Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi iyide yani ne nane bir hizmet bu o zaman. programında hayır yok. browser'dan yapılmıyor. remote yapacan havaya göre saate göre değişiyor. millet nasıl memnun bundan anlamadım yani. birde 400mb dosya yapıyorlar ben şaşıyorum valla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leventkirca

abi iyide yani ne nane bir hizmet bu o zaman. programında hayır yok. browser'dan yapılmıyor. remote yapacan havaya göre saate göre değişiyor. millet nasıl memnun bundan anlamadım yani. birde 400mb dosya yapıyorlar ben şaşıyorum valla.

kısa süre içinde gelişeceğini umuyorum

bazen remote uplaod yapıyorum mesela 200mb'lık bi dosya iki kere upload ediyor aynı dosyayı rap-idten 400mb gidiyor

ama napalım en iyi favori bu
  • neyse dediğini gibi birde sabah deniyeceğim bakalım.
  • şöyle diyim eğer bir alteratif arıyorsak o da mega upload olacaktır. netload iyi güzel hızlı ama upload konusunda çok sıkıntısı var. mega upload da rs bulduğumuz herşey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 23 Kasım 2008; 22:44:24 >
  • mu'un türkiyeye verdiği soket sayısı muhabbeti vardı enson öyle hatırlyorum. şu sıralar ne alemde bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vata

şöyle diyim eğer bir alteratif arıyorsak o da mega upload olacaktır. netload iyi güzel hızlı ama upload konusunda çok sıkıntısı var. mega upload da rs bulduğumuz herşey var.

Netload'ın premium kullanıcılara sağladığı ftp bence en iyisi. Rapid,filefactory hepsinden hızlı atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gD -- 24 Kasım 2008; 18:27:47 >
  • quote:

şöyle diyim eğer bir alteratif arıyorsak o da mega upload olacaktır. netload iyi güzel hızlı ama upload konusunda çok sıkıntısı var. mega upload da rs bulduğumuz herşey var.

megaupload mahkeme karaı ile kapalı peki flashget'e kullanıcı bilgilerini girince download yapılıyor mu ?
  • quote:

megau-pload mahkeme karaı ile kapalı peki flashget'e kullanıcı bilgilerini girince download yapılıyor mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gD

quote:

Netload'ın premium kullanıcılara sağladığı ftp bence en iyisi. Rapid,filefactory hepsinden hızlı atıyor.

Kullanılacak en uygun ftp upload programı ne olabilir ?
    Sistemi yormadan, RSM kadar başarılı ve sinirleri bozmadan upload yapmak için bir reçete olmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

quote:

Sistemi yormadan, RSM kadar başarılı ve sinirleri bozmadan upload yapmak için bir reçete olmalı.

Smart FTP güzel program sistemi de yormuyor.. Kendi sitelerime 2 GB dosya upload ettiğimi bilirim..

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkwinter

Smart FTP güzel program sistemi de yormuyor.. Kendi sitelerime 2 GB dosya upload ettiğimi bilirim..

Smart FTP'den bir randıman alamadım, bağlanmadı bir türlü.
    Cute FTP'yi kurdum şimdilik bağlantıda bir sorun yok

Sorun yok dediysem de yaklaşık 100MB'da bir bağlantı gidiyor ve otomatik olarak yenilenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 25 Kasım 2008; 1:01:23 >

• quote:

quote:

quote:

FileZilla'yı kesinlikle tavsiye ediyorum.

• USdownloaderla netloaddan indiriyordum fakat 30 - 40kb hızında inmeye başladı bir ara. Ben de hız düşünce denemek için bir aylık premium aldım az önce. Şu an 110kb ile iniyor valla. Linkleri attım massdownloader'a. Arada çok küçük bi kaç kblık dalgalanmalar oluyor sadece. Performansı iyi diyebilirim yani. Zaten artık çoğu şeyin netload linkleri de bulunuyor. Bundan sonra rapid almamayı düşünüyorum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 25 Kasım 2008; 21:21:15 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Darkwinter

Smart FTP'den bir randıman alamadım, bağlanmadı bir türlü.
    Cute FTP'yi kurdum şimdilik bağlantıda bir sorun yok

Sorun yok dediysem de yaklaşık 100MB'da bir bağlantı gidiyor ve otomatik olarak yenilenmiyor.

Ben cute ftp kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

• arkadaşlar bi açıklık getireyim dedim. netload'un irc üzerinden yardım hattıyla biriyle konuştum. ve rapidden remote için iki tarafında premium user olması gerekiyor dedi. eğer rar dosyası taşınacaksa. ve dosyalara direct download vermelisiniz dedi. bana bir voucher dedikleri 24 saatlik bir deneme premium'u verdiler ve gayet başarılı oldu. ama onun yerine bende ftp üzerinden yapmayı tercih ettim o daha bomba oldu. ilk fırsatta netload premium alıp. mirror'lara başlıyacam. :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: leventkirca

arkadaşlar bi açıklık getireyim dedim. netload'un irc üzerinden yardım hattıyla biriyle konuştum. ve rapidden remote için iki tarafında premium user olması gerekiyor dedi. eğer rar dosyası taşınacaksa. ve dosyalara direct download vermelisiniz dedi. bana bir voucher dedikleri 24 saatlik bir deneme premium'u verdiler ve gayet başarılı oldu. ama onun yerine bende ftp üzerinden yapmayı tercih ettim o daha bomba oldu. ilk fırsatta netload premium alıp. mirror'lara başlıyacam. :D

Tamamen YALAN o kişinin dediği

Ben rapi-d premium'dan, FREE NETLOAD'a Remote upload yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 27 Kasım 2008; 15:54:50 >
  • netload dosyası indirebilecegim herhangi bir paylasım sitesi var mıdır? her turlu dosya indirmek icin. music,film,xxx vs...
  • Bu netload destek ekibinin ingilizcesi bence epey zayıf

hem ingilizce kelimeleri yazamıyorlar bide na yazsam her emailde waht mean waht mean diyorlar
  • Ben de netload lu oldum. Şu an için memnunum diyebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Bu netload destek ekibinin ingilizcesi bence epey zayıf

hem ingilizce kelimeleri yazamıyorlar bide na yazsam her emailde waht mean waht mean diyorlar

Siteden belli değil mi zaten.. Adamlar bir çeviremedi sitelerini.. Hiç güven vermiyor oysa ki..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.