Şimdi Ara

RC ARACIMIN ŞARJI İLE İLGİLİ SORULARIM VAR ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elektrikli rc aracım var.şarj etmek için şarjının tamamen bitmesini mi bekleyeyim yoksa %5-%10 falan kalınca takayım mı?ve başka püf noktaları vs. varsa yazar mısınız?
    MAVERİCK İON XT

• Sonradan değiştirilmedi ise aracınızda ni-mh batarya var. Ni-mh bataryalar hafıza etkisi oluşup da kapasitesinin azalmaması için tamamen bitirildikten sonra şarj edilmeli. Tamamen bitmesini beklemelisiniz.

Saygılarımla...
  • klima5505 kullanıcısına yanıt
    ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER.
    ARAÇTA ORJİNAL BATARYA VAR,SONRADAN DEĞİŞTİRMEDİM.
    peki pilini nasıl tamamen bitirebilirim. yani bir süre sonra pili azalınca bip bip diye ses çıkarıyor yere koyduğumda pil düşük olduğundan ilerleyemiyor.sadece elimde tutup boş döndürürsem tekerler hareket ediyor bu şekilde de 30 dk falan tekerleri boş döndürüp pilini bitirebiliyorum.bu şekilde de çok zahmetli VE uzun oluyor. başka bir yolu var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhammetFatihAkyol

ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER.
    ARAÇTA ORJİNAL BATARYA VAR,SONRADAN DEĞİŞTİRMEDİM.
    peki pilini nasıl tamamen bitirebilirim. yani bir süre sonra pili azalınca bip bip diye ses çıkarıyor yere koyduğumda pil düşük olduğundan ilerleyemiyor.sadece elimde tutup boş döndürürsem tekerler hareket ediyor bu şekilde de 30 dk falan tekerleri boş döndürüp pilini bitirebiliyorum.bu şekilde de çok zahmetli VE uzun oluyor. başka bir yolu var mı acaba
    Rica ederim. Araç üzerinde başka alternatifi yok malesef. Buna çözüm olarak elektrikçiden 12 volt helojen lamba alıp onu bağlayarak bitmesini sağlayabilirsin mesela.

Saygılarımla...
  • teşekkürler deneyeceğim
    eğer sonradan bir bilgin olursa buraya yazabilir misin lütfen
  • YENİ NESİL RADYO TEKNOLOJİSİNİ NASIL OLACAK.
  • arabayı yere koydğumda gdemeyecek kadar şarjı azalınca(gidiyor ama tık tık tık diye bir gidiyor bir duruyor)taksam olur mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.