Şimdi Ara

Razer Abysuss için CS GO Ak47 Sekmeme Makro

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler razer abysuss mouse var elimde CS go da ak47icin sekmeme makro nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ak47 yere sıkılarak vurulur taramalıyken amacı o sen sekmemekle felan uğraşmak yerine aim geliştirsen daha yararli olur ayrica yapamazsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer Synapse programı ile sekmeme makrosu yapamazsın. Başka marka bir mouse gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 10 Mart 2015; 14:33:35 >
  • Sekmeme makrosu belki bir şekilde yapılır ama o sekmeme makrosu sadedece düz tarıyor dün bir videoda gördüm adam sadece sabitten düz atıyor. Onun yerine spray kontrol yapın ha benim gibi yapamıyorsanız ilk 10 mermiyi kontrol edin yeterli . Burst olarak atmaya çalışın.
  • Aim yoksa o sekmese bile pek bir şey değiştirmez aimin iyiyse her türlü alışırsın ak.47'ye.
  • Böyle bir soruya cevap bile verilmemeli.
    birincisi hile gibi haksız avantaj sağlayacak bir saçmalık arıyorsan, google ı kullanmalısın, burayı değil.
    ikincisi hile gibi haksız avantaj sağlayacak bir saçmalık arıyorsan, aramamalısın.
    üçüncüsü hile gibi haksız avantaj sağlayacak bir saçmalık arıyorsan, lütfen buralarda dolaşma.

Ha bu arada googleda yaz direk "no recoil control hack" falan diye. Direk aç gir oyuna, bıçakların falan varsa kesin o hesapta olsun ama. O zaman güzel itemlerin var diye banlamaları zorlaşır.
  • ben cs go da herkes makro kullanıyor diye biliyordum ben normalde makrosuz oynarım da herkes kullanıyor biz kill alamayız ezik durumda kalırız diye düşünmüştüm bu yorumları yaptıgınıza göre kimse kullanmıyor
  • egebaran55 E kullanıcısına yanıt
    Bunny hop script bile yasak makro her türlü yasaktır. Onu arayana kadar bir ton map var spray kontrol öğren.
    1.si ''ezik'' lafını kullandığın için yaşının 18in altında olduğunu çok belli ediyorsun.

2.si bu sadece bir oyun, ister global elit ol, istersen gümüş en nihayetinde eğlenmek amaçlı oynuyosun.bu kadar hırs yapmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebaran55

ben cs go da herkes makro kullanıyor diye biliyordum ben normalde makrosuz oynarım da herkes kullanıyor biz kill alamayız ezik durumda kalırız diye düşünmüştüm bu yorumları yaptıgınıza göre kimse kullanmıyor

türklerdeki bu kafa hiç değişmedi yıllar yıllar öncede spawn ve heaton demolarını izleyen kamiller bunlar böyle oynayamaz kesin cfg kullanıyorlardır diyip aliaslı hileli cfglere yükleniyolardı sorsan ne var onlarda cfg kullanıyor diyorlardı halbuki adamların configi normal basit komutlardan oluşuyordu öyle hile döngülü kendini defalarca tekrar eden aliaslı bol bindli garip cfgler değildi pro oyuncuların kullandığı

şimdi de makro muhabetti arkadaş altı üstü tararken mouse u biraz aşağı indireceksin bunu yapmaktan aciz bir insan bilgisayar oyunu oynamasın çünkü bu makroyu kullandığın zaman bu indirme hareketini sen fiziksel olarak değil mouse un yazılımsal olarak yapıyor e o zaman oyunu bilgisayar oynasın yani film izlemekten ne farkı kalıyor oyun oynamanın karşındaki rakibi sen öldürmüş olmuyorsun ki bilgisayarındaki dandik bir yazılım yapmış oluyor bu işi

ayrıca vacın sağı solu belli olmaz yakalarsa affetmez bi araştır bakalım titan kqyl neden ban yemiş acaba

• 6 yıldır cs oynuyorum ak47 kullanmasını da spray ide bilirim mouse de hic kullanmadım hayatımda fakat videolarda gördüğüm genellikle makro kullanıyor bunun için bi danışayım dedim elle ne kadar control etsende makrodaki gibi olmuyor.
    sassaren sana dicek lafım yok yaşını sen belli etmişsin zaten. bu olayı yaşa bağlayarak
  • dediğin doğru kardeşim makro nun da yaptıgı şey zaten mausu alta çekerek kontrol vermek elle deilde yazılıımsal olarak yapıyor bunu ama ne kadar elle yapsak öyle olamaz herkes bilir bunu
    sen biraz acemi kalmışsın dostum.

