Şimdi Ara

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük oyuncu ekipmanları üreticilerinden Razer'ın taşınabilirliği ön plana çıkartarak geliştirdiği yeni mekanik klavye modeli BlackWidow Tournament Edition Chroma, 16 milyon renk destekli RGB aydınlatma sistemi ve diğer kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu videomuzda klavyeyi tüm detaylarıyla enine boyuna inceledik, iyi seyirler.

Not: Üretici firma bize test için gönderilen ürünün hata nedeniyle İngilizce harf dizilimine sahip olduğunu Türkiye'de satılacak modellerin Türkçe harflari içereceğini açıkladı. 

• İnceleme için teşekkürler :) Klavye güzel ama bazı eksileri var mesela windows tuşu ile fn tuşu yer değiştirse daha iyi olabilirdi, enter tuşu kesinlikle büyük olmalıydı. Dediğiniz gibi türkçe olmaması en büyük eksiği zaten.

• blackwidow tournament edition stealth 2014 +1 :)
    klawye iyide makro yada herhangi başka bi ayar kullanıyorsanız programın açık kalması lazım klawyeye yükleyemiyorsunuz
    böyle bi eksiklik tournament edition da biraz büyük bi eksiklik
    yanında götürüp tak çalıştır olması gereken turnuva temalı birşey yapıyorsun ama ayarların için progrm kullan diyor

bide tuşlar uzun süreli kullanımlarda silinmeye meyilli bundan önce bilgisayarın iğcadından kalma bir klawyem vardı çok memnundum ama ufak bişi olsun dedim Tournament Edition aldım ama eski klawyemin tuşları hala silinmedi yazılar ilk hali gibi ( o eski plastiklerin güneşe baglı sararmalarını bilirsiniz ) klawye soldu yazılar saglam yenisinde bikaç tuşda solmalar başladı bile

incelemeyi izlemedim inş başka zaman :)

• Fiyatı neden söylenmedi?

birde alacak kişiler kesinlikle tuşların birbirine yakınlığında bir sıkıntı kesin yaşayacaktır.

• Enter tusu kucuk, en onemli detaya deginmemissiniz.

• Ufak bir araştırma yaptım fiyatı 550 tl cıvarı ebay da 400 cıvarı üzerine azdaha ekleyip bilgisayar alınır benden söylemesi adamlar klavye yapmış üzerine türkçe karakterleri koymamış sonrada bunu 500 tl ye satıyor bu ülkede bu resmen insanı keriz yerine koymaktır.
    Video da da neden fiyatı söylenmedi anlamadım zaten ithalatçı firma gönderdi dediler muhtemelen fiyatını söylemeyin denmiş olabilir biliyorlar fiyatının ka.ık olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 22 Ekim 2015; 8:19:12 >
  • Videodan bile malzemenin dandik olduğu anlasılıyor. Ayrıca bu ne bicim inceleme? ne fiyat belirtiliyor ne klavye sesi gosteriliyor ne switchlerden adam gibi bahsediliyor ne switchleri diyer switchlerle kiyaslaniyor ne programi anlatiliyor.Mekanik iste çok güzel diyip kestirip atmissiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 22 Ekim 2015; 9:14:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razer blade laptoplarının da incelemelerini bekliyoruz
  • Arkadaşlar merhaba,

Fiyat sorusu gelmiş birkaç kişiden.

İncelemelerimizi takip ediyorsanız bilirsiniz, genelde fiyat bilgisi vermeyiz çünkü fiyat kura bağlı olarak veya zamanla değişim gösterebilir dolayısıyla bugün söylediğimiz fiyat 5 ay sonra bu videoyu izlediğinizde geçerli olmayabilir.

Herhangi bir fiyat arama motoruna klavyenin ismini yazarak ülkemiz satış fiyatını bulmak mümkün.

http://www.teknofiyat.com/?search=razer+blackwidow+tournament+edition+chroma

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinadin

Videodan bile malzemenin dandik olduğu anlasılıyor. Ayrıca bu ne bicim inceleme? ne fiyat belirtiliyor ne klavye sesi gosteriliyor ne switchlerden adam gibi bahsediliyor ne switchleri diyer switchlerle kiyaslaniyor ne programi anlatiliyor.Mekanik iste çok güzel diyip kestirip atmissiniz.

Merhaba,

Her türlü eleştrinin başımızın üzerinde yeri var ama, söylem tarzı ve üslup büyük önem taşıyor.

Dolayısıyla şahsen mesajınızı gözden geçirmenizi tavsiye edebilirim.

Fiyat konusuna yukarıdaki mesajımda değindim, zaten videolarımızda birkaç istisna haricinde fiyat bilgisi vermiyoruz çünkü daha sonra bu video izlendiğinde aynı fiyat geçerli olmadığı için yanlış yönlendirme olabilir.

Çıkardığı ses konusunda haklısınız, ona yer verilebilirmiş ama switch konusu karmaşık bir konu, klavyenin ömrü ve feedback ile günlük kullanımda farkını hissettirir. Ömrünü test etmek pek mümkün değil takdir edersiniz ki, feedback ise öznel bir ölçüm olur ki bu konuyla ilgili izlenimlerimizi de videoda anlatıyoruz.

Yazılım kısmı da videoda detaylı bir şekilde görünüyor, hatta daha da ötesi çoğu videoda olmayan SDK kısmını bile anlatıyoruz.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

razer blade laptoplarının da incelemelerini bekliyoruz

Merhaba,

Şahsen ilgi alanıma giren ve incelemek istediğim bir seri ama ne yazık ki şu ana kadar elime bir test örneği geçmedi.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: meego

razer blade laptoplarının da incelemelerini bekliyoruz

Merhaba,

Şahsen ilgi alanıma giren ve incelemek istediğim bir seri ama ne yazık ki şu ana kadar elime bir test örneği geçmedi.

Teşekkürler.

Saol Erdi'cim eline geçse eminim süper bir inceleme yaparsın ama göndermeyenler utansın.

kolay gelsin

• Razer a çamur atanların en büyük hayallerinden biri razer ekipman kullanmaktır.

• Arka plan video bitiminden 1-1,5 saniye önce gidiyor ayrıca şu arka planı lütfen değiştirin ne zamandır aynı arka plan kullanıyor ve büyük kısmı aynı renk iki taraftan kapalı arka plan çok boğucu duruyor bana göre. İnceleme için teşekkürler ancak klavyenin Türkçe olmayışı eksi olsa bile eğer bunu laptop ile kullanacaksanız çok büyük sorun değil oyun dışında laptop klavyesinden işinizi görebilirsiniz.

• enter tuşu küçük olmuş gerçekten

• Mekanik klavyelerin tuş basım komutunu algılaması için kaç milimetreye kadar basınç uygulamak lazım, yüzeysel tuşlara göre 3-4 milisaniye gecikme yaşatmasın bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz Erdi Bey?

• İşin içine Türkçe girdiğinde ne hikmetse firmalar fiyatı bindiriyorlar. Şahsen kendim ingilizce G510'u 90 liraya almıştım. Yaza yaza da alılştım artık.
  • çok güzelmiş :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.