Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kataaay

Hindistan mağazasında hala Türkçe dublaj desteği var mı arkadaşlar? Ona göre gider Hindistan'dan alır satarım ben böyle bir rezillik görmedim herifler bize aynı oyunu 160 TL daha pahalı satıyor, yüzde 20 pahalı satış mı olur. Gören de bizi İsviçre falan zanneder bu fiyatlarla  . Oyun çok ilgimi çekiyor, umarım doyurucu bir oyun süresi sunar oyunculara.

Hint psn de 480₺ ye geliyor Türkçe oluyor oradan alınınca dublaj seçeneği de var hocam sackboy aldım dublaj
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Çıkışına yakın Hindistan'dan ön sipariş verip, platinleyip satarım bunu o halde Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! 

• kataaay kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam rica ederim dil seçenekleri belli olsun da yapıştırıriz hemen
  • Bu oyun direkt PS5'e çıkacak, PS4 sürümü yok yani. Yeni nesil oyun fiyatlandırması malum, Demon's Souls da bu fiyattan çıkmıştı... Ayrı Dünyalar diye isimlendirdiklerine göre Türkçe dublaj da gelecek oyuna :) Hindistan PSN'den falan kardeşlikle alıp oynayacağız artık, bu oyunsuzlukta kaçmaz bu oyun. Belki oyun çıkana kadar Euro düşmeye devam ederse TR PSN indirime gider, Hindistan'dan alacağımıza TR PSN'den alırız. Hiç sanmıyorum ama bir umut :)

• PSN'in şu fiyatlarını gördükçe diskli PS5 aldığıma seviniyorum. Bu fiyatın üstünden indirim beklemek zulüm olur.

• Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

Kutu tasarımına bayıldım.Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay Zurkon saykosu bu oyunda da olur umarım. "sen bir hastalıksın ve Bay zurkon tedavi!”

• quote:

Orijinalden alıntı: Szeth-son-son-Vallano

Bay Zurkon saykosu bu oyunda da olur umarım. "sen bir hastalıksın ve Bay zurkon tedavi!”

Onun her repliği ayrı komik ya Jr Zurkon'da çok komikti. Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! 

• son yayınlanan demoyu izledim,oyun gerçekten nex gen olmuş.Fakat ne ps5 var nede bir oyuna 700 tl verecek durum var.Bu ülkede oyun oynamak süper lüx işi oldu artık bundan sonra anca videolarını izleriz.

• Konsoluna adam akıllı oyun gelmeyenlerin gözleri yaşlı
  • Türkçe dil desteği olacak mıymış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle dublaj olacak
  • Animasyon kalitesinde olmuş.
  • Ratchet & Clank: Rift Apart – Gameplay Trailer I PS5

• Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar, Türkçe altyazı desteğiyle 11 Haziran’da PS5’te! Oynanış fragmanını hemen izle.

#RatchetPS5

• süper haber 500 lük oldum gibi 😁

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 26 Nisan 2021; 17:14:32 >
  • Şaka maka çıkışına 2,5 ay kalmış. 15 dakikalık oynanışta bol bol uçuk yeni silahlar tanıtılır. State of Play kapsamındaki oynanış da PlayStation resmi Twitch ve YouTube kanalında, perşembeyi cumaya bağlayan gece 00'da başlayacakmış.

Edit: 1,5 ay imiş yanlış hatırlamışım. Çok az kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedysseus -- 28 Nisan 2021; 0:3:59 >
  • Keşke PS4'e de çıksaydı. PS5 alana kadar sabredeceğim artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.