Spoiler,

Garfiel çok önemli bir karakter. Herkes sinir bozucu veya önemsiz sanıyor ama Re:Zero bu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 18 Ocak 2021; 16:37:55 >
    |
    |

• Yarbay
    2926 Mesaj

2x16

Bir anime nasıl her bölüm şaheser olabilir ki sorusunun cevabı bu seri herhalde.

29 Dakika bölüm ve hala Opening & Ending yok. Yani daha ne kadar içerik olabilir bir bölüm içinde.

Subaru yazılmış en iyi anime ana karakteri olma yolunda devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 20 Ocak 2021; 19:29:17 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj

Yine Re:zero yine ben ağzım açık izliyorum 

Spoiler,

Açıkçası tahmin ediyordum, Subaru Tembellik cadı faktörünü almıştı sonuçta, artık görülmeyen elleri kullanabilecek, kesinlikle Subaru'nun işine yarayacaktır. Bu arada son sahne neydi o ya, demek Emilia cadının kızı ama hangi cadı, Satella mı yoksa başka biri mi bunu merak ettim, ayrıca Echidna vs. Emilia kesinlikle görmek istiyorum, umarım Tappei reis bize süprizler hazırlamıştır 

Bu arada OP mop yok arkadaşlar, dağılın, müziği yayınladılar yeter diyorlar galiba 

Edit: Bu arada WN Arc 7 Chapter 1 Japonca yayınlanmış arkadaşlar, seri devam ediyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roach3558 -- 21 Ocak 2021; 1:1:10 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    906 Mesaj

Garfielin kaplan formu hallerini izlerken kendimi Cartoon Network kanalında çizgi film izliyormuş gibi hissediyorum onun harici iyi gidiyor anime. Bölümlerin 30 dakikaya yakın olmasını taktir ettim.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.