Şimdi Ara

Rapid-Share free User için download programları.. Konu Güncellendi** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
16.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CRYPTLOAD ile rapid dışındaki sitelerden download yapınca onay kodu bekliyor,otomatikman girebilmesi mümkün mü?
  • Cryptload hangi sitenin lodunu girmiyor.. Fast load yok diye jdownloader e geçtim...
  • arkadaslar cypytload ile birden fazla indirmeye çalıştım ama bir türlü olmuyor ya linkler ölü deil..kontrol ettim..rapidde üyeliğim yok.. bu neden olabilir acaba..sabahtan beri ugrasıyorum cıldırcam..ayarlarda mı yanlıslık var acaba..benim internet baglantısı adsl..router deilde modem seceneğini işaretledim..ondanmıdır?? lütfen yardım edin arkadaslar...

Rapid-Share free User için download programları.. Konu Güncellendi**

• kırık olduğunu söylediği linklerden birini pm ile alabilirmiyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_alp

Cryptoloadı bende çok beğeniyorum. hep bunu kullanmıştım jdownloada geçtim sebebi ise Cryptload ın pluginleri çok az nedense ve bazı sitelerde Fast-load linklerinde fliml veriyor va çatır çatır iniyor. Az indirmedim cryptload la 300 gb olmuştur 1 mbit internetle... umarım pluginleri genişler en azından fastload olsun yaw..

Fastloaddan hiçindirmedim ama var. Bu arada fastloaddakileri nereden buluyorsun PM alabilirmiyim?
  • violetta pm attım link kırık :D
  • Arkadaslar cryptupload programını kullanıyorum ben ne sistem kasması oluyor ne bir şey norton bir virüs buldu içinde sildi ve hala çalışıor sorun yok yani bence cryptupload en iyisi hiç bir sorun çıkmadıda şimdiye kadar sırayla indiriyorum walla flimler felan 7-8 part oluyor koyuyorum tüm linkleri flimler bitiyor... Mesela bugün PES 2008 indirdim 10 part sabah koydum 11 gibi aksam 6 ya kadar bitti rapidden ...
  • abi kırık deil şimdi indiriyorum..yoksa seceneklerden bi yerden mi değişio anlamadım..yok mu fikri olan???
  • quote:

Orjinalden alıntı: violetta

abi kırık deil şimdi indiriyorum..yoksa seceneklerden bi yerden mi değişio anlamadım..yok mu fikri olan???

http://r-a-p-i-d-s-h-a-r-e.com/files/87782773/BLOODRAYNE.2-DEViANCE.part17.rar

nasıl kırık değil? Kırkı işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 2 Ağustos 2008; 19:22:15 >

• quote:

arkadaslar cypytload ile birden fazla indirmeye çalıştım ama bir türlü olmuyor ya linkler ölü deil..kontrol ettim..rapidde üyeliğim yok.. bu neden olabilir acaba..sabahtan beri ugrasıyorum cıldırcam..ayarlarda mı yanlıslık var acaba..benim internet baglantısı adsl..router deilde modem seceneğini işaretledim..ondanmıdır?? lütfen yardım edin arkadaslar...

Bende de aynı sorun var. Bazı linkleri onaylamıyor. Ama linkler kırık değil aslında, elle indirebiliyorum çünkü. Neden olabilir bu biri yardım ederse çok iyi olur

• walla arkadaslar bizde bir sorun yok bir iki kere sadece dosya indirmeyi kesti 0kb\s yazdı bende linki kaldırdım tekrar koydum öyle bir sorun neden oldu anlayamadım hala...
  • Linkleri topladığınız yer neresi? Gerçi benimki heryerden topluyor ama bazı linkler cryptolu oluyor. Ama üstteki örnekte ki o link bende kırık gözüküyor.
  • Bende atıyım linki pm den istersen.
  • sanırım sana yanlıs gönderdim adresi tamam orayı hallettim..linkleri yanlıs yazmışım..listeledi ama şimdi de bir türlü baslamıyor download..300 saniye sayıyor bitince tekrar bi 300 saniye başlıyor..buyur burdan yak şimdi de..bu neden arkadaslar?? bağlantı biçimi olarak neyi işaretlioruz ? router mı modem mi routersa hangisi?? ben modem kullanıorum adsl ile..neyi işaretlicem??
  • bilgisayarı kapatıp actım..programı actım..şimdi yüklemeye başladı..yalnız tek tek indiriyor aynı anda 2 dosya indirilsin kutusunu işaretledim ama..neyse ortalama 45le indiriyor bu normal mi yavas mı?
  • quote:

bilgisayarı kapatıp actım..programı actım..şimdi yüklemeye başladı..yalnız tek tek indiriyor aynı anda 2 dosya indirilsin kutusunu işaretledim ama..neyse ortalama 45le indiriyor bu normal mi yavas mı?

normal bağlantı hızı o freede. Bu arada aynı anda 2 dosya indirsin kutusu nerde?

quote:

sanırım sana yanlıs gönderdim adresi tamam orayı hallettim..linkleri yanlıs yazmışım..listeledi ama şimdi de bir türlü baslamıyor download..300 saniye sayıyor bitince tekrar bi 300 saniye başlıyor..buyur burdan yak şimdi de..bu neden arkadaslar?? bağlantı biçimi olarak neyi işaretlioruz ? router mı modem mi routersa hangisi?? ben modem kullanıorum adsl ile..neyi işaretlicem??

O router modem olayı yalan oldu bu rapid stili ile. Üstte bir buton var wartezeit zurücksetzen diye takılırsa ona bir tıkla. O daha önce dosya indirdiysen hala serverın casheinde gözüküyor bazen ya da başka bir programla rapidden indiririrsen o zaman oluyor. O yüzden üstteki butona 1 tıklıyorsun geçiyor.

• işaretli yer die anlatılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clive82 -- 2 Ağustos 2008; 23:18:05 >
  • Ha onu diyorsun :D O free için yemiyor maalesef.
  • ee free calisiyor mu simdi ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.