Şimdi Ara

Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
12
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. sezonun ilk 2 bölümü izledim ama kötü başladı. Sıkıcı geçti. Yani tamam pat diye bir şeyler olsun demiyorum da 2 bölüm boşa gitti resmen.
  • Şu karıyı görmekten gına geldi artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç de olsa sezon eski havayı yakaladı gibi.Önceki sezonlardaki tad yok ama yine de sezon başına göre bi tık daha güzeldi şu son 2 bölüm.

Adam resmen acıların kralı.
  • 5x8

ağlattı
  • Vay arkadaş ne bölümdü.Resmen baştan sona kadar üzüle üzüle izledim 8. bölümü.
  • 6. Sezonu onaylandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu diziye de bi başlamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8-9-10-11

altyazıya el atan yok
  • Ve 5. sezonda bitti son bölümle bugün. Ne diyorsunuz?

.
    ray ölürmü ölmezmi, 6. sezon anlaşmaları var mı? Varmış az yukarıda yazıyor, güzel bir dizi. Micky nasıl çıkacak bakalım içerden, gene ray kurtarır onu gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 30 Ekim 2017; 17:52:1 >
  • bu leş sezona böyle rezil final yakışırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

bu leş sezona böyle rezil final yakışırdı

Evet diğer sezonlara göre fazlasıyla ağır bir sezondu fakat bana göre kesinlikle leş değildi.Bu sezon Ray'in biraz daha psikolojik durumlarını ele almışlar.Psikolojik roman konusu gibi bir sezondu sanki.

Bu arada 6. sezonla ilgili spoiler:
    6. sezon New York'da geçecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

bu leş sezona böyle rezil final yakışırdı

Evet diğer sezonlara göre fazlasıyla ağır bir sezondu fakat bana göre kesinlikle leş değildi.Bu sezon Ray'in biraz daha psikolojik durumlarını ele almışlar.Psikolojik roman konusu gibi bir sezondu sanki.

Bu arada 6. sezonla ilgili spoiler:
    6. sezon New York'da geçecekmiş.

Kesinlikle bende beğenen tarafındayım hem duygusal hem psikolojik bir sezon oldu. Seneye son mu olucak sizce?

• Bence son sezon olur gibi hocam.
  • Bu sezon değişik sezondu. Keyif alamadım. Ama Ray' in psikolojik yönünü sevdim. Soğukkanlı adamın bile hayatı alt üst olabilir..
  • İzlenir mi?
  • 5.sezon 6.bolumdeyim, sezona kotu diyemem ama, gercekten abby olayindan bunaldim, 6 bolumdur her bolumun yarisi onla alakali, bitmeyecek mi bu merakla bekliyorum izlerken, duzene girmeli artik
  • Son sezondan niye bu kadar şikayet eden var anlamadım. Bence diğer sezonlarla aynı kalitede bir sezon olmuş.
  • 1x3'deyim biraz sıkıcı gibi. Pulp Fiction geliyor aklıma izlerken. Bir de şu başrolü ne zaman görsem tırnaklarını çıkartıp Wolverine ile boğuşacak hissine kapılıyorum.
  • 1x6 bitti. Dizinin konusu yok ama sardı. Başrol karizma.

• Beyler 2. sezondayım güzel gidiyor da sonra bozmuyor dimi? 6. sezondaymış sanırım. Genelde diziler 3 4 sezondan sonra b*ka sarıyor da.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.