Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

Orjinalden alıntı: civan76

netload'u yerin dibine sokmuşsunuz ama bence şu andaki tek rapid alternatifi o. (hız bakımından, slot yok falan filan dememesinden) Bu kadar rapid fanatiği olmayın netload adım adım geliyor tabi database yetersiz şu an. Alternatif iyidir..

Easy-Share'den bi habersin anlaşılan. Free için bile maksimum hızla indirme mümkün. 5 haneli hayvansız adam akıllı bir kodu var.
    İlk bekleme süresi 20 saniye, sonra rapid gibi 90 dakika bekletmiyor, sadece 500 saniye bekliyorsun. Neredeyse 82 dakika daha az yani.
    Saatlik 150MB indirme limiti olsa da sık sık yaptıkları happy hour benzeri uygulama ile bunu da kaldırıyorlar. Rapid gibi bekleme süresini kaldırmaya happy hour demiyorlar anlayacağın.
    100 MB part limiti olsa da Free olarak birden fazla dosyayı aynı anda indirebilmek de mümkün.

Tek diyerek biraz büyük laf etmişiz, doğru diyorsundur arkadaşım o da iyi bir seçenektir..

• Netload

Bandwidth
    - Every standard account (free accounts) share a reserved bandwidth. They also have a quota of 100mb per hour and a maximum bandwidth of 3000 kbit/s. Premium users have no quota and a bandwith of 16.000 kbit/s.

Rapid-Share

With 230 Gigabit/s of Internet connectivity and 4.5 Petabytes of storage, RapidShare is one of the biggest and fastest web hosters world wide.

• Yanlış karşılaştırma yapmışsın ehrimen. (ya da asıl yapmak istediğini ben anlayamadım.)

Netload bir kişi için 16000 kbit band genişliği ayırabileceğini yazıyor, toplam band genişliğini yazmamış.
    Rapid ise toplam band genişliğini yazmış 230Gbit ile, kişibaşına limit koymamış.

Ama yok şundan bahsediyorsan zaten netload'ın sahibi de dahil kimsenin itirazı olamaz.

quote:

rapidshare is one of the biggest and fastest web hosters world wide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 30 Mayıs 2008; 20:32:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Netload

Bandwidth
    - Every standard account (free accounts) share a reserved bandwidth. They also have a quota of 100mb per hour and a maximum bandwidth of 3000 kbit/s. Premium users have no quota and a bandwith of 16.000 kbit/s.

Rapid-Share

With 230 Gigabit/s of Internet connectivity and 4.5 Petabytes of storage, **** is one of the biggest and fastest web hosters world wide.

hocam neyaptın sen ya, 230gb rapidin sağladığı tüm kapasite, net load kişi başı demiş oda ücretvermeyen kulanıcılar için verenler 16000kbit daha adsl in ulaşamadığı hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 30 Mayıs 2008; 21:14:39 >

• 4mbit hızı olanlar, indirme hızlarını bi yazsalar 400 kb le indirebiliyorlar mı Netloaddan? eherhalde 300kb falan olur anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 30 Mayıs 2008; 21:15:43 >
  • quote:

Yanlış karşılaştırma yapmışsın ehrimen. (ya da asıl yapmak istediğini ben anlayamadım.)

Netload bir kişi için 16000 kbit band genişliği ayırabileceğini yazıyor, toplam band genişliğini yazmamış.
    Rapid ise toplam band genişliğini yazmış 230Gbit ile, kişibaşına limit koymamış.

Ama yok şundan bahsediyorsan zaten netload'ın sahibi de dahil kimsenin itirazı olamaz.

quote:

Daha fazla söze gerek varmı

+ Rapid Free kullanıcılara eziyet ediyor ama Netlaod'da ondan aşağı deil reklam üstüne reklam reklamdan sonra bekle sonra yine reklam.

Kimsenin Free Kullanıcılara saygısı yok

• quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Bu dosya hosting sitesini x files dizisini yüklerken buldum internetten rapide göre büyük avantajları var. Öncelikle bildiğiniz üzere rapidde dosyalar 100 er mb a bölünmüş halde bir diziyi çekerken ortalama 4-5 parça çekiyorsunuz ve bu free kullanıcılar için komple bir eziyet halini alıyor (özellikle kedilerden sonra)

Bu sitede isehttp://netload.in/index.php Dosyalar 400mb lık parçalar halinde yüklenebiliyor. Bu free kullanıcılar için müthiş bir pratiklik demek tek girişte komple bir bölümü indirebiliyorsunuz. Ayrıca 3000kbit/s ye kadar hız var free kullanıcılar için ben 2mbitle tam gaz çekebiliyorum. Reklamı ve bannerları bol tabi ve dosya yüklemek için bekleme süreside var ama rapide göre daha az en az yarısı diyebilirim toplamda 50-60 sn falan geri sayıyor. Ve girdiğiniz kod da sadece rakamlardan oluşan 4-5 haneli bir kod.

