Şimdi Ara

Arkadaşlar sırtımda jilet izi gibi izler çıkmaya başladı? [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
65
Cevap
0
Favori
74.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu izlerin ne olduğunu bilen ya da daha önce başına gelen var mı? Noluyor beyler bana?

Arkadaşlar sırtımda jilet izi gibi izler çıkmaya başladı? [SS'li]

• Bende de var hızlı kilo alıp verdiysen oluyor. Kalıcı panpa o zamanla daha az görünür hale geliyo.

Edit:Sırtta deri çatlağı diye arat bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterNerfLuffy -- 18 Temmuz 2012; 1:06:04 >
  • kilo almışın çatlamış
  • Cimlerde.mi yuvarlandin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheto96

Bende de var hızlı kilo alıp verdiysen oluyor. Kalıcı panpa o zamanla daha az görünür hale geliyo.

Hocam yaklaşık 3 yıldır böyle. Çıkıyor dediğime bakma.
  • valla ben kolumu veya bileğimi bir yere bastırınca çıkıyor ama geçiyor seninki farklı sanırım
  • Aynısı bende var aynısıı 173 boyundayım 70 kiloyum çok kilolu degilim ama görenler çatlak diyor ve bilindiği gibi çatlak izleri kalıcı
  • Ah o çatlaklar yokmu... Hocam hızlı kilo alıp vermekten oluyor bi ara çok kilo alıp 10 kilo vermiştim 1.5 sene kadar önce. Hala izler duruyolar ve kalıcı şeyler bunlar alışsan iyi olur.
  • Kanatlar çıkacak Black Swan olacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

quote:

Bende de var hızlı kilo alıp verdiysen oluyor. Kalıcı panpa o zamanla daha az görünür hale geliyo.

Yok lan geçen sene yazın oldu bende. Ilk başta bildiğin yanık pembesiydi.Şimdi beyazdır hatta dizlerinin kenarlarına bak oralarda da vardır beyaz lekeler.Kilo verince falan oluyor.Ya da basen mi deniyo onlara göbeğin yan tarafına işte orda da bulabilirsin.

• beyler bende de sırtımda böyle tırnaklanmış gibi mor izler var elimle deyince hissediyorum yani.. ne şimdi bunlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

quote:

Yok lan geçen sene yazın oldu bende. Ilk başta bildiğin yanık pembesiydi.Şimdi beyazdır hatta dizlerinin kenarlarına bak oralarda da vardır beyaz lekeler.Kilo verince falan oluyor.Ya da basen mi deniyo onlara göbeğin yan tarafına işte orda da bulabilirsin.

Hocam cidden şaka yapmıyorum. Az çok çatlak nedir bilirim. Ama benim buralarım yıllardır kırmızı, ve dokununca kemiğime yapışıkmış gibi geliyor, bu izlerin olmadığı kısımlar oynarken, bu izler hareket etmiyor.

• Denize falan girdiysen olur.Yıllardır kırmızı olmasına imkan yok.Yani en azından bendekiler öyle değil. Şu anda beyazlar yani tenimden biraz daha açık renkte.Öyle dikkatli bakmadıkça gözükmüyor.
  • bende de var uzayınca da deri geriliyor gibi bir şey. yaklaşıp 11 cm uzadım liseye geçince ondan sanırım. 20li yaşlara kadar küçülücek ama kalıcı. soğuk duş almayı öneriyorlardı küçültmek için adam bilemedim
  • Çatlak onlar, asla geçmezler kilo probleminden dolayı çıkarlar.
  • bu pek çatlağa benzemiyor
  • tavsiyem doktor a git . Çatlağın bile 150 çeşidi var...

DH a doktor lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilo ile alakalı değil bendede var hatta 2 abimde de var.zamanıdan sağlık ocağına işim düşmüştü gitmişken sordum ergenlikte hızlı uzamanın sonucu olurmuş bu izler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

kilo ile alakalı değil bendede var hatta 2 abimde de var.zamanıdan sağlık ocağına işim düşmüştü gitmişken sordum ergenlikte hızlı uzamanın sonucu olurmuş bu izler.

Hocam hızlı da uzamadım ki, 175 boyum var, toplasan 4 yılda 12-13 santim uzamışımdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berjk

tavsiyem doktor a git . Çatlağın bile 150 çeşidi var...

DH a doktor lazım...

Nasıl "dh a" yazabildin hala anlamadım.Genelde ekler kısaltmanın okunuşuna göre gelir yani "dh ye" yazsan gayet iyi. Hadi açılımına göre yazdın diyelim "donanım haber e" olur o da bir derece de.Dh a nedir ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.