Yüzbaşı
21 Mayıs 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bana yabancı video linkleri lazım bilen var mı?
arkadaslar mp3den mmf yapma prgramı biliyormusun? aslında nasıl yapılıoyor onuda bilen birsi acıklasa iyi olur mmf olarak gercek seler varmış doğrumu nerden indirebilirim?
bu sarkının videosunun linkini bilen varmı?
arkadaslar directx 9u silmek istiyorum dc uninstaller diye bir programı denedim ama olmadı daha önce bir program vardı fakat bulamıyorum yardımcı olurmusunuz???
arkadaslar oyunun menüsüni inglizceye cevirme imkanımız varmı patch fala
arkadaslar nasıl bu modem iyimi?
arkadaslar e365e data cable aldım cdden cıkan programı kurdum resim upload ve downloadda hicbir sorun yok fakat midi yükliyemiyorum tele exceed the storage on handset diyo ama hafıza bos yardımcı olabilcek varmı yada baska program olurmu illa bumu olcak?
arkadaslar me kurulu olan bilgisayarımın üstüne xp yüklemeye calıstım biraz zor olsada yükledim daha sonra acılısta hangi isletim sistem istedii sordu bende xp dedim tabiiki acılırken basta kullanıcı hesaplarında şifre istiyo halbuki ben şifre koymadım sadece kullanıcı adı olarak generoso yazdım ama şifre koymadım tekrar nasıl format atabilirim bilgisayarcı 15 milyon istiyo veremem su anda direk cd ile tekrar format nasıl atılır lütfen yardıımm
adsl modem alıcam fakat hangisini alsam bilemiyorum kimsii zoom diyo kimisi alcatel siz nediyonuz? bide telekom babama tesisatı 49 milyona kurarız demiş baska bişey gerekmez demiş neki bu şimdi? babam anlamaz 49 milyona dandik modem vermesinler?
opera hatası topicine en son mewluth yazdı gözüküyo fakat girince en son emrecangirin yazdığını görüyoruz ve dehsete kapılıyoruz aman allahım!!
Hakkında
Forum İmzası:
Sorry you can't define me sorry i break the mold
Sorry that i speak my mind sorry don't do what i'm told
Sorry if i don't fake it sorry i come too real
I will never hide what i really feel no way!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 754
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 47.388 (Bu ay: 146)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.