Şimdi Ara

rapid mi toledo mu c elysée mi 301 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
13.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rapid mi toledo mu 301 mi c elysée mi mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rapid bir adım önde bana göre.
  • 5000 lira farka rağmen mi

• Türkiyeye resmi giriş yapıp da bir görmeden söylemek yanlış olur özellikle tasarım efektleri netten bakınca yanıltıcı olabiliyor, mesela aveo nette büyük görünüyor ama yolda görünce küçük görünüyor. 301 ve c elysee, toledo ve rapid e göre daha küçük boyutlara sahip diye biliyorum yanlışım olabilir bu durumda fiyatlara bakmak lazım,
  • fiyatları beklemek lazım. rapid uygun olursa 301 gibi, tercihim rapid olurdu ama uygun olacağını sanmıyorum
  • bu sınıfta rekabet baya kızışacak gibi, linea ve symbol ün işi artık zor...
    bence toledo...
  • Bence BMC.

Daha görüp içine oturmadığınız, sürmediğiniz araba hakkında nasıl bu kadar rahat tavsiye verebiliyorsunuz.
  • Cıtroen elysée yi bayide inceledim içi şaşırtıcı derecede geniş bagajıda öyle açıkçası ben beğendim henüz 29.000 liralık 1.2 motorlu versiyonu gelmemişti 1.6 e HDİ dizel motorluversiyonu vardı onunda fiyatı 38.000 liradan başlıyormuş test aracı henüz gelmemiş deneyemedim . skoda rapid konusunda yorum yapmayacağım henüz görmedim :) bunun haricinde 301 elysée nin aynısı motorları bile aynı bana kalırsa peugeot 301 i alın 2. eli daha iyi olacaktır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iakbay06 -- 31 Ekim 2012; 16:48:32 >
  • Bende 301 görüp begendim ama pişman olurmuyum acaba toledo ve rapid gelince tereddüt ettim

• Önce bi adam akıllı piyasaya girsinlerde.
  • konuyu açman güzel olmuş çünkü birbirine yakın araçlar, bir çok kişinin kafasında soru işareti olabilir, bende mesela elysee yi beğendim ancak gidip görmek test etmek gerekir tabi..
    Toledo nun fiyatı belli mi?
  • Citroen sevmem ama en güzeli ve mantıklısı C-Elysée.
    Skoda da 29.000'den falan başlarsa belki satar. Yoksa havasını alır diğer araçları gibi.
    Seat da benzer fiyatla gelmeli. 29.000 iyi bir baz fiyat olur.
  • kıyaslama yapmak için çok erken.bu arada rapid ve toledo küçük tasarım farkları dışında tamamen aynı araçlar.şimdiden bişey söylemek zor ancak fransız rakiplerine karşı daha kaliteli olacaklarını düşünüyorum.en azından cam açma düğmeleri kapının üstünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Bence BMC.

Daha görüp içine oturmadığınız, sürmediğiniz araba hakkında nasıl bu kadar rahat tavsiye verebiliyorsunuz.

• 301 test ettim. Albea -symbol ile aynı boyut ve sınıfta . Konfor daha iyi. O kadar.Güvenlik testleri ne olur bilinmez. Toledo ve rapid'i bu fransızlarla karşılaştırmak haksızlık olur. Satışa sunulunca seat ve skodanın kalite ve güvenlik farkını görüceğiz. Bekleyelim bakalım...
  • Skoda rapid 33.000 baslayacakmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Candarli

301 test ettim. Albea -symbol ile aynı boyut ve sınıfta . Konfor daha iyi. O kadar.Güvenlik testleri ne olur bilinmez. Toledo ve rapid'i bu fransızlarla karşılaştırmak haksızlık olur. Satışa sunulunca seat ve skodanın kalite ve güvenlik farkını görüceğiz. Bekleyelim bakalım...

Güvenlik demişken

seat toledo = skoda rapid de olmayan ESP ,301 = eliysee de standart
  • Ben alacak olsam rapid derim daha hos c-elysee ve 301 hosuma gitmedi toledoyu gormedim yorum yapamayacagim

• Rapid bagaj oalrak en iyisi gibi. Bagaj kapağı arka camla birlikte açılıyor ve bagajın içine sarkan bir kol vs. yok. Benim araçta da, 301de de bu sorun var. Yükleme ağzı çok dar. Bagajın büyük olamsı kadar kullanışlı olması da önemli. Ama hepsi de boş gelecekler gibi. Güvenlik donanımlarını almak için en dolusunu almak zorunda bırakacaklar gibi. Hiç hoş değil tabi bu durum.
  • Bugün fuarda resmen 301 çılgınlığı vardı Citröen müşterileri daha azdı.
    Rapid'i sordum manken 35 bin liradan başlayabileceğini söyledi
    Toledo daha şık ve çizgileri agresif geldi fiyatı belli değilmiş henüz fakat hemen hemen Rapid fiyatında olur.
    Alacak olsam Toledo'yu alırım size de öneririm

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.