Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.250
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar rap-idte mesela premium isen 500gb'ye kadar dosyalarını ömür boyu saklıyordu

netload ta 500 limiti var mı yoksa unlimited mi oda ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar rap-idte mesela premium isen 500gb'ye kadar dosyalarını ömür boyu saklıyordu

Rapidde premium da olsan 90 gün indirilmeyen dosyalar siliniyor.
    Rapid.de zamanında 20 GB'a kadar ömür boyu koruma vardı, sanmıyorum birden bire 500GB'a kadar çıkartsınlar.
    Hem de rapidden bahsediyoruz yani düşünün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

Arkadaşlar rap-idte mesela premium isen 500gb'ye kadar dosyalarını ömür boyu saklıyordu

Rapidde premium da olsan 90 gün indirilmeyen dosyalar siliniyor.
    Rapid.de zamanında 20 GB'a kadar ömür boyu koruma vardı, sanmıyorum birden bire 500GB'a kadar çıkartsınlar.
    Hem de rapidden bahsediyoruz yani düşünün.

Hayır dostum rapi-d te premium isen 500gb ömür boyu saklama var

Rapid-Share alternatifi netload

• quote:

Eh geçen ay silinen 21 linkin (7X3) açıklamasını yapsın o zaman rapid efendi.
    İllegal içerik uyarısı da almamıştım.

Ya da buna yeni sistemle mi geçtiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 22 Kasım 2008; 16:22:36 >

• Peki premium üyeler kendi upload ettikleri dosyaları download ettiklerinde puan kazanabiliyor mu? Kazanıyorsa 4 mb bağlantıda günde teorik olarak yaklaşık 320 puan kazandırılabilir. 32 Mb VDSL niz varsa 2560 den fazla puan kazanırsınız Bu da ayda 76800 puan yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labtek38 -- 22 Kasım 2008; 16:35:38 >
  • Premium olarak indirirsin günde 255 puan garanti olur. Oda 7500 puan falan yapıyor ayda. Free olarak indirme biraz zor olacaktır.
  • Hayır TRQX kardeş hep vardı bu bence bir mail at ve sor bakalım neden silmişler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

Eh geçen ay silinen 21 linkin (7X3) açıklamasını yapsın o zaman rapid efendi.
    İllegal içerik uyarısı da almamıştım.

Ya da buna yeni sistemle mi geçtiler

Benim 5 sezon 24 dizisinin linklerini fazla indirilmiyor diye silmişlerdi.. Bende de illegal dosya uyarısı çıkmamıştı..

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkwinter

Benim 5 sezon 24 dizisinin linklerini fazla indirilmiyor diye silmişlerdi.. Bende de illegal dosya uyarısı çıkmamıştı..

Ya bize gıcığı var bunların ya da kimsenin bilmediği başka bir dosya silme sebebi var
  • Arkadaşlar bende bugün netload premium aldım. Şimdilik birşey indirmeme rağmen memnunum :) Rapidde de vardı ancak 2.6 gb olayı ile iyice soğudum bitti bile çoktan.

Remote uploadı da kullandım. 5 MB lık dosyayı saniyede upload etti. :)

Ancak sadece netload sitesinin paylaşımları yapılan güncel bir site bilen varsa söylerse çok çok sevineceğim. (irfree dışında)
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkanaksin

Arkadaşlar bende bugün netload premium aldım. Şimdilik birşey indirmeme rağmen memnunum :) Rapidde de vardı ancak 2.6 gb olayı ile iyice soğudum bitti bile çoktan.

Remote uploadı da kullandım. 5 MB lık dosyayı saniyede upload etti. :)

Ancak sadece netload sitesinin paylaşımları yapılan güncel bir site bilen varsa söylerse çok çok sevineceğim. (irfree dışında)

pm den bi site attım
  • banada atabilirmsini acaba rica etsem
  • İlk veya 2. sayfada adı var hocam.

Teşekkürler dappi.
  • arkadaşlar bende remote uploadda sorun çekiyorum ya. 4-10kb lık dosyalar atıyor sürekli. direct download verdim. binbir türlü link kombinasyonları denedim ne yaptıysam olmadı. free user için remote'u desteklemiyor diye düşünmeye başladım. yardım konusunda da sıfırlar. mail attım cevap yok. irc kanalına giriyorum aptalmısın sen falan diye cevap veriyorlar. biraz mal bir ... şirket mi diyim artık her ne iseler. ama yani hiç memnun değilim. daha başlamadan gitti gözümde gibi birşey.
  • Hem rapid premium hem netload premiumun olması lazım diye biliyorum ben. Bende oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkanaksin

Hem rapid premium hem netload premiumun olması lazım diye biliyorum ben. Bende oluyor.

Hayır Rapid premium + FREE Netload ile remote yapılıyor
  • Teşekkürler ;)
  • Arkadaşlar

Netload'tan hangi sitelere REMOTE UPLOAD yapabiliyoruz ?
  • abi olmuyor işte. rapid pre + free netload var. dosyalara direct download verdim. 1 kere yaptı bir daha yapmadı. kaldım öyle yani ... direct verip bir login yazıyorum bir yazmıyorum. yazmadan oldu ilk seferde. sonra olmadı. üstüne bir de login li yazdık linki gene olmadı. yani 1 tane yapabildim o da ilk ve son oldu.

ya adam gibi bir uploader programı olsa remote yapmayacam ama yok yani. çok çakma bir upload programı var. browser üzerinden yapıyorum o da bir sonuç vermiyor anlamadım gitti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leventkirca

abi olmuyor işte. rapid pre + free netload var. dosyalara direct download verdim. 1 kere yaptı bir daha yapmadı. kaldım öyle yani ... direct verip bir login yazıyorum bir yazmıyorum. yazmadan oldu ilk seferde. sonra olmadı. üstüne bir de login li yazdık linki gene olmadı. yani 1 tane yapabildim o da ilk ve son oldu.

ya adam gibi bir uploader programı olsa remote yapmayacam ama yok yani. çok çakma bir upload programı var. browser üzerinden yapıyorum o da bir sonuç vermiyor anlamadım gitti.

dostum bence bi sabah dene bazen böyle olabiliyor

ben remote upload ile 100GB upload yaptım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.