Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
21.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eberl geliyor. Yönetimden olmasi gereken hamle sonunda geldi. Rangnick ayrildiktan sonra transferde cok fazla hata yapmaya basladik.

Laimeri inat yüzünden 20-25 milyona Munihe satmayip 30 milyon avroda diretip Camaranin Monacoya 15 milyon avroya gitmesine seyirci kalmak komedi. Biraz daha ekleyip ortasaha tandemini yenilemelilerdi. insallah Gladbachtan Koneyi aliriz.

Leipzig projesinin seviye atlama zamani artik geldi. Artik ligde sampiyonluk ve SLde yari final icin oynayan bir Leipzig olmasi lazim. Yönetim de buna uygun hareket etmeli. Cer cöpleri satmaktan elde edilen paranin bile tamamini transfere harcamadilar. 25e Laimeri satip, 15e Camarayi alip 20-25 milyon avro daha ekleyip Kampldan cok daha iyisini almak zor degildi.

• 25 milyon avro opsiyonla Diallo kiralandi. Her türlü Halstenbergten iyidir.

Gvardiol icin Chelseadan gelen 90 milyon avro teklif reddedilip Gvardiolun kontrati 2027ye kadar uzatildi. Eberl de 1 Aralikta göreve baslayacak. Sesko transferi, Eberl hamlesi, Chelseanin 90 milyon avroluk teklifinin reddedilmesi... Daha önce söyledigim gibi Leipzig projesinin artik seviye atlama zamani geldi.Yönetimin bu hamlelerin arkasinda da bu amacin oldugunu düsünüyorum. Yönetimin mutlaka ortasahaya seviye atlatmasi lazim. Kone-Bennacer seviyesinde bir ortasaha tandemi lazim Leipzige hedeflerine ulasmasi icin.

• Tedesco kovuldu yerine Rose hoca gelecek. Tedesconun Schalkedeki döneminden sonra Leipzige hoca olmasi bile sacmaydi. Keske Tuchel hoca gelse.

• Rose hocayla ilk macimizda Dortmundu 3-0 gibi net bir skorla yendik. Skor cok daha farkli da olabilirdi. Dortmundun kaleye tutan sutu bile yok.

• Real macinda takim bekledigimden iyiydi. 80 dakika Reali ezdik, net pozisyonlar bulduk, 1 tane penaltimiz verilmedi.Lakin, cok ucuz bir sekilde 3 puandan olduk. Kampl ve Heinrichs degisiklikleri bizi bitirdi.

• Donnarummathebest D kullanıcısına yanıt

kanka sen şey misin mbappeyi seven biri vardı ilk nickini unuttum mbappe psg bayern leipzig dörtleme hastası hea? oysan selam ederim

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt

TSUBASA MESSİ NASİL UNUTURSUN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hahah bu ya ulan düşün düşün gelmedi aklıma herifin hesabını falan silmişler bulamadım da.

TSUBASAMESSİ üstada selam duruyorum şu an

• BMG, 3 tane atmiş. 

• Rose hoca nedense Raum ve Gvardiolu benche cekti yine. 2 puan kaybi daha. Bu sene sampiyonluk derken top 4 bile zor olacak.

Tedesco cok geldi ve gerekli transferler yapilmadi. Halstenberg, Kampl gibi topcularin Leipzigte islerinin olmamasi gerekirken ilk 11 cikiyorlar. Rezalet.

• Mintzlaff baskan Leipzigden ayrilarak Red Bulla gecti. Mateschitzin vefatindan sonra zorunlu bir atamaydi. Mintzlaff baskandan Leipzige biraz torpil bekliyorum.

CASta Augustin davasini kazandik. 21 milyon avroyu Leeds ödeyecek.

• Ligde Tedesco cöpüyle cok kötü baslangica ragmen 2.siraya yükseldik. Rose hoca farki. SLde de gruptan cikardi. Helal olsun Rose hocaya.

SLde rakip City. Cok az umudum var. Leipzig ortasaha göbegini üst düzey topcularla yenilemeden City ayari bir takimi eleyemez.

Takim 4lü savunmaya gecti. Simakan ve Raum beklere ilac oldular. Yine de ortasaha göbegi büyük sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donnarummathebest -- 12 Kasım 2022; 20:3:57 >
  • Ey Tsu acilen bi Szboszlai değerlendirmesi alalım..  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leipzig’in Baumgartner’i çözmesinden belliydi Szobo’nun gideceği. 2-3 yıla da onu paketlerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szoboszlai tam olarak nerede şimdi? bi yerde değilse pendikspor a gelebilir

• Eberl, bu sene transferde iyi is cikardi bence. Lukeba, Gvardiol yerine alinabilecek en iyi alternatifti. Openda, Bitshiabu, Sesko da cok iyi transferler lakin Baumgartner ve Seiwaldtan daha iyi topcularin alinmasi lazimdi. Seneledir Leipzig ortasaha göbegi cok zayif. Takimin senelerdir kanayan yarisina yine bir sey yapilmadi.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.