Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

netload inşallah remote uploadu kapatmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 7 Kasım 2008; 9:55:58 >
  • arkadaşlar remote upload da rapid şifreleriniz başkasının eline geçmiyor merak etmeyin ben ne zmanadır öyle yapıorum bilgiler şifrelenip gönderiliyor
  • Netload ile ilgili bazı konular açılıyor.

Konu başlığını Ana Konu vs. diye isimlendirirsen bir nebze engellemiş oluruz.

Netload Ana konusu bu olur.
  • Arkadaşlar uzun zamandır ra-pid kullanıyorum. Yaklaşık 10 gün önce üyeliğim bitti ve 6 ay daha uzattım ama 2.66gb limitini üyeliğimi uzattıktan sonra farkettim Bu 2.66gb beni kesmeyeceğinden alternatif olarak 1 aylık net-load premium aldım. 5 gündür 24 saat download yapıyorum. Hız konusunda hiçbir fark yok. Dosya boyutlarının 400mb olması avantaj. Kaynak bulmak da çok sıkıntılı olacak gibi görünmüyor. İstediğim linklere kolayca ulaştım. Download manager olarak da IDM kullanıyorum.
    Net-load beklediğimden daha iyi çıktı ra-pid 'in önümüzdeki günlerde sergileyeceği tavrı gerçekten çok merak ediyorum; epey üye kaybedecek gibi

• Netload'un rap.id manager gibi bir upload yapmayı kolaylastırıcı bır programı varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sugurlu84

Netload'un rap.id manager gibi bir upload yapmayı kolaylastırıcı bır programı varmı acaba?

Hayır yok. Ama premium üyeler için ftp desteği var ftp ile upload yapıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX.

Hiç para alan var mı bu netload'dan? (sanmıyorum ama)

3 ayda 400 gb upload ile 80$ kazanabildim. Alternatif olarak ekliyordum rapidin yanına. Ama rapid 200 ytl kazandırmıştır. Tabi eski dosyalarında farkı oluyor.
  • Ya netloada iyi diyordum ama, 25-30 kb ile inmeye başladı. Bazen hız çok iyi bazende sürünüyor .

Neyse şu an mega uploaddan indiriyorum ve hız çok iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 11 Kasım 2008; 23:10:32 >
  • arkadaşlar bu netload daki remote upload olayını tam anlamıyla bana anlatıcak biri warmı acaba.. netload premium uyesiyim ama caylak sayılırım o yuzden nedir ne avantajı wardır konuya hakim biri anlatırsa çok sevinirim.. rapiddeki dosyaları netload linkinemi ceviriyo tam anlamadım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dapip

arkadaşlar bu netload daki remote upload olayını tam anlamıyla bana anlatıcak biri warmı acaba.. netload premium uyesiyim ama caylak sayılırım o yuzden nedir ne avantajı wardır konuya hakim biri anlatırsa çok sevinirim.. rapiddeki dosyaları netload linkinemi ceviriyo tam anlamadım..

Rapi-d'ten netload'a remote upload yapman için premium rap-id hesabının olması lazım.

remote upload demek senin yerine hosting firması indirip senin hesabına upload ediyor linkleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

Orjinalden alıntı: dapip

arkadaşlar bu netload daki remote upload olayını tam anlamıyla bana anlatıcak biri warmı acaba.. netload premium uyesiyim ama caylak sayılırım o yuzden nedir ne avantajı wardır konuya hakim biri anlatırsa çok sevinirim.. rapiddeki dosyaları netload linkinemi ceviriyo tam anlamadım..

Rapi-d'ten netload'a remote upload yapman için premium rap-id hesabının olması lazım.

remote upload demek senin yerine hosting firması indirip senin hesabına upload ediyor linkleri

usta soruyu sorduktan sonra gece çözdüm olayı bende.. teşekkür ederim yinede.. bu remote upload olayı çok deli bişiymiş walla iyi oldu..

• Netload da Premium üyelere resume desteği var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terrible -- 14 Kasım 2008; 18:19:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Terrible

Netload da Premium üyelere resume desteği var mı ?

Evet VAR Dostum
  • Ne netloud'u kardeşim

Benim üyeliğim var rapide. Ortalığı karıştırmayın direk dalarım ha
  • netload dosya inerken bi süre sonra kaynağa ulaşılamadı falan filan bi şeyler diyor dosya bi türlü inmiyor. kaç defa denedim hep aynı megaupload şu an daha iyi indiriyorum kesilme olmuyor sizde de netloadla ilgili böyle sorunlar varmı?
  • İnternet download manager kullanıyorum. Evde 1 mb sınırlı internetim var, okulda ise sn de 10 megabayt indirebiliyorum. Doğal olarak idm düzenleme yaparken laptobun hdd hızı internete yetişemiyor. Bende bu durumdan kurtulmak için yüzde 99 da pause diyip evde tamamlamayı düşündüm. Öylede yaptım ve aşağıdaki durum başıma geldi.

acaba bu durumu nasıl düzeltebilirim

• quote:

Orjinalden alıntı: Terrible

İnternet download manager kullanıyorum. Evde 1 mb sınırlı internetim var, okulda ise sn de 10 megabayt indirebiliyorum. Doğal olarak idm düzenleme yaparken laptobun hdd hızı internete yetişemiyor. Bende bu durumdan kurtulmak için yüzde 99 da pause diyip evde tamamlamayı düşündüm. Öylede yaptım ve aşağıdaki durum başıma geldi.

acaba bu durumu nasıl düzeltebilirim

Netloadda bazen böyle sorunlar olabiliyor. İndirdiğini hemen indireceksin.
  • Arkadaşlar NetLoad'a email attım premium hesabı kaç kişi kullanabiliriz diye ?

Hi, i want to buy a premium account (1 year) How many people can use this
    account for avoid Fraud detected ?

Gelen Cevap:

normally only one user. For how many users should it be in your case?

Normal olarak bir kişi diyor ama ikinci cümleyi anlayamadım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar NetLoad'a email attım premium hesabı kaç kişi kullanabiliriz diye ?

Hi, i want to buy a premium account (1 year) How many people can use this
    account for avoid Fraud detected ?

Gelen Cevap:

normally only one user. For how many users should it be in your case?

Normal olarak bir kişi diyor ama ikinci cümleyi anlayamadım ?

Bir premim hesap için sormuşsun. O da " Sence kaç kişi olmalı bu durumda ,elbette bir." tarzında bir cevap vermiş. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glyph -- 15 Kasım 2008; 17:36:57 >
  • Arkadaşlar,

NetLoad Linklerini gizlemek için rap-id'te kullandığımız gibi bir sağlam yöntem var mı acaba ??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.