Şimdi Ara

Razer'dan oyunculara özel kulak içi kulaklık: Hammerhead Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
3.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Razer'dan oyunculara özel kulak içi kulaklık: Hammerhead Pro

Oyuncu donanımları denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Razer, Hammerhead Pro isimli yeni kulak içi oyuncu kulaklığını duyurdu.

Oyuncuların seveceği tasarım anlayışı ve alüminyum malzeme kalitesiyle hazırlanan Razer Hammerhead Pro, bu sayede oldukça dayanıklı bir yapı ortaya koyabiliyor. Oyuncular için hazırlanmış olmasına rağmen müzik dinlemek isteyen kullanıcıları da yarı yolda bırakmayan kulaklık, teknik olarak 20 – 20,000 Hz frekans aralığına, 16 ?  1 kHz Empedans değerine, 106 ± 3 dB 1 kHz hassasiyet seviyesine, 9mm Neodymium sürücülere, 1mW @ 126 mV giriş gücüne, 1.3 metre kablo uzunluğuna ve hem kulaklık hem de mikrofon için analog 3.5mm bağlantı seçeneklerine sahip.

Özel taşıma çantasıyla gelen Razer Hammerhead Pro içerisinde farklı boyutlarda kulak silikonları da yer alıyor. Üzerinde konumlandırılan mikrofon sayesinde mobil cihazlar (iOS - Android) ile kullanılabilen model, yüksek ses kalitesi vaat ediyor ve gelişmiş pasif ses yalıtımı içeriyor. Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde hazırlanan Razer Hammerhead Pro kulaklık modeli, firmanın resmi sitesi üzerinden 70$ fiyat etiketiyle satın alınabiliyor.

Razer'dan oyunculara özel kulak içi kulaklık: Hammerhead Pro

• o değil de haberde 20-20.000 hz frekans aralığında deniyor başka ne olabilirdi 40.000 falan koyarlar mı acaba ?

• Bende Moray plus vardı 130 liraya almıştım onu ürün gamından çıkartıp bunu koymuşlar.Sanki bakın bizim de kulak içi kulaklığımız var diye yenilemişler haber etmişler gibi.Tasarımı daha şık olmuş fakat umarım kablosunu kaygan birşey yapmışlardır moray deki kablo dokunduğu şeye yapışıyor kalabalık ortamlarda birine takılıp ya kulağımdan ya da telefondan çıkıyor çok sinir.
    http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-moray-plus/

• Kullandığım ep-630 da 6hz-22.000hz değer var.

• Çok güzel bence.

• çok şekil olmuş be
  • ben böle bi ürün bekliyordum çünki kafaya takılan kulaklıklar cok fena baş ağrısı yapıyro g35 var bende 5 ay kullandım su an kenarda yatıyor bu nerde satılır acaba g35 i satıp bunu almak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

o değil de haberde 20-20.000 hz frekans aralığında deniyor başka ne olabilirdi 40.000 falan koyarlar mı acaba ?

kulaklık insan kulağının duyabileceği seslere göre hazırlanmış. insanlar 20 - 20000 Hz aralığını duyabilir eğer 40000 hz olsa bile bunu duyamayız

• kulaklığın kutusu, çinli brainwavz'ın 30-40 liraya sattığı kulaklıkların yanında verilen kutuyla aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacesyng

quote:

Orijinalden alıntı: hilasao değil de haberde 20-20.000 hz frekans aralığında deniyor başka ne olabilirdi 40.000 falan koyarlar mı acaba ?
    kulaklık insan kulağının duyabileceği seslere göre hazırlanmış. insanlar 20 - 20000 Hz aralığını duyabilir eğer 40000 hz olsa bile bunu duyamayız

hocam bende onu anlatmaya çalışmıştım aslında :)

• en sevdiğim iki renk müthiş olmuş tasarım valla
  • 5-22000 yapsalardı iyidi.

• Razer'ın siyah ve yeşil uyumu gerçekten de cezbedici ve hele ki şu ana kadar aldığım Razer ürünlerden gram olsun şikayetim olmadığı için 'telefona alınabilecek kaliteli kulaklıklar listesi'ne ekliyorum.

• Tasarımına bayıldım.
  • 1 razer tiamat 2 bu ben listeme ekledim bu cihazları
  • Bu cihazı Türkiye'den edinmek konusunda bir fikri olan var mı? Razer ile iletişime geçtim fakat hiçbir şekilde Türkiye'ye gönderim yapmadıklarını Türkiye bayilikleriyle görüşmem gerektiğini söylediler ürün zaten pahalı bir ürün Türkiye'de ki bayiliklerinde satarlarsa fahiş bir fiyattan satacakları âşikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linuxuzman L kullanıcısına yanıt
    Firebal'a sormak lazım.

http://www.firebal.net/asp/listgroup.asp?group=razershop
  • .Harika.
  • Bu kulaklığı nerden alabilirim bildiginiz bi yer varsa lütfen paylasırmısınız
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Firebal ile iletişime geçtim, artık distribütörleri değillermiş razerın. Aral Game devralmış onlarlada iletişime geçtim Ağustos'da stoklarına gireceğini söylediler. Fiyat için şuan birbeş söyleyemeyeceklermiş ama bence 1.5 katına hazırlıklı olmak lazım. Ben Amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum eğer fiyat çok fahiş olursa. Garantisi filanda çok umrumda değil sonuçta 1.5 iki katı vereceksem o riske değer bozulursa başkasını alırım. Burda garantiye gönderdiğimiz de 0 maaliyet olmuyor ve bir kulaklığın kullanıcı hatası dışında bozulması ihtimali baya düşük.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.