Şimdi Ara

Ranked'de Hiç Bir İşe Yaramayan Hero'lar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sion a katılıyorum diğerleri viable bence heimer bile
  • siona useless diyenler ap sion görmemiş.
  • Şu yukarıda nidalee yi gereksiz görenler varya umarım maçlarıma gelirler bilgisiz kişiler asıl siz gereksizsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbretlik bir konu daha.
  • Adam poppy dedi senin karşına iyi oynuyan poppy gelmemiş adama oyunu sildirir

• Takım yapısına uygun olmadıysa her champ uselessdir takım yapısına uyan herolar alınmalı bence.
    Heim.Tflerde çok işlevsel hor görülürde hep.
    Nidalee.bence çok kötü bir hero yani ama takım yapısına uyarsa işlevsel olabilir.
    Takımda herzaman düzen olmalıdır Top tank ise jungle offtank olucak top offtank ise jungle tank olucak illaki tank olucak yani bu sezonda hep master hep fiora alınmazsa Poppye kötü diyenler onu hiç oynamamışlardır :D
  • zed mid.
    takımda ap olmuyor rakip çivili gg zaten heroda dmg yok bir şey yok adcye atlayamıyor yanına gitse dmg atamıyor öldürse bile çıkamıyor feedlenince bile bir işe yaramayan hero
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expheribal

siona useless diyenler ap sion görmemiş.

Ap sion oyun başı çok düşüyor earl-mid domine edip bitirdin bitirdin yoksa çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_slm

zed mid.
    takımda ap olmuyor rakip çivili gg zaten heroda dmg yok bir şey yok adcye atlayamıyor yanına gitse dmg atamıyor öldürse bile çıkamıyor feedlenince bile bir işe yaramayan hero

Eğer sazan.avi degilse intihar edebilirsin.

• quote:

zed mid.

Umarım şaka yapıyorsundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: JamiryoQuai

Adam poppy dedi senin karşına iyi oynuyan poppy gelmemiş adama oyunu sildirir

poppy mi? poppy en op karakter ben aldım derecelide takım feedledi sağolsun yenildik ama lane'de çok iyi eziyor ultisi sayesinde tflerde iyi iş yapabilir
  • SION MU -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

quote:

poppy mi? poppy en op karakter ben aldım derecelide takım feedledi sağolsun yenildik ama lane'de çok iyi eziyor ultisi sayesinde tflerde iyi iş yapabilir

'Poppy en op karakter'

• quote:

Orijinalden alıntı: M.D. Luffy

quote:

quote:

'Poppy en op karakter'

şampiyon demeyi unuttum olamaz mı? illa vuracak mısın? ayrıca bana göre poppy en op şampiyon karşim

• quote:

zed mid.

Soloda veya topda true yada ap kasan sampiyonlar var (kennen.chogath.singed.nasus.) bide son fisilti var

• Bir higuain75 konusu daha

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.D. Luffy

quote:

quote:

'Poppy en op karakter'

şampiyon demeyi unuttum olamaz mı? illa vuracak mısın? ayrıca bana göre poppy en op şampiyon karşim

Hemen niye alınıyorsunuz anlamıyorum. Şaka yapıyoruz şaka

• Tr de alışkanlık

ADC ye Sivir alınca, jungle sion alınca sövdükleri için o heroları kötü sanıyolar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarmaLia

quote:

Orijinalden alıntı: higuain75

Darius

Karma işe yaramıyor???

Senin karşına iyi oynayan bi karma gelmedi galiba yada takım taşıyan TF orasında R-E yaptığında solari ile kullanırsan harika oluyor

R-Q daki brust late de harika ve alan vurabiliyor.

yada boşver sen kullanışsız de geç.

+ yanyatmissekiz

• NIDALE kendi takımımdayken de karşıdaykende oyundan gram zevk almıyorum nefret ediyorum teamfightta adc apc ne varsa bırakıp nidale focuslanıyorum onu öldürmek pahasına oyun bile kaybedebilirim o derece nefret ediyorum oyundan silinse 3 gün 3 gece kutlama yaptırır şampanyalar patlatırım o derece kılım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.