Şimdi Ara

Rc Model Forum/Siteleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
10.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde 7 8 yıllık bir rc aracım var. çok kötü bozulmuştu fakat yedek parçalar alarak tamirini yaptım. tahminimce 60 70 km hıza çıkabiliyor. kyosho gx12 motor var üstünde. haftada 1 falan bizim bu çevrede sürüyorum ve zevkli oluyor baya. buluşmalar olursa katılmak isterim. selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: benis

Hobbyrc nin tek kusuru bazı modların yeterince iyi olmaması ama onlardan bile sağlıklı bir cevap alabilirseniz cok ıyı bır sey ama işte cevap almak mesele ;)

hobby rc öyle cevap almak zor çoğu kişi de bıraktı hobby rc yi facebook ta gruplar var oralarda olanlarda var ama biraz cevap almak zor hobby hakkında herkesten ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

Hobbyrc nin tek kusuru bazı modların yeterince iyi olmaması ama onlardan bile sağlıklı bir cevap alabilirseniz cok ıyı bır sey ama işte cevap almak mesele ;)

hobby rc öyle cevap almak zor çoğu kişi de bıraktı hobby rc yi facebook ta gruplar var oralarda olanlarda var ama biraz cevap almak zor hobby hakkında herkesten ...

Yazmaya kotkuyor insan bir şey söylüyosun bin şey işitiyosun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

Yazmaya kotkuyor insan bir şey söylüyosun bin şey işitiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanozugenc

benimde 7 8 yıllık bir rc aracım var. çok kötü bozulmuştu fakat yedek parçalar alarak tamirini yaptım. tahminimce 60 70 km hıza çıkabiliyor. kyosho gx12 motor var üstünde. haftada 1 falan bizim bu çevrede sürüyorum ve zevkli oluyor baya. buluşmalar olursa katılmak isterim. selamlar

hobbyrc de bulabilirsiniz belki çevrenizde olanlar
  • hobbyrc ye üye ol diyorum yaşın küçük diyor hobinin yaşımı olur
  • Kim diyor
  • http://www.modelteknikleri.com statik gemi olsada çöğunluk rc model yapanlarda var.seviyeli bir forum
  • siteye üye ol diyince yaiın küçük diyor engelliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdembaris

siteye üye ol diyince yaiın küçük diyor engelliyor

beni niye engellemedi sende :) yaşını büyük göster olmuyorsa :)
  • ya sonra senin dediğin gibi yaptım. bu seferde adımı erdem hobby koydum böyle olunca adın hobby shop adıdır süresiz engellendin dedi :)
  • abi birde bişey sorcam ankara sincan çevresinde olanlarla bi buluşma yapsak benim e revo vxl yi bakıma soktum 3s lipo faln aldım birde kırımımıda düzeltcekler düzelttikten sonra kapışmAYI planlıyom :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdembaris

ya sonra senin dediğin gibi yaptım. bu seferde adımı erdem hobby koydum böyle olunca adın hobby shop adıdır süresiz engellendin dedi :)

:D niye erdem hobby koyuyosun ki :D
  • ilerde açmayı düşünüyorum :)
  • midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak :)yöneticilere mesaj at belki durumunu anlatınca bir şeyler yaparlar
  • Arkadaşlar dh forum anasayfasında Rc model bölümü açılırsa çok iyi olur.... Böylelikle hem rc modelciliğiyle tanışan insanlar artacak hem de sorularımıza daha çabuk cevaplar bulacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammed cy -- 17 Haziran 2013; 17:01:21 >
  • Face'de +35 amper rccar club var beklerim
  • Arkadaşlar RCKOLİK i tavsiye ederim.Beni terslemedilerse sizi hiç terslemezler.gerçekten seviyeli bir forum.Ayrıca ihtiyacınız olan her türlü cevap link program a ulaşabiliyosunuz.Gerçekten Kaliteli arkadaşlar var ve bıkmadan sorularınız cevaplandırılıyor.vede günlerce cevap beklemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golge1710 -- 13 Temmuz 2014; 17:23:03 >
  • merhaba arkadaşlar sizler için hazırladığım videoyu paylaşmak isterim iyi seyirler.

https://youtu.be/GtXssHFo8hk
  • Arkadaşlar epey bir zaman olmuş konu konuşulalı ama ben yinede bir ekleme yapmak istiyorum. Kendi kurduğum ve geliştirmekte olduğum forum sitemde Rc bölümü var. Şahsen kendimde ilgi duyuyorum ve kendi koleksyonumdan paylaşım yaptım daha da yapacağım. Sıcak bir ortamdan bahsetmişsiniz bazı siteleri eleştirmişsiniz bunu anlayabiliyorum henüz sitemin üyesi yok ama teşrif ederseniz sayenizde sıcak bir ortam olur. Buyrun linki,https://www.bilgipiramidi.com/forum/rc-araclar-hobi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.