Şimdi Ara

Rc Model Forum/Siteleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
10.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu aralar rc araçlara çok merak sardım.Bu konuda bana yardımı dokunacak,bilgi edinebileceğim,bu konuda deneyimli insanların dolaştığı bir RC SİTESİ veya FORUMU var mı?
    Bildiğiniz internet adreslerini söylerseniz memnun olurum.
    Şİmdiden teşekkürler

• www.hobbyrc.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca
    www.hobbyrc.com

Bu siteye baktım ama fazla güncel bulmadım.DH gibi sıcak ortamı da yok :P
  • yok mu başka bildiğiniz site?
  • madem böyle iyi bir site yok hemen açalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever79
    www.HeliTeknik.com

Rc helikopter üzerine güzel bir forum yapmışlar.Teşekkürler
  • hobyrc denen siteye üye olmanı tavsiye ETMEM sebebi çok aşırı ukala ve kendini beğenmiş herşeyi çok bildiğini sanan kişilerle dolu samimiyetsiz ve soğuk bir ortam dh gibi samimi sıcak ve paylaşımcı bir yer değil
  • hobbyrc ne kadar ukala kendini bilmez şahsiyetlerle doluda olsa bir o kadarda bilen insanla dolu tek sorun onların tecrübelerini kullanabilmek biraz uğraşırsanız çok yararlı bilgiler alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: waylayer

quote:

Orijinalden alıntı: Forever79
    www.HeliTeknik.com

Rc helikopter üzerine güzel bir forum yapmışlar.Teşekkürler

İlginiz varsa ve İstanbuldaysanız buluşmalarımızada bekleriz. İkramlarımız sınırsızdır :)

Rc Model Forum/Siteleri

• quote:

hobbyrc ne kadar ukala kendini bilmez şahsiyetlerle doluda olsa bir o kadarda bilen insanla dolu tek sorun onların tecrübelerini kullanabilmek biraz uğraşırsanız çok yararlı bilgiler alabilirsiniz

yaş fazla olunca kuruda yanıyor

üyeydim oraya artık hiç ugramıyorum bir soru soruyosun dalga geçiyolar o yuzden hoby rc yi hiiç tavsiye etmem ordaki yöneticiler biraz dh ye bakıp örnek alsınlar
  • adam haklı beyler bende uyeydim hobby rc forumuna bir soru sordum adamlar soruyu cevaplayacaklarına yok nokta koymadın yok virgül eksik sanki tdk neyse baktım kendini beğenmiş dolu bir daha girmedim sinirin bozulsun istemiyosun salla hobby rc yi bence en iyisi yabancı forumlar ing. bilmesen resimlere baksan bile bunlardan daha çok şey öğrenirsin ve kesinlikle youtube dan çok şey kaparsın
  • Aslında o kadar kibirli insanlar değiller ama size ters olanları denk gelmiş herhalde.
  • bide çoğunun mesleği doktor galiba o yuzden havalarından geçilmiyor hasta azarlar gibi azarlıyorlar ya ben zaten bilsem sormucam bende yeni bişeylere başlamışım hobiden soğutmanın anlamı ne yok bilader hemen hemen hepsi ukala kişilerden oluşma bi site hobbyrc. motorun çalışmasını soran birine sen önc yolda yürümesini öğren ddiyecek kadar seviyesiz kişiler neyse

bunu tavsiye ederim

http://www.rcuniverse.com/forum/
  • quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD
    bide çoğunun mesleği doktor galiba o yuzden havalarından geçilmiyor hasta azarlar gibi azarlıyorlar ya ben zaten bilsem sormucam bende yeni bişeylere başlamışım hobiden soğutmanın anlamı ne yok bilader hemen hemen hepsi ukala kişilerden oluşma bi site hobbyrc. motorun çalışmasını soran birine sen önc yolda yürümesini öğren ddiyecek kadar seviyesiz kişiler neyse

bunu tavsiye ederim

http://www.rcuniverse.com/forum/

Vay yabancı forum.Inşallah anlarız birşeyler
    Ben de hobbyrc'de milletin açtığı başlıklara bakıyordum.Hep ters cevaplar vermişler.Ben de başlık açmaya korktum beni de küçümserler,azarlarlar diye.
    Cevaplarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çamşeytanı -- 29 Ağustos 2010; 20:27:52 >

• İyi günler kendi kurdugum sitem ne istersen sorabilirsin anında yazdıgın mesaja cevap verilir ve forumda ukala kişi bulman çok zor olur :)

http://www.rcdreamm.com
  • hobyyrcmi aman aman ne kadar mal varsa oraya dolmuş bide bi halt bildiklerini sanıyolar

rcdreamm inceliyom siteni ok saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: skip_60
    hobyyrcmi aman aman ne kadar mal varsa oraya dolmuş bide bi halt bildiklerini sanıyolar

rcdreamm inceliyom siteni ok saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çamşeytanı -- 8 Eylül 2010; 16:53:34 >
  • Arkadaşlar buluşmalarımız bitmiyor bizim dostluklar ve arkadaşlıkları ön planda tutuyoruz hemen hemen 2 haftada bir ya pistte ya beykoz da yada maltepe ido iskelesinde buluşmalarımız oluyor eger istanbulda iseniz 1 kerede olsa buluşmalarımıza gelmenizi tavsiye ederim.
  • HobbyRC tek geçerim.Pistbaşı forum da güzel ama daha çok eskişehirliler için...Birde modeluçak.net Nevzat Yerlikaya'nın.Türkkuşu uçu fotolarımız yayınlaanıyo orda..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.