Şimdi Ara

!!!Rave E-Jay!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • muhteşem bi program!iki gündür başındaydım bi arkda kaldı [stmd] onun için su aralar bakamıyorum eğer olan varsa mixleri trade edelim cok zevkli olcağından eminiim

• Cd bende kaldıda ona sinirleniyo.. [krl][evlol][^][ngt][:P]

ben varım...

ama bence yarışma yapalım....
  • Ben de Chip aldım, program kenarda yatıyo cidden iyi bi program mı yaw?
  • woraz cok dehset bi program simdiye kadar yüklememen cok büyük kayıp..
  • Yükliycek bilgisayarım olsa yüklerdim :Pp
    Bu yaz inşallah alıcam bi tane..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by woraz</i>
    <br />Yükliycek bilgisayarım olsa yüklerdim :Pp
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>abi o zmn dergiyi ne diye aldın [krl]
  • bence kolay olması programın beğenilmesini sağlıyor.
    isteyene iki tane müzik var
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by generoso</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by woraz</i>
    <br />Yükliycek bilgisayarım olsa yüklerdim :Pp
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>abi o zmn dergiyi ne diye aldın [krl]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

dergiyi okumak için donanim hakkında bilgi edinmek için aldım.. Bilgisayarı olmayan almasın mı Chip dergisi..

• he tamam yani pcye hazırlık olsun diye..
  • ya harbi herkez yüklesin bilgisayarına bu programı..

sonra müzik yapalım yarışma düzenliyelim çok güzel ve zevkli olur...

kimse kendine oy vermiyecek beğendiği müziğe oy vericek...

süper olur ama bakalım katılan olucakmı????
  • tabi sen ben bide yüklerse woraz
  • Evet ejay ile 2001 yılında tanıştım dance 2 dance 3 trane ibiza rave derken
    dance 5 takılıyom bu sırlar ama dance 5 serisine kadar olanlar çok dandik bende başlarda çok sevmişitim
    şuan dance 6 çıktı ama program bence sıkıcı özellkler çok sıkıxcı mesala
    dance da sesi fade in out yapabiliyotken ister race olsun ister diğerleri bu özellikler yok amam en zevklisi hiphop ejay

yani ejay anılarımı yazsam bu forum yetmez ama dance6 ya geçin derim
    dance5 in bazı extralrını saymak gerekirse
    *texttospeech
    *ses efektleri feedback quality noise mechanicize delay gibi efektler amam başarız
    *beat maker
    *
    *falan filan şua an aklıma gelmiyo
    * birde dance 5'te 3 boyutluydu(ama bu çok hoş idi) rave5 hiphop5 ve diğerleride öyledir
    dedimya ben baştan beri takip ediyorum amam değişen ses örneklerinden başka bişey değil çok programala hatası var.

Neyse gerçekten şu miz olayına bizde girelim zaten bunula ilgili bir çok site var bir zamanlar dergilerden biride böyle bir yarışma yapmıştı.
    walla şuan 200'den fazla mixim var ama şunu belirteyim ne yaparsanız yapın ejay defazla professional soundlar çıkmıyo hep kalıplaşmış şeyler zamanla bunu farkedersiniz zaten

benim size tavsiyerm bırakın Ejayi aCid'i falan eniyisi<font color='red'>FruityLoops</font id='red'> Bu gerçektten dehşet bir şey
    ayrıca bu programı artık Audigy 2 zs pro ve ex ler ile geliyo

• fruitloops u kullanmayı denedim ama hic beceremedim.. zor geldi bana.. umarım siz becerebilirsiniz:)
  • Sanırım ben de bayaa eskilerdenim. DRONY +1
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by LorDDarK</i>
    <br />ya harbi herkez yüklesin bilgisayarına bu programı..

sonra müzik yapalım yarışma düzenliyelim çok güzel ve zevkli olur...

kimse kendine oy vermiyecek beğendiği müziğe oy vericek...

süper olur ama bakalım katılan olucakmı????
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

gerçekten çok iyi olur hadi hemen biri topiz açsın oraya poll ile ekleylim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.