Yine sana eskilerden bir örnek, HeatoNa soruyorlar, "yahu siz neden hiç awp almıyorsunuz, o kadar güzel aiminiz var, nasılsa vurursunuz" cevap veriyor kendisi "Ak-47 var ya", ve o maçta kaç el 3 kez ateş ederek 3 kişi öldürüyor tek kurşunla.
    Doğru kimse yazılım gibi yapamaz onu, zaten amaç tek noktaya ateş etmek değil ki? normalde AK mesela 1 mermide öldürebiliyor, M4a1 2 mermide. o dediğin geri sekme olayı için min 5-6 mermi sıkman lazım,( ilk kurşnlar zaten aynı yere gidiyor ), bu kadarı ıskalamışsan boşver zaten macro falan da senin işine yaramaz.

Bir de izlediğim videolarda macro kullanıyorlar demişsin, yine uydurmuşsun, şayet gidip no recoil videoları yani hack videoları izlemiyorsan böyle bir şey imkansız. Diğer yandan istediğin kadar hile kullan (spinning aim bot falan hariç) senden iyi oyuncu yine oyunu kazanır. Eskiden ankarada bir internet kafede(coolhand, kapanalı da çok oldu saygıyla anarım) hileci çocukla oraların iyi bir oyuncusu maç yapmıştı, ben seni o halde bile yenerim ezik diye, ve kazanmıştı.

Herşeyden önce insan olacaksın, öyle hiç bir insan yazılım gibi yapamaz demek olmuyor, o zaman biz bırakalım bilgisayarı o takılsın sağda solda, nasılsa biz öyle oynayamayız di mi? Ve yine dediğim gibi bu konular bu forumda açılmasın lütfen. Yazık ve ayıp.

Ulan davaro metin2 mi oynuyoz

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

quote:

Orijinalden alıntı: egebaran55

ben cs go da herkes makro kullanıyor diye biliyordum ben normalde makrosuz oynarım da herkes kullanıyor biz kill alamayız ezik durumda kalırız diye düşünmüştüm bu yorumları yaptıgınıza göre kimse kullanmıyor

türklerdeki bu kafa hiç değişmedi yıllar yıllar öncede spawn ve heaton demolarını izleyen kamiller bunlar böyle oynayamaz kesin cfg kullanıyorlardır diyip aliaslı hileli cfglere yükleniyolardı sorsan ne var onlarda cfg kullanıyor diyorlardı halbuki adamların configi normal basit komutlardan oluşuyordu öyle hile döngülü kendini defalarca tekrar eden aliaslı bol bindli garip cfgler değildi pro oyuncuların kullandığı

şimdi de makro muhabetti arkadaş altı üstü tararken mouse u biraz aşağı indireceksin bunu yapmaktan aciz bir insan bilgisayar oyunu oynamasın çünkü bu makroyu kullandığın zaman bu indirme hareketini sen fiziksel olarak değil mouse un yazılımsal olarak yapıyor e o zaman oyunu bilgisayar oynasın yani film izlemekten ne farkı kalıyor oyun oynamanın karşındaki rakibi sen öldürmüş olmuyorsun ki bilgisayarındaki dandik bir yazılım yapmış oluyor bu işi

ayrıca vacın sağı solu belli olmaz yakalarsa affetmez bi araştır bakalım titan kqyl neden ban yemiş acaba

1.6 nın buglarından yararlanarak yapılan no-recoil cfg leri pro oyuncu cfg si diye kullanan gerizekalıları hatırladım bir an... (egebaran sana değil lafım)

• hocam gerçekten uydurma falan yok youtube videolarında hep var makro ayarlayıp gösteriyorlar neyse yorumlarınız için sağolun razer abyssus mouse ve razer golıathus speed mouse pad almaya karar verdim makrosuz kullanacagım
  • ben oyunun çogunlugu makro ile oynuyor sanıyorum meger oyle değilmiş ozaman boyle bir şeye gerek yok sağolun hepiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.