Yüzbaşı
21 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Tamamen legal olarak oynanmış, serverın eski oyuncuları tarafından tanınan ve saygı duyulan bir karakterdir. Bir kez bronze premium alınmış olup kesn kodu mevcuttur. Bilgileri eksiksizdir. Karaktere ait bir e-posta adresi mevcuttur. 70 quest shield yanmıştır.
Oyuna 1 yılı aşkın süredir girmiyordum, sanırım bundan sonra da girmeyeceğim. Bu sebeple satışa sundum. Ankara içi ve elden satmayı planlıyordum ancak referans gösterilirse ankara dışına da satış yapabilirim. Fiyatı 120 tl olarak düşünüyorum kimilerine fiyat fazla gelebilir ama harcadığım emekle orantısız bir fiyat olduğunu bilmelisiniz. Pazarlık mutlaka olacaktır fakat takas tekliflerine kapalıyım.

PM yolu ile ulaşabilirsiniz.

Karakter üzerinde bulunan itemlara gelirsek;

+7 undef wirinom,

2 parça +9 paper HP bonus, 3 parça +8 paper HP bonus ve 3 parça +8 paper STR bonus,

2 adet old roc,

2 adet lilimes enticement +1,

+2 belt of life, old ske belt, old harpy belt,

old elemental pendant ve old warrior pendant

undy için +7 giga

40m nakit, bankada bir kaç sayfa high class item ve çeşitli scrolllar.

Aynı oyuncunun birkaç kez daha bu tarz merchant kurduğunu görmüştüm, bu kez paylaşmak istedim.

Battle Priest konusunda herkesin soruları, sorunları var.Hergün yeni bir konu açılıyor, çoğu zaman aynı tartışmalar yapılıyor.Ben bu başlıkta biraz olsun tecrübelerimi paylaşmak istedim.Hafif sitem de var tabiki

Battle prieste attack abanırlar, bende uzun yıllar bu şekilde dizdim hep charlarımı. str 16+3 küpeleri lilime +2 lere tercih ettiğimiz zamanlardı. Yavaş yavaş öğreniyosun, kombinasyonları denedikçe farkediyosun bazı şeyleri.
Bir bp için 2.5 - 3k AP'a gerek yok. 2k'ya yaklaşmanız yeterli base ve CZ için. Verin 190 str, 76 int , kalanını HP'e.. Elinize +8 Iron impact ,üstünüze +8 HP - STR Paper set, takı olarak old Elemental pendant , dual old ROC, old ske veya old bronze belt, küpeleri de biraz paraya kıyarak +1 - +2 lilime yaparsınız. Bakmıssınız ki hiç iron sete falan gerek yokmuş, char kağıt gibi kesilmiyormuş.Çok damage yese de HP'i fazla olduğundan ayakta kalabiliyormuş. Malice attığı sağlam chara 1k damage girebiliyormuş. Böylesi daha zevkliymiş diyorsunuz. Para harcamadan da insanların gözünde '' Bu char sağlam'' imajı yaratabiliyormussunuz. Ozaman anlıyorsunuz BP'in herzaman adam kesmek olmadığını, bazen ayakta kalmanın daha da önem teşkil ettiğini.
Int priest kasıyorlar mesela,100lerce TL yatırıyorlar +8 shell setli itemli priestlere falan. Gerek bile yok para harcamaya, charı kasarken biriktirdiğin parayla, girdiğin MS'lardan düşen item'larla zaten zevk alacağın bir priest dizebilirsinz.Birçok itemi kullanamayabilirsin ama TL yatırmadan, aylarını pazarda harcamadan da PK atabilirsiniz.
Örneğin shell setlere Gab's Blessinglere para vereceğine 255 HP ver, ordan zaten 155 defans avantajın olur.( 100'ün üzerinde HP'e verdiğin her exp. point 1 defans arttırır.) Bu arada 75+ bir charda 11-12k HP'in olur 2-3 gb'lık old takılarla.Elinde dread shield ile defansın da hatırı sayılır bir değere çıkar.(1.2 - 1.3k gibi) Oyunda herşey para, item değildir.Tecrübedir chara can veren.Bilmiş bilmiş konuşup gözüne güzel geleni kullanmak, para yatırıp char kastık diye övünmek, arenada yatınca küfür etmek de oyunculuk değildir.
Pazar yaparsın, TL yatırırsın benim örnek verdiğim charlardan çok daha sağlam bir char sahibi olursun tabiki. Benim örneklerim sadece sınırlı bütçe ile sağlam char sahibi olmak isteyenlere..

''Playerlık'' dedikleri o saçma İngilizce&Türkçe karışımı kelimeye de dokundurmak istiyorum inceden. Kendini player sananlar 10k HP'li paper priest gördüklerinde ve tüm skilleri ardı ardına atıp HP'i yarıya bile indiremediklerinde '' Sende iron set var, takılar +3 heralde, paper set +10 mu ? '' şeklinde yorumlar yapıyorlar.Bunlar mı player ? Ya da BP'le versus sırasında malice yiyip ölen ve küfürler yağdıran, cure atmaktan aciz 80 lvl asaslar mı ? BP ile vs'da malice olmaz, heal olmaz diyenler mi ? ( Minor de bir skill heal de, bende scream vurmak isterim ama malice atabiliyorum malesef. ) ... Bu şekilde uzar gider ''player'' hikayeleri.

