Şimdi Ara

Razer Deathadder V2 (249 TL) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
8.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam dayanamadım aldım Razer Deathadder V2 (249 TL) . Ya ikisini de denerim ya da iade talebi oluştururum hazır gönderilmemişken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Policeman kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ben de aldıktan sonra baktım da deathadder g402e göre 2 cm civarı daha kısa artık gelsin bakarım deathaddera ama şunu da söyleyeyim g305in plastik kalitesi pek hoşuma gitmemişti tabi bunu -10dklik Mediamarkt deneyimimden yola çıkarak söylüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorla 1 tane aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yalnız fiyat baya iyi indirimli diye normalde 450 tl ye satılan bir ürün, sanmıyorum ama bu fiyat nedeniyle kuşkulanmıyorumda değil umarım sahte gelmez, amazon tr'nin bile sahte ürün sattığını gördüm.

Neyse ürüne gelirsek;

Sensoru ve switchleri mükemmel.

Olumsuz yanları;

Çıktığı 2020 yılına göre olumsuz yanı olmasda artık yavaştan eskiyen 2 tane özelliği bulunuyor;

82 gram olması, modern competitive fps oyuncu fareleri artık 40-70 gram oluyor.

Modern competitive fps oyuncu fareleri kablosu artık gerçek paracord kabloya çok yakın oluyor, deathadder v2 deki ortalama üstü olsada yeni nesil kablolarla kıyaslanamaz.

Modern competitive fps oyuncu farelerinden kastım; pwnage, xlite, finalmouse, zowie, glorious gibi daha küçük ölçekli firmaların yaptığı ile fareler ile kıyaslıyorum.

Örneğin g502 hero gibi daha çok causal kullancıların tercih ettiği bir ürün kıyaslarsak benim olumsuz saydığım da v2'nin hem kablosu daha iyi, hemde g502 118 gram.

Bu arada bu mouseu v2 minin sadece daha büyüğü sananlar var fakat kullanılan sensor dağlar kadar fark var; v2 mini ve viper minide uyduruk lod'un yüksek olduğu ucuz bir sensor kullanırken, da v2 de 50g 650 ıps piyasda ki en üst seviye sensorlerden birini kullanıyor.

Kimler almamalı; bu ürün orta-büyük ergo bir mouse, eli küçük ve simetrik tasarıma alışanlar sıkıntı çekebilir.

Satmak için almayın malum forumlarda yüzlerce kişi aldı satamazsınız, 50 tl için uğraşıırm diyen varsa alsın. Ben yedekte dursun diye aldım. Yakında daha hafif ve gerçek paracord kablolu v3'ünün çıkacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 22 Mart 2022; 21:40:56 >
  • Taksit sayısı seçiniz diyor odeyemedim cözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Warknife_ -- 22 Mart 2022; 21:34:24 >
  • Xientina kullanıcısına yanıt

hocam benim için sıkıntı olan şey kablo ağırlığıydı. Laptop da kullandığım için taşınabilirlik açısından kablosuz daha iyi olur diye düşündüm. Bu modelin kablo ağırlığı bayağı hafifmiş. O yüzden çok düşünmedim siparişi geçtim. Razer kulaklığımdan da memnunum bundan da memnun kalacağıma eminim. g402 ile boyutlarını karşılaştırdım dediğiniz gibi biraz daha küçük ve daha hafif.

• mouse çok iyi. bence eksik yanı mushy clicklere sahip olması. bir adet almıştım sırf o hissiyat için kullanmadım. tabi bu fiyata tartışılacak şeyler değil.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Ellerine sağlık nokta atışı olmuş.

• Stok var şuan açıldı site yapıştırın

• Siteye girebilsem alacaktım. Hafta sonu indiriminde kaçırmıştım. Bu da kaçacak.

• Site geldi tekrar aldım. Direkt linkten girince alınıyor ama diğer indirimleri göremedik bir türlü.

Bu mouse'un orijinal olup olmadığını anlama yöntemimiz var mı? Synapse'de falan belli olur mu?

• Fiyatı görünce dayanamadık aldık. Konu sahibine paylaşım için teşekkürler.

• itopya çakma ürün satmaz türkiye dağıtıcısından alır hocam. Belgesi yanında gelir zaten.

Switchleri mükemmel diyorsunuz da bu optik switchlerin olumsuz bir yani mushy olması. Mousereview subredditinde falan da herkes bunlardan şikayetçi, hatta adamlar bazı modellerde 2nd generation switch çıkardılar daha az mushy olan, bu modelde var mı bilmiyorum. Ben ilk çıkan viper'ı kullanmıştım bi süre sonra iade ettim, normal mekanik switchlerdeki o tatmin edici clicki hem ses hem hissiyat olarak alamıyorsunuz. Sert ve keskin clicklere önem verenler için çok da iyi bir switch değil yani. Click sesi tok ve yumuşak bir hissi var. Ha evet optik olduğu için 0 ms latency ve double click olmaması çok iyi bir şey ama click kalitesi de bir mouse için en önemli şeylerden biri.

• aldık bakalım rival 105 den buna geçicem malum 105 tarih oldu artık sayfası bile çıkmıyor internette hep rival 3 çıkıyor.

• Evet mallığıma yine doyamadım ve süs olsun diye bir fare daha aldım. Artık yine aldığımdan beri kullanmadığım G102'nin yerine koyup Razer klavye-fare seti tamamlamış olurum.

Razer Deathadder V2 (249 TL)

Razer Deathadder V2 (249 TL)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya dahil olmayan adam kullanıcısına yanıt

Güzel bir masa da al Razer Deathadder V2 (249 TL) 

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt
    Zamanında alacaktım da fiyatları görünce vazgeçtim. Gerçi masadan memnunum yalan yok. Altta çekmeceleri, üstte kitaplığı vardı çıkarttım işimi görüyor yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.