Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.250
Cevap
5
Favori
143.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoksa dayanamadılar mı aşırı yoğunluğa, hoş bu olay günde 3-4 defa oluyor ya neyse.
    Bekleyelim.
  • Yatırım yapılsın rapidi geçer bu.
  • netload üyelik alayım posta çekiyle diyorum. Var mı yardımcı olabilecek hayırsever vatandaş

Çok sık harrddisk crouch hatasıveriyor mu hala ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frick! -- 29 Kasım 2008; 19:06:27 >
  • kaç gündür remote upload'ta sorun var sizdede var mı arkadaşlar ?
  • kuyruk nasıl oluşturuluyo netload da acaba?
    text dosyası olarakmı kaydetmek gerek.grx dosyasına nasıl çevrilir grx dosyası
    çok dağıldımmm çokkk :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: action_figure

kuyruk nasıl oluşturuluyo netload da acaba?

dostum tam olarak ne demek istediğini anlayamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

kaç gündür remote upload'ta sorun var sizdede var mı arkadaşlar ?

Sitenin herşeyinde sorun var.
    Neredeyse en pahalı hizmeti bunlar veriyor ama nedense yatırım filan yapmıyorlar herhalde.
  • Netload linklerini barından dizi,film,müzik vs. içeren bi site bilen var mı acaba ? İlk sayfalara baktım ama birşey yazan olmamış.
  • Arkadaşlar bugun netload'un çok güzel bir yanını öğrendim.

mesela Free hesabınız var Upload yapıyorsunuz.

Daha sonra karar verdiniz ve Premium oldunuz.

Premium süresi bittiğinde RAP-İD gibi hesabınızdaki tüm upload'ları SİLMİYOR.

Tekrar Free account'a downgrade ediyor.

Harika bir sistem olmuş bu gerçekten.
  • Bu akşam DVB Rip olarak kaydedip hazırlamaya başlayacağım Kabuslar Evi için netload'ı deneyeceğim. Bildiğim kadarı ile DVD'si çıkmadı Fox'ta oynadıktan sonra. NETLOAD'da indirme başına uploadera ödeme yapıyor diye duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

Orjinalden alıntı: action_figure

kuyruk nasıl oluşturuluyo netload da acaba?

dostum tam olarak ne demek istediğini anlayamadım

Aslında okudumda şimdi yazdıklarımı ,saçmalamışım biraz :)
    Biz rap-id te nasıl dosyaları IDM ye atıp daha sonra IDM de kuyruk oluşturup burdan 3 er 5 er download yaptırabiliyoduk.Aynı olayı netloadda yapabiliyomuyuz dedim ben.Netload linklerini IDM ye attığımda sonu .htm ile bittiği için uyarı alıyorum.işte dosya adı .htm fakat netload dan gönderilen dosya ismi .rar bu şekilde kaydetmek istemrisiniz diye?
    e tabi bu şekilde bütün linkleri düzeltmek saçma olurdu biraz.netload ile uyumlu download programı varmıdır acaba ?

Saygılar...
  • quote:

Aslında okudumda şimdi yazdıklarımı ,saçmalamışım biraz :)
    Biz rap-id te nasıl dosyaları IDM ye atıp daha sonra IDM de kuyruk oluşturup burdan 3 er 5 er download yaptırabiliyoduk.Aynı olayı netloadda yapabiliyomuyuz dedim ben.Netload linklerini IDM ye attığımda sonu .htm ile bittiği için uyarı alıyorum.işte dosya adı .htm fakat netload dan gönderilen dosya ismi .rar bu şekilde kaydetmek istemrisiniz diye?
    e tabi bu şekilde bütün linkleri düzeltmek saçma olurdu biraz.netload ile uyumlu download programı varmıdır acaba ?

Saygılar...

Mesela ben Flash Get 1.65 kullanıyorum

Linkleri önce HTML olarak listeye atıyor download'a başlayınca hemen RAR'a çeviriyor ve inince RAR inmiş oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nkA

Netload linklerini barından dizi,film,müzik vs. içeren bi site bilen var mı acaba ? İlk sayfalara baktım ama birşey yazan olmamış.

• Arkadaşlar Netload Premium hesap, uzatılmadığı takdirde siliniyormu, rapidde olduğu gibi? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plan-M

Arkadaşlar Netload Premium hesap, uzatılmadığı takdirde siliniyormu, rapidde olduğu gibi? Bilgisi olan var mı?

hesap free account'a downgrade oluyor. Kapanmıyor.
  • Rapid dışında hesap silen yok neredeyse.
    3 değişik hosting'te bunu tecrübe ettim.
  • Upload araçlarını tekrar koymuşlar sitelerine. Ana sayfada sağ alt köşede.
  • ya arkadaşlar kaç kişi sormuş,cevap yok,pmden,sadece netload film linklerini barındıran site önerilerini rica ediyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Önemli olan leecher'ın değil uploader'in bunu seçmesi. Maalesef akıl mantıkla alakası yok. Uploader'ın aklına yatarsa dosyayı oraya atar.
    Peki uploader neden rapidi bırakıp netload'a gitsin. ?
    Bir kere rapid'in puan sistemi şu an rakipsiz, netload o kadar cazip değil, rapid kadar kazanç sağlamıyor,
    sonra o kadar yaygın değil,
    akabinde birçok leecher free olsa da alternatif hostinglere soğuk bakıyor.
    (Rapide küfredip hala rapid linklerini alternatiflere tercih eden çok adam görüyorum.)

http://netload.in/index.php?id=12
    Sonra şu FAQ sayfasına bakın. Tonlarca yazım hatası var. Sinekten yağ çıkarmak sanmayın, profesyonel adam Bonus kelimesinin nasıl yazılacağını umursasın biraz. Ne malum uploader'a vaat ettiklerini verecekleri ? Dolandırıcı oğlu dolandırıcı bux.to bile bu hataları yapmıyorken.

Bonuns program

Söylediklerine tamamen katılıyorum dostum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Önemli olan leecher'ın değil uploader'in bunu seçmesi. Maalesef akıl mantıkla alakası yok. Uploader'ın aklına yatarsa dosyayı oraya atar.
    Peki uploader neden rapidi bırakıp netload'a gitsin. ?
    Bir kere rapid'in puan sistemi şu an rakipsiz, netload o kadar cazip değil, rapid kadar kazanç sağlamıyor,
    sonra o kadar yaygın değil,
    akabinde birçok leecher free olsa da alternatif hostinglere soğuk bakıyor.
    (Rapide küfredip hala rapid linklerini alternatiflere tercih eden çok adam görüyorum.)

http://netload.in/index.php?id=12
    Sonra şu FAQ sayfasına bakın. Tonlarca yazım hatası var. Sinekten yağ çıkarmak sanmayın, profesyonel adam Bonus kelimesinin nasıl yazılacağını umursasın biraz. Ne malum uploader'a vaat ettiklerini verecekleri ? Dolandırıcı oğlu dolandırıcı bux.to bile bu hataları yapmıyorken.

Bonuns program

Söylediklerine tamamen katılıyorum dostum.

Bonuns program 2,66 gb hangisi daha komik siz karar verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurbey30 -- 3 Aralık 2008; 0:54:12 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.