Şimdi Ara

706 TL RAZER Orochi V2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün sabah Amazon’dan aldığım beyaz modeli elime ulaştı. Henüz oyun ve pil performansı için yorum yapmam mümkün değil ama ergonomisi güzel, içinden çıkan AA kalem pille bile yeterince hafif geldi. Dış dokusu mevcut farem G305’e göre biraz daha mat mı desem opak mı desem öyle. G305 de parlak plastik değil tabii ama yüzeyi azıcık daha kaygan. Orochi’nin tekerleği bir tık daha sert, G305’inki ise daha yumuşak dönüyor. Sert döndüğü için Orochi’nin tekerlek sesi bir tık daha yüksek ama yeni diye olabilir, döndükçe yumuşayıp sesi azalabilir. Orochi’nin sol ve sağ tuş tıklama sesi daha tiz, G305’in daha tok gibi. Orochi’nin ayaklarının pad üstündeki kayma hissi daha iyi, yağ gibi akıyor. G305’in ayaklarında da takılma yok ama kayganlığı Orochi kadar iyi değil.

Birkaç da fotoğraf koyayım:

Bu G305’in elimdeki duruşu:

Bu da Orochi V2’nin:

• Pilli olmasa alirdim ya sürekli pil tak cikar ugrasmak istemem

• merak ettiğim bir cihazdı, aldım bir tane teşekkürler

• Çok iyi ürün. Sarjlı ince pille kullanıyorum.

• Beyazı çok şıkmış.

• Küçük mu acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herhalde bu üründe çift tık sorunu çözülmüş, şuan basilisk x hyperspeed kullanıyorum, öyle de aktif de kullanmadım ama çift tık başıma bela oldu, 3 yıl olmuş aktif olarak ilk yıl kullanmıştım, uzun ara verdiğim için sapıttı diye düşünürken(daha önce de başıma geldi, kullanınca düzeldi aradan sonra) öyle olmadığını anlamam markaya olan güvenimi sarstı. Şuanda optik switch, bluetooth+2.4ghz özelliği olan bir ürün bakınıyorum ama piyasa da böyle bir ürün yokmuş :) gidip viper v2 pro ya ya da 502x plus a dünyaları da vermek istemiyorum sırf bluetooth u yok diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz modeli Amazon’da aynı fiyatmış, Mediamarkt falan uğraşmak istemeyen Amazon’dan alabilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08YZ61Y5S?psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_quicklook_titleToDp

Pille çalışan fareleri tercih eden biri olarak Logitech G305 kullanıyordum, gayet de memnunum ama yedek olarak bunu da aldım kenarda dursun.

• Jarmusche J kullanıcısına yanıt

mm de 789 tl beyaz olanı

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-orochi-v2-kablosuz-mouse-beyaz-1223534.htm

Sarjı ne kadar gidiyor Logitech'in hocam?

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt

Aynen onu demek istedim ben de. Eğer beyazı isteniyorsa 789’a Mediamarkt’tan almak yerine Amazon’dan alınabilir aynı fiyata. Siyahı alınacaksa zaten uygunu İtopya’daki.

1490 tl hocam amazonda(amazon.de amazon.us e de baktım) , herhalde beyazını almak isteyen itopya/mm falan uğraşmadan oradan alsın diye anladım fiyat farkını verip 1490 tl ye
    Ekleme şimdi düştü

706 TL RAZER Orochi V2
    Son 1 diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 26 Mart 2023; 15:8:52 >

• Valla hocam alalı 1,5 ay oldu. Bu sürede çok fazla kullanmadım günde ortalama en fazla 1,5 saat falandır ama uygulamasından bakıyorum hala tamamına yakını dolu görünüyor (yüzdesi yazmıyor). Beraberinde gelen pili kullanıyorum bu arada.

Önceki farem Rival 3 Wireless’tı, pil ömrü ondan net şekilde daha iyi. Bu süre zarfında Rival’in pillerini kesin değiştirmem gerekmişti. Orochi’yi aldım ama bunu kullanmaya devam edeceğim muhtemelen.

Yok ya Amazon TR. Son bir stok görünüyor bug mu oldu bilemedim.

706 TL RAZER Orochi V2

Son bir tane hocam. Biri iptal etti sanırım

706 TL RAZER Orochi V2

Olabilir, gece ben aldığımda da 6 stok vardı demek ki eritmişler.

4 yılda 5 kez değiştirmiş redditte bir kullanıcı sizin mouseun pillerini, geçtiğimiz 4 ayda 4 kere orochinin pillerini değiştirmek zorunda kalmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu için teşekkürler. Bu mouse'u değli ama MediaMarkt genel olarak Razer ürünlerinde indirim yapmıştır diye gidip Razer Naga Pro'ya baktım. 2000TL'ye düşmüş derken sepette %15 daha yaptı ve 1690TL'ye aldım Naga Pro'yu :)

• Doğrudur ama belki Orochi'yi küçük kalem pille de kullanmış olabilir, Orochi'ye hem AA hem AAA pil uyuyor. Ben biraz da Logitech ürünlerine çok güvenmediğimden Orochi'yi aldım. Bugüne kadar kullandığım hemen her ürününde kronik bir sorun vardı, G305'te şu an için bir şey yok ama markadan ötürü her an yarı yolda bırakabilir gibi geliyor.

• Bu mouse u Playstation 5 de kullanabilirmiyüm

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.