Şimdi Ara

Ranza'da yatan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
15.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Odamda yer açılması için ranza almayı düşünüyorum.. Tabi çocuk ranzası değil. Benim gibi 72 kiloluk bi adamı yaşıyacak bir ranza :) Alttada çift kişilik koltuk olacak TV ünitesine doğru...

Dün ikea'da baktım.. 500 liraya vardı bir ranza.. Olur mu bilmiyorum.. Aranızda +16 olup ranzada yatanlar var mı ?

Almayı düşündüğüm ranza bu:

Ranza'da yatan var mı ?

http://www.ikea.com.tr/productdetail.aspx?id=70063490&SPR=T5485

fiyatıda isteyenler için 500 lira..

---

Bahsettiğim olay bu:

Ranza'da yatan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnspnky -- 26 Ekim 2008; 12:59:02 >

• güzelmiş
  • güzelmiş gercektende..
    ben bir kac kez ranzada yattım bir fark görmemiştim
  • ben yatıyorum fakat benimki metal ve verdiğin likteki ranyazı bi mobilyacı olarak tavsiye etmem çünki çam ağacı sağlam bi ağaç deyildir resime baktım da kayıtlarıda çok zayıf yapılmış ve vernik olarakta ne kullanılmış belirtmemişler diyosunki illa alıcam hazır kurulmuşun üserine çık biraz debelen dayanıklılığını konturol et tavsiyem piyasadan kafana göre yaptırman biraz daha ucuza maledebilirsin
  • 99 depreminde, ranzanin 2.katinda yatiyordum. 7.2lik depremin iki katini hissediyorsun
  • Bende 2 sene ranzada yattım ama 7-8 yaşındaydım...

Heralde taşır ya.. Birde ranzada yatmak çok keyifli.. Hem yer açılacak odamda hemde ranzada yatma keyifini süreceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: süpürman

ben yatıyorum fakat benimki metal ve verdiğin likteki ranyazı bi mobilyacı olarak tavsiye etmem çünki çam ağacı sağlam bi ağaç deyildir resime baktım da kayıtlarıda çok zayıf yapılmış ve vernik olarakta ne kullanılmış belirtmemişler diyosunki illa alıcam hazır kurulmuşun üserine çık biraz debelen dayanıklılığını konturol et tavsiyem piyasadan kafana göre yaptırman biraz daha ucuza maledebilirsin

Tavsiyenizi mutlaka göz önünde tutacağım. Aslında bir mobilyacımız var. Adama mas tarif ettim direk yaptı harfi harfine, mükemmel bir adam ancak ranza yapabilir mi bilmiyorum.. Daha ölçüm vs. olması gereken bir durum gibi..

Sizin önereceğiniz ağaç tipi nedir.. Fiyat olarak çok uçmadığı sürece problem olmaz çünkü çok sık değiştirilen birşey değil.

• Ranzada yatmak pek hoş değil. Odaya göre yukarısı biraz daha sıcak ve bunaltıcı oluyor.
    Koltuğa oturcağına, yatağın üstüne otur. Ranzanın üst katında çıkacam diye debelenmene de gerek kalmaz.

Hastalansan bile yatmak için ranzaya çıkman gerekiyor, tam yatıyorsun aklına birşey geliyor, hayda ranzadan in işini hallet geri çık vs vs.

Valla ben sevmiyorum ranzada yatmayı ama macburiyet işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

quote:

Orjinalden alıntı: süpürman

ben yatıyorum fakat benimki metal ve verdiğin likteki ranyazı bi mobilyacı olarak tavsiye etmem çünki çam ağacı sağlam bi ağaç deyildir resime baktım da kayıtlarıda çok zayıf yapılmış ve vernik olarakta ne kullanılmış belirtmemişler diyosunki illa alıcam hazır kurulmuşun üserine çık biraz debelen dayanıklılığını konturol et tavsiyem piyasadan kafana göre yaptırman biraz daha ucuza maledebilirsin

Tavsiyenizi mutlaka göz önünde tutacağım. Aslında bir mobilyacımız var. Adama mas tarif ettim direk yaptı harfi harfine, mükemmel bir adam ancak ranza yapabilir mi bilmiyorum.. Daha ölçüm vs. olması gereken bir durum gibi..

Sizin önereceğiniz ağaç tipi nedir.. Fiyat olarak çok uçmadığı sürece problem olmaz çünkü çok sık değiştirilen birşey değil.

gürgen olabilir hem ucuza gelir ufak tefek çizilmelere karşı dayanıklı olur
    ayrıca dişbudak, meşe de görünüm olarak güzeldir fakat gürgene göre biraz daha pahalıdır
    vernik olarak marşhall'ın su bazlı verniği kurşun içermediği içi oldukça sağlıklıdır

• Teşekkürler önerileriniz için. Mutlaka değerlendireceğim.
  • Bizim yurtlarda masa üzerinde yatak var koltuk üzerine yatak yerine. Bence masalı bir tane beğenmen, ayrı olarak koltuk alman ayrı bir hoş olacaktır. Ben gayet memnunum bu arada, ama kesinlikle normal yatağımı tercih ederim orası da ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 26 Ekim 2008; 14:00:27 >
  • ben bir gece ranzada kaldım merdiven de yoktu ranzada ranzaya in-çık yapmak tam bir işkence ...
    bence normal yatak gibisi yok ama tercih senin
  • bende eskiden yatıyordum 9-10 yaşlarında bir kere düşmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4994 -- 26 Ekim 2008; 14:08:58 >
  • +22 yim ranzada yatıyorum. alt kattayım. üst kat boş şimdilik gelen giden arkadaş falan olursa orda yatırıyorum alt katta yatmak zevklidir ama alışmak için biraz zaman lazım boyun uzunsa kafayı vura vura beyin a.. geçirebilirsin
  • @ cause_of_death

Masam uygun değil ne yazık ki..

Ranza'da yatan var mı ?

Camın yanında ranza olmaz heralde Ben Koltuk üstü ranza düşünüyorum..

Bu arada düşündüğüm tarz tam bu ama metal değil tahta olacak daha sıcak bir görünümü olacak.

Ranza'da yatan var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.