Şimdi Ara

Rapor almak istiyorum yardım bekliyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kamu kuruluşunda bu sene işe başladım yıllık iznim olmamasından dolayı rapor almam gerekiyor. Ankara'da yardımcı olabilecek var mı?

• İstanbul için yardımcı olacak varsa ben de şeyedebilir miyim bi zahmet? Çok makbule geçer duacısı olurum o şahsın. Ha bi de bankadan kredi çıkarırım ona göre :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondris

İstanbul için yardımcı olacak varsa ben de şeyedebilir miyim bi zahmet? Çok makbule geçer duacısı olurum o şahsın. Ha bi de bankadan kredi çıkarırım ona göre :)

kredi çıkarırım nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptile06

quote:

İstanbul için yardımcı olacak varsa ben de şeyedebilir miyim bi zahmet? Çok makbule geçer duacısı olurum o şahsın. Ha bi de bankadan kredi çıkarırım ona göre :)

kredi çıkarırım nedir ya

"HEDİYE" demek istemiş galba
  • quote:

Arkadaşlar kamu kuruluşunda bu sene işe başladım yıllık iznim olmamasından dolayı rapor almam gerekiyor. Ankara'da yardımcı olabilecek var mı?

hocam anladığım kadarıyla aday memur ya da 4b lisin. adayken bu tür rapor olaylarına çok sıcak bakmazlar, asaletin onaylanana kadar bence göze batmamaya çalış, ama illa alacağım diyorsan ve önemli bir sebebin varsa mazeret izni var 10 gün onu kullanabilirsin,o da olmuyorsa aile hekimine rica et rapor verebilir ya da özel hastaneler,poliklinikler parayla rapor veriyor diyorlar, konuş bir,onlardan alabilirsin sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic

quote:

quote:

kredi çıkarırım nedir ya

Bankacıyız o kadar, isteyene kredi veririm yeter ki rapor veren bi doktor ayarlayın bana

• quote:

Arkadaşlar kamu kuruluşunda bu sene işe başladım yıllık iznim olmamasından dolayı rapor almam gerekiyor. Ankara'da yardımcı olabilecek var mı?

SGK lıysan git herhangi bir hastaneye çok kötü midem bozuldu isal olmuşum dersin rahat 3-4 gün veriyorlar.Ama sana film çekelim falan derlerse pek yanaşma çünkü tamamen ticari amaçlı yapıyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic

quote:

quote:

kredi çıkarırım nedir ya

Bankacıyız o kadar, isteyene kredi veririm yeter ki rapor veren bi doktor ayarlayın bana

Alıntıları Göster
    quote:

bize de ayarla ya bir kredi. bu arada cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptile06 -- 20 Haziran 2013; 11:21:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

SGK lıysan git herhangi bir hastaneye çok kötü midem bozuldu isal olmuşum dersin rahat 3-4 gün veriyorlar.Ama sana film çekelim falan derlerse pek yanaşma çünkü tamamen ticari amaçlı yapıyorlar

Ben bu hafta hastalıktan geberiyordum. Astım, bronşit, grip, sinüzit hepsi birlikte başladı. Doktor 2 gün rapor verdi. O da özel hastane. Oraya gitmeden önce devlet hastanesine gittim. O rapor bile vermedi. Hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz ben mi hasta gibi görünmüyorum anlamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Ben bu hafta hastalıktan geberiyordum. Astım, bronşit, grip, sinüzit hepsi birlikte başladı. Doktor 2 gün rapor verdi. O da özel hastane. Oraya gitmeden önce devlet hastanesine gittim. O rapor bile vermedi. Hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz ben mi hasta gibi görünmüyorum anlamadım

Dostum doktor faktörü çok önemli.Mesela şile devlet de finaller için rapor alırken bazı doktorlar hiç rapor vermiyor.Ama bazılarıda bende gençken yapıyordum diyerek 4-5 gün rahat rapor veriyor.Tamamen doktorlar kişiliklerine ve ruh hallerine bağlı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.