Şimdi Ara

Rapid-Share free User için download programları.. Konu Güncellendi** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
16.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • decrypting deyip duruyor cl. bide diğerlerini deneyeyim bakalım.
  • Windows güvenlik duvarı engelliyomuş Şimdi düzeldi başladı indirme bakalım ne olacak

Ekleme:

Evet hız normal 50-60 la indiriyo. Çok da güzel part biter bitmez 108sn bekliyo yenisi için sonra direk devam ediyor siz hiçbir şey yapmıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harimole -- 3 Ağustos 2008; 14:19:37 >
  • Tekrar Tşk.ler Cryptload indiriyorum
  • Arkadaslar merhaba;
    Ben crypt load ıle indiriyorum ama bazen sasırıyor ve ındırdıgı dosyanın bıtmesıne az kala bastan baslıyor ve modeme restart atmıyor.bır ayarıvarmıdır yardımcı olursanız sevınırım.
    Jdownloader ı denedım ondada partlarda hata verıyor calıstırmıyor normalde partlar saglam ama kullanımı ve ayaralarını acıklarsanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirmizibulten

quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum.. Paylaşımların oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum..

kirmizibulten arkadaşım bahsettiğin usdownloder programını indirdik ama tam olarak aynı anda birden fazla linkli indirebilmemiz için neler yapmamız gerektiğini biraz daha açık bir şekilde anlatır mısın? ayarlar kısmında http proxy ve ftp proxy diye alanlar mevcut.. biz kendimiz bulduğumuz proxy adreslerini mi bir txt dosyasına kaydedip programa göstericez ve daha sonra program her bir proxyden mümkün olanlardan istediği kadar linki aynı anda otomatik olarak mı indirmeye başlayacak yani hangi linki hangi proxy ile nasıl indiricez kafam karıştı.. konuya biraz daha açıklık getirir misin mümkünse??? Nasıl birden fazla dosyayı aynı anda indiricez.. proxy adreslei neler gibi...

Not: mümkünse resim koyarsan daha açıklayıcı olur

usd nin içindeki dosyaları usd2 diye başka bir klasör oluştur onun içine kopyala.ardından usd2 nin içindeki usd yi de çalıştır.artık 2 tane usd aynı anda çalışıyor.

1. sine hiçbir ayar yapma normal tek tek indirsin.

gelelim 2.sine;

indirdiğin proxy listesini bir txt dosyasına kaydet.daha sonra usd yi aç,ayarlardan http proxy e gir,proxy listesindeki kutuyu işaretle ve hazırladığın listeyi seç.

son olarak;

zamanlayıcı kısmına gel

eğer bağlantı alınamazsa/proxy değiştiri seç. ve ok le.

uygun proxy yi bulunca otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

arkadaşım çok teşekkür ederim ama 10 kere denedim olmadııı boş bi zamanında resimli bi anlatırmısın sana zahmet teşekkürlerrrr....iş inada bindi artık ben aynı anda 2 part indirmek istiyorummmmmm....

• selam arkadaşlar.
    rs üzerinden jdownloader ile dl yapıyorum ama az önce 30 kbps sınırlaması uyarısı geldi.bir doya indiriyorum 30 kbps hızında kaldı.bu işin iç yüzünü bilen varmı yada bun işin bir çözümü varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 17 Şubat 2012; 17:05:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

selam arkadaşlar.
    rs üzerinden jdownloader ile dl yapıyorum ama az önce 30 kbps sınırlaması uyarısı geldi.bir doya indiriyorum 30 kbps hızında kaldı.bu işin iç yüzünü bilen varmı yada bun işin bir çözümü varmıdır.

iç yüzü belli işte dostum

RS diyor ki

ohhhh alıştın beleşe para vermeden daya linkleri JD ye ben hiç para kazanmayayım UL, NL kırsın parayı

ben hızı 30kb ye fix ledim

istemezsen PRE kapısı sağ'da diyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.