Şimdi Ara

Rank ta kullanılan desteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rank 5 e çıkan varsa destesini yazabilirmi 35 pack açtm gold warrior legi golden dirty rat çıktı kart olarak tüm mage kartları çıktı leg hariç kazakusta çıkmadı zaten elimde doomsayer ve iceblock ta çıkmadı çıkmıyor bi türlü hangi desteye yönelsem elimde kalıyo eksikler
    Reno lock = jaraxus kazakus
    Dragon priest= alan dragon kartı, chlli, taunt epic dragon kartı
    Jade shaman rogue, jade legend kartı
    İlla shaman veya pirate warrior mu oynayıp sinirmi bozayım verin hangibirini craftlayatım doomsayer yok ice block yok kazakus yok yok yok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tempo Mage
  • HKnatas kullanıcısına yanıt
    Tempo için ne lazımsa var arcmage pyroblast vs rank atlatrmı önereceğin deste link varmı iceblock hariç tüm secret ler var tüm gadgetzan kartları var legend hariç

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Bu deste ile yükselebilirsin kolayca.
    Yog bide 2 manalıklegend ve arcane blast için ne koyabilirim yedek olarak elimde pyroblast arcmage var koysam randıman verrmi

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Yogg yerine ikinci Firelands Portal,Thalnos yerine Kobold koyabilirsin fakat arcane blastlar için herhangi bir replacement olacağını sanmıyorum çünkü core kartlardan biri tempo mage destesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 11 Aralık 2016; 23:24:0 >
    Yattı o zaman desene bnm tempo agro zoo mu denesem ortalık reno kaynıyor

• Uzun zamandır pasiftim oyunda,şimdi renolock il ranked kasmaya başladım 25den 9 a rahatlıkla geldim,yarın devamını yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Yattı o zaman desene bnm tempo agro zoo mu denesem ortalık reno kaynıyor

Yattı diye bir durum yok açıkçası çünkü Arcane Blast Tempo Mage için core kartlardan biri olsada deste bu kartın üzerine kurulu değil. Siz desteyi oynamaya başlayın zamanla eksikleri kapatırsınız.

• FnL kullanıcısına yanıt
    Desteni atabilirmisin renolock için jaraxus kazakus için varmı önerin telafisi için

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Desteni atabilirmisin renolock için jaraxus kazakus için varmı önerin telafisi için

O ikisinin telafisi yok,sart ikisi de

• wild için, pirate warriora kaybediyor ama 7/3 war axe'e karşı hiçbir deste kazanamaz gibi geliyor :/
    shaman, renolock vs. iyi winrate aldım. controle karşı(hala kaldıysa) brann + drakonid ve historian win condition.

• Ve kazakusu craftladım packtende raza ve dragon alan kartı çıktı iyiyim artk☺
  • Rank atlaman için oynaman gereken deck malesef kelleye vuran warrior decki veya aggro shaman decki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.