Şimdi Ara

Rap beatı nasıl yapılır ve rap nasıl söylenir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar ben bu aralar rap sözleri yazıyorum sözlerde sıkıntım yok ama beat ve söyleme kısmında sıkıntılar var konu hakkında bilgisi olanlar bir yardım edebilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kanka FL Studio tarzı programlar ile enstrümansız bile efsane beatler çıkartırsın. Kullanmak biraz zaman ve çaba gerektiriyor. Zamanın varsa kendin çöz ve sözlerine uygun beat yap yok dersen de; bu işlerden anlayan birine ulaşmanı öneririm.

• İTÜinş kullanıcısına yanıt
    Bandlab kullanıyorum ama daha bu işler de yeni olduğum için nasıl kullanıldığı hakkında hiç bir fikrim yok sözlerimin güzel olduğunu düşünüyorum beat ve youtuba yüklemek sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyekta

Bandlab kullanıyorum ama daha bu işler de yeni olduğum için nasıl kullanıldığı hakkında hiç bir fikrim yok sözlerimin güzel olduğunu düşünüyorum beat ve youtuba yüklemek sıkıntı

FL Studio'yu anlatan bir Türkçe kanal vardı YT'de bakmanı öneririm ama eğer İngilizce varsa çok fazla kaliteli içerik var youtube'da.

• İTÜinş kullanıcısına yanıt
    Zaten beatı halledersem söyleme kısmıda kendiliğinden gelir diye düşünüyorum

• Beat kaf kef hea yea yoo.

İyi bir alet lazım. Örneklendirmeler yapıyorlar diye biliyorum.

• Fl Studio Indir. Youtube Da Yaratici Etkiler Ve Kronos App Kanallarini Bastan Sona Kadar Izle. Bide bol bol pratik. Ogrenirsin zaten. Ve Tabi Muzik Armoni Bilgin, Ritim Duygun, Iyi Bir Kulagin Varsa Cok Daha Rahat Ogrenirsin

• Bandlab önermezmisiniz çünkü şuan onu kullanıyorum da

• Xyekta X kullanıcısına yanıt
    Yuksek Duzey Kalitede Beat Icin Pc Ve Profosyonel Bir Daw Gerekli. Bandlab da Yapılmazmı. Yapılır Belki. Ama İstediğin Kalite Olmaz Bence. Pc Yoksa Eğer Fl Studio Mobile Deneyin. Daha Sağlam İşler Çıkar. Youtubeda Da Dersleri Vardır Büyük İhtimal

• Sağolun beyler bilgileriniz için şarkımı yaptım attım youtuba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.