Legal oyuncu parmakla sayılırken bu oyundan ne derece zevk alabiliyoruz orası tartışılır ancak ben biraz olsun vakit geçirmek, biraz emek harcayarak karşılık almak ve oyunda seviyeli muhabbetler kurmak için oynuyorum bu oyunu.
Burda oyuna TL yatıranlara kesinlikle bir lafım yok.Kimilerinin emekle yaptıklarını imkanı olan TL ile yapar.Bence bu kimseyi ilgilendirmez. Bende az da olsa TL yatırdım mecbur kaldığımda. Bu zamandan tasarruf yolu olabiliyor bazen. Zaman=Para sonuçta, aralarında 2 yönlü bir ilişki var.

Her türlü yoruma, tartışmaya açıktır.Ben görüşlerimi belirttim, kimsenin yazdığına muhalefet olup tartışma yaratmicam, herkes kendince haklıdır.

Sürç-i lisan eylediysem affola. Saygılar.
konu iptal gg
212.175.19.206

Server hakkında her türlü şikayetinize burdan yanıt verebilirim-Gereksiz banlandığını düşünen burdan bize ulaşabilir ve banlayan adminle bağlantıya geçilip gereği yapılır..
Kocatepe'de Sanalmarketim var logitech ürünleri-plantroniks ve shennheiser kulaklıklar-pro mousepadlar satıyor..ANKARA'DA Vatan Bilgisayar - Hızlı Sistem - Bimeks haricinde bildiğiniz sanalmarketim gibi ekipman (özellikle mouse pad) bulabileceğimiz yerler var mı??

Şimdiden Teşekkürler..
Movinin yapılışını eleştirdiler kalitesiz bulduar..biraz daha urastım bakalım bnu beğencekmisniz..Videonun kalitesiz oluşu youtubedan kaynaklanıyor..
Müziğin Mix'i de bana aittir..

BEST CS MOVIE İÇİN TIKLA
Beğendiğim bi kaç wallpaperı paylaşmak istedim..Siz de elinizde olan alakalı wallpaperları-ilginç resim ve screenshotlarınızı yollayabilirsiniz..Alakasız msj atmayın pls

Gerekli olan program SKPlayer ve Bmp2Avi
Download skplayer:
http://rapid-share.com/files/37489088/skplayer-1.1.zip (-)'yi kaldırın..
Download Bmp2Avi
http://rapid-share.com/files/37489348/bmp2avi.zip (-)'yi kaldırın..

Kurulumları yaptıktan sonra skplayer ile daha önce record aldığımız demoyu açıyoruz..Startmovie ve vievdemo kutularını işaretleyip path to executable kısmında hl.exe'i şeçiyoruz..Play komutuyla cs otomatik olarak açılır ve seçtiğimiz demo oynamaya başlar..Esc tuşuna bastığımızda karşımıza demoyu ileri alabileceğimiz,hızlandırabileceğimiz ya da yavaşlatabileceğimiz bi konsol gelecektir..Bu konsoldan gereksiz yerleri çıkartabiliriz bu sekilde zamandan ve hafızadan kazancımız olur..Gelelim ekran görüntüsü almaya..Konsolu açıp 'startmovie <Demoadı> 25' yazıyoruz..
Örnegin Startmovie Restless 25 .. Burda yazılan 25 degeri fpsyi belirtiyor..Eğer videonuzun 1/1 hızda oynamasını istiyorsanız 25 fps en uygun olanıdır..Fazlasına gerek yok..Fpsyi arttırdığınız taktirde videonuz yavaşlayacaktır..Startmovie dedikten sonra konsolu kapatıyoruz..Demomuz bittikten sonra veya kesceğiniz yeri aldıktan sonra counter-strike'ı kapatarak halhlife/cstrike dizinine geliyoruz ve orda bulunan resimadı ve sonunda numaralar olan resimleri(örn:Restless0007.bmp) boş bir klasöre atıyoruz..Bu resmler arasında işinize yaramayacak kısımlar da olabilir ki özellikle startmovie dedikten sonra konsolu kapatana kadar geçen sürede pcnin aldığı görüntüler sorun olabilir,bu ve bu gibi gereksiz gördüğünüz görüntüleri silebilirsiniz..Son olarak Bmp2avi programını açıyoruz ve Input Options kategorisinde, directory kısmına ekran görüntülerini taşıdığımız temiz klsörü seçiyoruz..Input name kısmı boş kalabilir...Avi file kısmıan video adımızı yazıyoruz..Frame rate ve key rate değerleri olduğu gibi kalmalıdır..İşlemleri taptıktan sonra create diyoruz ve karsımıza cıkan küçük ekrandan size göre uygun olan codec'i seçiyorsunuz ki tavsiyem divx'tir..İşlem tamamlandıktan sonra videonuz daha önce açtığınız ve resmleri yapıştırdığınız dosyann içinde olacaktır..Bu sekilde kısa videolar olusturabilir ve bu videolaru windows movie maker ile birlestirebilr efect ve videolar arası geçişler ekleyebilirsiniz..

Sorularınız olursa ben brdayım..Kolay gelsin..
Bu nete verdiim ilk videom arkadaşlar..Devamı gelir..

SCOUT MOVIE İÇİN TIKLA !
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 615
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 59.126 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.