Şimdi Ara

RATE AYARLARI !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
32.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tam olarak cfg kullanmak için yapmamız gereken şeyleri anlatırsanız size müteşekkir olurum cevabınızı bekliyorum
  • cfg kodları belliyse ya da cfg dosyası elinde varsa Sierra/Halflıfe/cstrike dizini içine atıp
    oyuna girince exec cfgismi.cfg yaz
  • ya restless- bişi sorucam şu fps_max değerini 70ten yukarı yapınca

aim garipleşiyo.mesela awpde küçük deliklerden bakarken sağa sola hareket ettirmek zorlaşıyo.ya da normal silahlarda kutuların üstünden veya sağından solundan tutunca yine aynı sorun oluyo bunun nedeni nedir ?
  • Anlattığın olayların FPS'yle bi alakası olmaması lazım saten olamaz da .. Zoomsensitivtyle alakalı bi durum o..
  • 1024k ADSL kullananlar cmdrate ve updaterate'yi 101 yapmasınlar.Gereksiz yere pinginizi arttırır.Örnek olarak 80 ile 101 arasında hissedebileceğiniz kadar büyük bir fark yoktur.Rate'yi düşürünce ping düşermi diyenler bir deneyin bakalım ping kaç olacak?
  • restless dediğim sorun sadece 1024*768 ekran ayarlarında oluyo.800*600de sorun yok ayrıca 800*600 daha iyiymiş
  • eywallah abim çok sağol
    ya restless senın vıdeonu ızledımde sadece bu rate ayarlarından mı o kdr etkılı oynuyosun yoksa baska bı program daha mı kullanıyorsun
  • RAGINA bı de o son soledıın seyı oyuna gırınce nereye yazıcaz bı tam anlat abim şunu ya cstrıke ıcınde kı confıg dosyasının ıcındekılerlemı deıstırcez nasıl yapacaz
  • bi de oyuna girdiğim zaman
  • your system has been modified die bi msj cıkıor ve hareket edemiyorum bunun sebebını solersenız de sevınecegım
  • komax cfg kodlarını notepad gibi bi programda yazıp mesela komax.cfg die kaydet. cstrike dizini içine at.sonra oyuna girince KONSOLa

exec komax.cfg

yaz.çalışmaya başlar...
    dier yazdıın hatanın bi çok sebebi vardır.mesela bazen cd açmazsan olur...
  • ya çok kafa karıstırıcı ayarlar pff 101 yaptım hepsini bakam noclak
  • Sağol
  • sağol dostum
  • bu yazdığın kodlar source içinmi yoksa hepsi için geçerli mi ? source oynuyorum ben 1024 k
  • Source için :

rate 30000
    cl_cmdrate 101
    cl_updaterate 101

• quote:

Orijinalden alıntı: DiabloXT

Source için :

rate 30000
    cl_cmdrate 101
    cl_updaterate 101

teşekkürler
  • Source için 1024k Uydunet ayarları nedir?
  • @quismodo
    arkadaş uydunet sormuş benimkiside Fiberoptik 1mbps hiz acaba kac yazmaliyim rate ayarini lütfen yardimci olurmusunuz..Speedtestde MS3 yaziyor
  • Arkadaşlar günümüz internet hızlarına göre düşünürsek, rate ayarı standart hale geldi.

CS 1.6 için;

rate 25000
    cl_cmdrate 101
    cl_updaterate 101

CS : Source için

rate 30000
    cl_cmdrate 101
    cl_updaterate 101
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.