Şimdi Ara

Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
12
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Beyler 2. sezondayım güzel gidiyor da sonra bozmuyor dimi? 6. sezondaymış sanırım. Genelde diziler 3 4 sezondan sonra b*ka sarıyor da.

Haftada 1 bölüm mü izliyorsun Ben 4 sezon izledim güzeldi. 5e başlamadım daha.
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    Herkes senin gibi işsiz değil. Arada başka diziler de bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşsiz olduğum doğru ama çok fazla dizi izlemiyorum Haftada 3-5 bölüm anca izlerim.
  • 6. sezon ne zaman
  • Bende yeni sezon başladı diye heyecanlandım
  • Bunchy ve titrek herif yuzunden diziyi bıraktın. Diziyi Ray ve Mickey goturuyor.

• Abby olayı dışında dizi güzel ama abby olayı baya kanser etti izleyicileri belli ki herkes aynı şeyden şikayetçi

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Abby olayı dışında dizi güzel ama abby olayı baya kanser etti izleyicileri belli ki herkes aynı şeyden şikayetçi
    +1
  • 6 ıncı sezon başlamış yedi sekiz bölüm olmuş hiç haber vermiyorsunuz, çok ayıp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. sezonun şu ana kadar çıkan bölümleri diziyi geçen sezonlardaki aksiyondan drama taşımış dizi çekilmez bir hale gelmiş bence ne düşünüyorsunuz 6. sezon hakkında?
  • Ben beğendim 6 ıncı sezonu, ilk dört bölüm izleyebildim gerçi . Aksiyon birinci bölüm hariç gene var bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 18 Aralık 2018; 20:14:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. Sezon bence gayet güzel gidiyor ama bu dizi öyle herkesin seveceği bir dizi değil bazen çok ağır işleniyor olaylar ve fazla drama kaçıyorlar...Ray Donovan karakterini bir kere severseniz 10sezon çekseler izletir.En azından saçma sapan süperkahraman dizisi izlemektense daha hayatın içinden geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 22 Aralık 2018; 21:53:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

6. Sezon bence gayet güzel gidiyor ama bu dizi öyle herkesin seveceği bir dizi değil bazen çok ağır işleniyor olaylar ve fazla drama kaçıyorlar...Ray Donovan karakterini bir kere severseniz 10sezon çekseler izletir.En azından saçma sapan süperkahraman dizisi izlemektense daha hayatın içinden geliyor bana.
    Evet baya ağır işleniyor ilk 3-4 sezona göre bu sezon bölümlerin çoğu bana kalırsa Angelina Jolie'nin babası Jon Voight ( Mickey ) üzerinden yürüyor 6. sezon.

Ray karakterinin aksiyon olarak arka planda kalması ( belirttiğim gibi özellikle son bölümler Mickey Bunchy ve Terry üzerinden yürüdü ) diziyi biraz sıkıcı hale getiriyor.

Çoğumuz Ray karakteri için izliyordur diziyi

• Dün akşamki bölümde güzeldi.

• 3. sezon yeni bitti. mickey neye el atsa elinde kaliyor. ezra'nin gitmesi tuhaf oldu defisikbir karakterdi. bence biraz daha dram'dan uzaklasmalari gerek, bb'deki walter'in kadinindan daha gicik birine dondu abby.

• S6 10 ve 11. bölüm 10/10 lukdu.
    Bu diziyi gerçekten seviyorum.Kendine has mizahı, gerilimi, aksiyonu çoook iyi.
  • 7. sezon son sezon mu olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6FB1B3DEC

7. sezon son sezon mu olacak?
    Öyle bir duyum mu var? Eğer varsa şaşırmam şayet ilk 5 sezona göre 6.sezon biraz sıkıcı geldi bana.

Not : Son 3 bölümü daha izleyemedim kararım değişebilir. (inşallah)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Öyle bir duyum mu var? Eğer varsa şaşırmam şayet ilk 5 sezona göre 6.sezon biraz sıkıcı geldi bana.

Not : Son 3 bölümü daha izleyemedim kararım değişebilir. (inşallah)

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum tahmin ettim. 7 sezon olacak sonuçta. Twd veya got gibi hayran kitlesine sahip değil ki 10 sezon sürsün.

• selamlar, tavsiye eder misiniz? nasıl dizidir?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.