Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
21.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Kickere gore, Szoboszlai transferi bu hafta aciklanacakmis.Transfer, 20 milyon avroya bitmis.Fesih bedeli 25ti, 5 milyon da indirim yapmislar.

Hayirli olsun.Dakayi da aldik mi, hem ligde hem de SLde rekabetci oluruz.

Lookman, Fulhamda iyi gidiyor.Opsiyon yok.insallah, en az 30-40a satabiliriz.Leedsi Fifaya sikayet ettik.21 milyon da oradan gelecek.
    Butun regenleri topluyo leipzig hayirlisi
  • Leipzig lpool çok fena bir eşleşme olmuş. Nagelsmann hoca için de zorlu bir sınav olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Aralık 2020; 15:15:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laimer, insallah o zamana kadar hazir olur.Ortasahanin kontrolunu kaybetmemiz acisindan yuzde 100le oynayan Laimere ihtiyacimiz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Leipzig lpool çok fena bir eşleşme olmuş. Nagelsmann hoca için de zorlu bir sınav olacak

bild"leipzig dunyanin en iyi hocasiyla eslesti"

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52BC884C3

bild"leipzig dunyanin en iyi hocasiyla eslesti"

Alıntıları Göster
    Göreceğiz ama eşleşmeler çok güzel değil mi gerçekten ya

• quote:

Göreceğiz ama eşleşmeler çok güzel değil mi gerçekten ya

Alıntıları Göster

ben eslesmelerin abartildigini dusunuyorum

messi vs neymar" barcelona bitmis, messi kafasinda takimi bitirmis messi istese bile diger oyuncular çöp"

klopp nagelsman " atletico yu yenmeleri leipzig i yeterli yapmiyor, ben cok kirilgan bir takim olarak buluyorum, liverpool baski yapan bir takim. leipzig united in baskisinda bile eli ayagina dolanan hata yapmaya maci vermeye niyetli bir gorunumdeydi.liverpool icin cok kolay olur diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52BC884C3

ben eslesmelerin abartildigini dusunuyorum

messi vs neymar" barcelona bitmis, messi kafasinda takimi bitirmis messi istese bile diger oyuncular çöp"

klopp nagelsman " atletico yu yenmeleri leipzig i yeterli yapmiyor, ben cok kirilgan bir takim olarak buluyorum, liverpool baski yapan bir takim. leipzig united in baskisinda bile eli ayagina dolanan hata yapmaya maci vermeye niyetli bir gorunumdeydi.liverpool icin cok kolay olur diye dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    Olay esasında magazinsel tabi yoksa zaten şu an hiçbir takım gerçekten iyi bir seviyede değil ki. Tüm takımların çok fazla eksiği var.

• Leipzigin ben de Liverpoola eleneceğini düşünüyorum, fakat, güzel kadrolari var.Bu kadro, iyi bir forvetle ŞLde iyi yerlere gelebilir.

Kalecileri iyi. Stoperleri kaliteli.Bekleri kaliteli.Orta 3lü kaliteli.Kanatlar kaliteli.Poulsen ve Sörlöth, bu kadro için çok yetersiz.

Dakayi fazla izlemedim. Eğer, öyle söylenildiği gibi, yeni Eto'oysa, Leipzigin aradiği adam.

• Skya gore, Szoboszlai transferi bitmis.Yarin Szoboszlai saglik kontrolunden gecmek icin Leipzigte olacakmis.Transferin de yarin ogle saatlerinde aciklanmasi bekleniyor.Szoboszlai Real ve Arsenalin tekliflerini reddetmis.Munihte Szoboszlaiyi dusunuyormus.Transferde Leipzigin vizyonu ve Nagelsmann hoca belirleyici olmus.

• Szoboszlai transferi aciklandi.2025e kadar sozlesme imzaladi.Gercekten transferini cok istedigim topculardan biriydi.Transferi beni cok mutlu etti.Dakayi da alirsak, daha fazla mutlu olurum.insallah, onu da alacagiz.

• Bitik forsberg yerine harika bir transfer oldu. Ligde leipzig için önemli bir güç olur. Avrupa'da oynayabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Bitik forsberg yerine harika bir transfer oldu. Ligde leipzig için önemli bir güç olur. Avrupa'da oynayabiliyor mu?

Oynayabiliyor diye biliyorum.

• Leipzig kısa sürede kadroya çok özel topçuları topladı. Redbull ve Salzburg etkisi de inkar edilemez tabi ama yine de büyük başarı.

Geçen twitterda Türkiye'den insanlar yurt dışında hangi takımları desteklediklerini yazıyorlardı Almanya liginde kayda değer sayıda leipzig'i tutan hesap gördüm, burada bile belli bir destekçi kitlesi yakalamış gözüküyor yurtdışında bu daha da fazladır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 18 Aralık 2020; 12:17:39 >
  • Rakiplerin birbirleriyle oynayacagi hafta, icerde Kolne puan kaybetmek kotu oldu.Bence, Nkunku yokken, Nagelsmann hocanin Forsberg ve Olmoyu ilk 11 oynatmamasi buyuk hata.

• Mintzlaff baskan, Upanin durumunun gelecek yaz icin belirsiz oldugunu, lakin, kalmasini ummudugunu soyledi.Sabitzere Tottenhamin 50 milyon avroluk teklifinin oldugu soyleniyor.Lookmanin satisi,Augustineden gelecek 21 milyon,Upanin olasi satisi derken, paraya ihtiyacimiz olmayacak.Piyasada ust duzey ortasaha bulmak zor.Sabitzeri kaybedersek, buyuk kalite kaybi yasariz.Laimeri nasil aradigimiz ortada.

Sabitzerle sozlesme yenileme gorusmeleri devam ediyor.insallah, kalir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 22 Aralık 2020; 17:31:5 >
  • Gvardiolun D.Zagrepte yaza kadar kalmasina karar verildi.

• quote:

Leipzig kısa sürede kadroya çok özel topçuları topladı. Redbull ve Salzburg etkisi de inkar edilemez tabi ama yine de büyük başarı.

Geçen twitterda Türkiye'den insanlar yurt dışında hangi takımları desteklediklerini yazıyorlardı Almanya liginde kayda değer sayıda leipzig'i tutan hesap gördüm, burada bile belli bir destekçi kitlesi yakalamış gözüküyor yurtdışında bu daha da fazladır muhtemelen.
    Almanyada başakşehir muamelesi görüyor ama yurtdışında seviliyor diye biliyorum
  • Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte

Christmas dilegim belli.Gelecek 5-10 senede mutlaka o kupayi kazanacagiz.Buna kalpten inaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Almanyada başakşehir muamelesi görüyor ama yurtdışında seviliyor diye biliyorum

Alıntıları Göster
    Doğrudur hocam ligde de rakip taraftarlar baya saldırıyor zaten leipzige sürekli laf atmalar protesto etmeler felan

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.