Şimdi Ara

Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
295
Cevap
12
Favori
11.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    138 Mesaj

Güzel bir dizi tavsiye ederim özellikle ilk 3 sezonu tadından yenmez.
    |
    |
    Nymphetaminê kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4.sezonu bitirdim.

Dizi İlk 3 sezon baya konuşulmuş forumda ama 4.sezon başından itibaren çok az mesaj var niye acaba?
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Bu dizi öldü mü ne durumda? 5.sezonun bir kaç bölümünü izledim sadece sonrası nasıl sürükleyici mi?
    bende 5.sezonun birkaç bölümünü izlemiştim sonra kaldı öyle.. Biraz düşüşe geçmişti açıkçası 5.sezonda. Bir ara devam edeceğim
    |
    |
    Sic Parvis Magna

7.sezon başlamış elimde çok fazla dizi biriktigi için sezon bitiminde izlerim artık.
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600X / Gigabyte B450M SH2 / Corsair Vengeance Lpx 16GB (8x2) / Asus GeForce RTX2060 ROG Strix OC 6GB GDDR6 / Corsair Carbide Series Delta RGB / Corsair VS550 / Samsung 860 Evo 1TB (500GBx2) / SteelSeries Rival 110 / Logitech G213 / Corsair HS50 / MSI 23.6" OPTIX G24C4 1ms 144hz / PS4 PRO / Sony 55XF9005 55" / Logitech Z20

• Binbaşı
    1506 Mesaj

beyler en son bi tane ermeni çetesiyle kavga etmişlerdi o bölümnde kaldim rica etsem hangi bölüm hangi sezon olduğunu söyler misiniz çok uzun zamandır takip etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nunbolg -- 24 Kasım 2019; 11:36:18 >
    |
    |

Mickey öldü
    |
    |
    |
    |

Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
  • Teğmen
    185 Mesaj
    baba biz ne izliyoruz devamı gelsin ya da gelmesin bu sezon sonunda izlemeyi bırakacağım. mis gibi finaliyle 4. sezon sonu bitirselerdi keşke
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedycruiser -- 20 Ocak 2020; 16:35:10 >

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Sezon finali dün akşamdı. Ben gene oldukça keyif aldım. Üst seviye dram özellikle dün akşam. İzlediğim diziler içinde üst sıralarda. İzlemeyen çok şey kaçırıyor. “You will never walk alone. “
    hocam 5.sezonun bikaç bölümünü izledikten sonra kalmıştı öyle. 2.5 sezon var yani izleyeceğim :D Nasıl yorumlarsınız kalan sezonları? 5.sezon pek iyi başlamamıştı o yüzden ara vermiştim

Edit: İçerik netflixden kaldırıldı mı ? Kaçıncı bölümde kalacağıma bakacaktım ama yok dizi netflixde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 20 Ocak 2020; 20:5:30 >

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

hocam 5.sezonun bikaç bölümünü izledikten sonra kalmıştı öyle. 2.5 sezon var yani izleyeceğim :D Nasıl yorumlarsınız kalan sezonları? 5.sezon pek iyi başlamamıştı o yüzden ara vermiştim

Edit: İçerik netflixden kaldırıldı mı ? Kaçıncı bölümde kalacağıma bakacaktım ama yok dizi netflixde :D

Alıntıları Göster
    Netflix de güncel yoktu eski sezonlar vardı. Son sezondan ben çok keyif aldım. 6. Sezonda fena değil. Ben izlemenizi tavsiye ederim.

|
    |

• Yarbay
    5265 Mesaj
    7.sezon sondu denilmişti ama sanırım 8.sezon olma ihtimali var.
    |
    |

Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Acayip bi dizi ya.İzledigim diziler içinde özlediğim tek karakter Ray Donovan; nam-ı diğer memati baş.
    |
    |
    Sic Parvis Magna

7.sezonun komple bitmesini bekliyordum, bugün bir oturuşta tüm bölümleri bitirdim. Yine güzel bir sezondu. Şu ilk başta eski bölümleri gösterirken çalan müzik içimi dertlendiriyor.

son bölümün son sahnesi bitirdi. 8.sezon fena olucak sanırım final olucaktır.

Liev Schreiber rolünün hakkını dibine kadar veriyor adam ölene kadar oynasa şu rolü izlerim valla bakış, şekil, takım elbisesi tam bir karizma. Diğer karakterler de döktürüyor hele ki yaşlı kurt Jon Voight adam kaç yaşına geldi şu performansa bak ya.

Şöyle kaliteli aile draması-suç dizileri varsa önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstergo Industries -- 29 Ocak 2020; 20:48:3 >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600X / Gigabyte B450M SH2 / Corsair Vengeance Lpx 16GB (8x2) / Asus GeForce RTX2060 ROG Strix OC 6GB GDDR6 / Corsair Carbide Series Delta RGB / Corsair VS550 / Samsung 860 Evo 1TB (500GBx2) / SteelSeries Rival 110 / Logitech G213 / Corsair HS50 / MSI 23.6" OPTIX G24C4 1ms 144hz / PS4 PRO / Sony 55XF9005 55" / Logitech Z20

• Yarbay
    5121 Mesaj
    iyi de dizi hiç çizgisini bozmadı ki ?

Orijinalden alıntı: bcan402

iyi de dizi hiç çizgisini bozmadı ki ?
    Kimle konusuyosun hocam

|
    |

Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.