Şimdi Ara

RAZER ELECTRA V2 usb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 2 hafta önce razer kulaklık aldım sorunsuz çalışıyordu ancak dün bilgisayar kulaklığı görmemeye başladı tuhaf bir şekilde hoparlör olarak görüyor driver yükledim razerın uygulamasını yükledim oda görmüyor yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler

HOPARLÖR OLARAK GÖRÜYOR ANLAMIYORUM NEDEN BÖYLE : CONEXANT USB AUDIO OLARAK GÖRÜNÜYOR

RAZER ELECTRA V2 usb sorunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam merhabalar bende de aynı kulaklık bulunuyor sorunu Razer'ın kendi sitesinde çözümü ile birlikte varhttps://support.razer.com/articles/1780068671 bu linke girerseniz size bu kulaklığa özel bir update uygulattırıyorlar usb takılıyken update tuşuna basıp çıkartıp geri taktığınızda o CONEXANT USB AUDIO yazısı gene eskisi gibi Razer Electra v2 USB şeklinde çıkıyor eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  • Agam mesajını çoook geç gördüm eyvallah servise verdim yenisini verdiler 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu uygulama sorununa çözüm oldu mu? ben de aynı sorunu yaşıyordum garantiye verdim ama itopya sağolsun iade yapmadı değişimle tekrar aynı kulaklığı aldım. yine aynı sorunu çıkarmasından korkuyorum. Uygulama bu ses değişikliklerine, sesin gidip gelmesine çözüm olacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.