Her açıdan rapide üstünlük sağlayan bu siteyi paylaşımcı arkadaşların kullanmasını isterim. Bir dosyayı parça parça çekmek ayrı tek parça halinde çekmek ayrıdır her zaman :)

ya kardeşim sen milleti niye aydınlatmaya çalışıyorsun bırak millet ayda 80 gb download limitiyle bağlantısı kesile kesile rapidden çeksin dosyasını. kim ne yapsın sınırsız download hakkını, 400 mb lık partları falan günde 2.66 gb nelerine yetmiyo tamam paylaşımcısın güzelde uyandırma milleti sonra herkes netloada geçecek ondan sonrada free kullanıcıların netload hızı düşecek. işine bak sen netload avrupada yaygınlaşsın ondan sonra türkiyede keşfeder netloadı. yeni teknolojiyi bu kadar hızlı takip edemez bu millet anlayamadınmı

• quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Yanlış karşılaştırma yapmışsın ehrimen. (ya da asıl yapmak istediğini ben anlayamadım.)

quote:

+ Rapid Free kullanıcılara eziyet ediyor ama Netlaod'da ondan aşağı deil reklam üstüne reklam reklamdan sonra bekle sonra yine reklam.

Kimsenin Free Kullanıcılara saygısı yok

rapid 2,66 gb netload sınırsız

• http://tehparadox.com bu site yabancı sitedir ama piyasadaki tüm hd ve blu-ray filimler netload den verilmektedir 720p ve 1080p filimler çok çok hızlı bir şekilde inyor aralıksız CryptLoad kullanırsanız
  • rapidsharee hersey var netload da çok sağlam fakat herseyi yüklemiyolar netload linkleri ile ilgili 1015 tane forum olsa netload yaygınlasmaya baslar
    bu arada benim bildiğim bi tane var
    www.irfree.com
  • Bunu birkaç yerde belirttim ama netload upload yapma konusunda beni rezil etti. Yoksa sadece benim başıma mı geldi bu. Uploadlar tamamlanmıyor kesiliyordu. Upload aracı de hiç kullanışlı değildi. Şimdi o aracı da bulamıyorum gerçi sitelerinden kaldırmışlar sanırım.
  • rapide alternatif olması zor ama benwww.mediafire.com sitesini de başarılı buluyorum.
  • rapid den şaşma şaşırma :):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: labtek38

Bunu birkaç yerde belirttim ama netload upload yapma konusunda beni rezil etti. Yoksa sadece benim başıma mı geldi bu. Uploadlar tamamlanmıyor kesiliyordu. Upload aracı de hiç kullanışlı değildi. Şimdi o aracı da bulamıyorum gerçi sitelerinden kaldırmışlar sanırım.

Uploader'ı olsa daha cazip olabilirdi. Bir an önce düzgün bir uploader çıkarsalar keşke. Premium üyeler ftp ile upload yapıyormuş sanırım. Avro düşünce ben de denemek istiyorum.
  • Konu 29 Mayıs'ta açılmış.Konuyu hortlatmışsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottocu

rapid den şaşma şaşırma :):)

hayrola rapitle ortakmısın
  • Orjinalden alıntı: bilek

Orjinalden alıntı: ottocu

rapid den şaşma şaşırma :):)

adama 2,66 gb yetiyor işte nolcak
  • Bu konuyu rapid'in günlük kotası 2.66'a düşmeden önce yorumlasaydım rapidden şaşmayalım derdim ama bu kotanın biz internet fakiri Türkiye'ye bile yetmediğini gördükten sonra netload'ı biraz geliştirmek lazım ki rapidin burnu sürtsün
  • 1 yıldır fazladır rapid'i kullanıyorum ama artık abarttılar.2mbit hızım var ve 2,66GB lık kota 3,5saat gibi bir sürede dolar bu hızla.Şimdilik beni etkilemedi ama hesabımın bitmesime 50 gün kaldı.Ondan sonra naparım bilmiyorum ama şu anda en alternatif netload gibi duruyor çünkü uploader'lar artık bu siteye geçmeye başladı.Yeni filmler hep rapid link + alternatif olarak netload link olarak veriliyor.
  • 2 megabit kullanıyorum netload.in kağnı hızında indiriyor, il zamanlar çok iyiydi ama sunucuları şişti buhar yaptı :D, tüm uploadlarım filefactory sitesinde hem hızlı hem dosya ömrünü 3 aya çıkardılar hemde 300 mb'lik bir dosyayı upload edebiliyorsunuz, filefactory sitesi rapidshre ile birlikte açılan ve ayakta kalan nadir upload sitelerinden birisidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Optech -- 28 Ekim 2008; 15:57:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.