Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
897
Cevap
0
Favori
21.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığı okuyunca klavyedeki tuşlara rastgele basmış sandım. Meğerse oyuncuymuş. İki saat başlığı okudum anlam veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kickere gore, Sabitzerle ilkbaharda sozlesme yenileme gorusmeleri hiz kazanacakmis.

• Mintzlaff baskanin roportajini okuyorum.Baskan, hedefin kar yapmak degil, basari oldugunu soyluyor.Nagelsmann hocayi 1 yil bekledigimizi ve Dortmundun onu istemesinin bizim sorunumuz olmadigini soyluyor.

Nagelsmann hocanin cok anlayisli oldugunu soyluyor.Alman bir stoperi gecen Ocakta istedigimizde istedikleri rakamla bizim onerdigimiz arasinda 3-4 milyon fark oldugunu, lakin, Nagelsmann hocanin cok pahali olur dedigini soyledi.Kochtan bahsediyor.

Forsberg,Orban ve Poulsenle arasinda ozel bir bag oldugunu soyluyor.Bu konuda katilmiyorum.3ude artik Leipzigde ilk 11 oynayacak seviyede topcular degil.Bu duygusallik bize Haalandi kaybettirdi.

Schickin cok pahali oldugunu, baska transferler de yapacagimiz icin Schicki alamadigimizi soyluyor.Nagelsmann hoca, zamanla Hwang ve Sørlothu takima monte edecekmis.

Leipzigin surekli SLde olmasi gerektigini soyluyor.Forsberg,Orban ve Poulsen kismi disinda ve bazi kisimlar disinda okurken, keyif aldigim bir roportajdi.

• tuchel zu leipzig

• Bakalim, Tuchel hocayi hangi takim kapacak? M.United,Chelsea,Almanya milli takimi.

Nagelsmann hoca, Leipzig icin ideal hoca.2023e kadar sozlesmesi var.Yonetim, uzun sureli calismayi istiyor.Lakin, Tuchel hocanin Nagelsmann sonrasi gelmesini cok isterim.

• tsumun bir başka emaneti olan bu takımın konusunu sahiplenecek bir babayiğit yok mu be

• rasenbolum diyebilecek bu takimi tekrar sahlandiracak biri lazim

• Szoboszlai bakalım kim kapacak harika yeteneği slazburgda da iyiydi burda sakatlıktan efsane gollerle döndü 20 yaşında henüz.

• Dünkü maçi izledim. Bu Leipzigin hocasi garip. 5li defansla kapanan, hizli çikan takima karşi Nkunku ve Szoboszlaiyle başlayip, onlari savunmanin kucağina atmiş adam. Silva ve Poulseni oyuna alinca, golü de buldular. Sirf hocalari yüzünden farkli kazanacaklari maçi zar zor 1-0 kazandilar. Rangers deplasmani Leipzig için çok zor geçer eğer erken bir gol bulmazlarsa, elenme ihtimalleri de yüksek.Rangers zaten fizik olarak ezdi dün Leipzigi.

• Szoboszlai Sociedad ile anlaştı deniyor.

Edit: Yalanlama gelmiş menajerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 27 Mayıs 2022; 22:38:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raum transferi aciklanlandi.Lookman da satiliyor. Yönetim cer cöpleri satma konusunda müthisti bu sene. lakin ayni basariyi transferde gösteremediler.

Gvardiol, Nkunku, Szoboszlai, Olmo, Laimer, Raum. Bu seviyede 3-4 topcu almalilardi.

Laimer konusunda Munihle görüsmeler devam ediyor. Yönetim Munihin Laimere mecbur oldugunu icin bildigi icin 30 milyon nakit para istiyor.Munihte vermek istemiyor.

Werner de gelecek gibi. Leipzigten ayrilmasi onun icin yanlisti. Abi sen top tutamiyorsun, sirti dönük oyunda yoksun, baskiyi kaldiramiyorsun. Yani seni alacak takim tüm sistemini senin üzerine kurup cift forvet oynamak zorunda.Bunu da Leipzigten baska takim yapmazdi.

Gulacsi

Heinrichs Simakan Gvardiol Raum

Transfer transfer

Olmo Szoboszlai Nkunku

Werner

Ortasaha göbegi cok zayif. Kampl, Schlager cok yetersizler. Oraya mutlaka transfer lazim.

• Werner, 19.5 milyon avro+bonuslar karsiliginda Leipzigte.

Seskoyu da 2023 icin aldigimiz söyleniyor.Salzburg bu yaz satmaya yanasmamis.Gûzel, Haalandta yaptigimiz hatayi Seskoda yapmadik.

Heralde yönetim üst düzey ortasaha almamaya yemin etti.

• Sesko transferi bitmis. Bonservis 24 milyon avro.2028e kadar sözlesme imzalayacak.

Werner de bu gece Leipzige geliyormus.

• Donnarummathebest D kullanıcısına yanıt

Rasenbolum bu sene şampiyon Allah’ın izniyle

• Seskoyu acikladik. 2023te takima katilacak.

• All Nightmare kullanıcısına yanıt

Cok zor abi ya. Raum ve Werner güzel transferler de ortasahaya 1 tane üst düzey adam almaliydik.

Cer cöpü satma konusunda muazzam is cikardi yönetim lakin ortasaha her sene zayifliyor.

• Werner de aciklandi.

• Angelino'nun kiralanmasına çok şaşırdım.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt

Savunma yapamiyor, her mac bölgesi otobana dönüyordu. Raumu alma sansi varken yönetim kacirmadi. Keske ayni tarifeyi Kampla da uygulasalar.

Angelino ofansif olarak iyi bek. iyi oyun kurup, pas yapar. istikrarsiz ve üretkenligi düsük olsa da ofansif olarak fena katki vermedi.

• Cok ucuz 2 puan kaybettik. Szoboszlainin haksiz kirmizi karti ve Simakan-Gvardiolun ortaklasa hatalari yüzünden. Tedesco hocanin da hatalari var.

Novoayi sag kanatta oynatmasi, Henrichsten DM yaratmaya calismasi. Salzburgtaki Camara da Monacoya transfer oluyor. Madem DM istiyorsun, Camarayi istesene.

2 macta kaybedilen 4 puan var. inşallah Tedesco çöpü en kisa sürede kovulur. Bu adamdan bir halt olmayacagi Schalkedeki döneminden belliydi. Gereksiz yere fantezi denediler.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.