Şimdi Ara

RAMAZAN ÖNCESİ MANGAL ORGANİZASYONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
3.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bak sonra senle ben 2 kişi yaparız mangalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

Yukarda zor demiş ama hepsi

bak sonra senle ben 2 kişi yaparız mangalı

2-3 gün kala kesinleşir herşey abi zaten sen ben kdfh kesin illa ki 2-3 kişi daha gelir 6-7 kişi oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya sıkıntı olmaz gitmeyiz bir gün işe olur biter :))
  • Etkinlik Istanbulda olsa katilabilirdim.(sehir disi nerdeyse orasi)

AMA Ugurmumcu nedir abi , katilim tabi AZ olur. Benim onerim en azindan Avrupa yakasinda olsun.

• Merhaba kardeşim.

İş için gidiyorum. Mekke şehrinde metro şantiyesi tbm operatör/mühendisiyim.
    Amcam, iş arkadaşlarım orada. Gerekli bilgileri ve siteyi onlardan öğrenmiştim. Yinede çok teşekkürler.

Bir kaç ay geçsin, zaten fetih ederim bütün şehri

Bu arada Arapça lisanın var ise, şunu çevirebilirmisin ?

"Şüphesiz sen, sen değilsin."
  • quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

Etkinlik Istanbulda olsa katilabilirdim.(sehir disi nerdeyse orasi)

AMA Ugurmumcu nedir abi , katilim tabi AZ olur. Benim onerim en azindan Avrupa yakasinda olsun.

Asevi acmiyorlar, zaten en fazla yirmi kisi olur mangal basi. hem gelenlerin cogu da kartalda veya yakin, ayrica yapilacak yer uygun. ayagina cagirmanin alemi ne?

• 14 yaşında her şeyin farkındayım gelebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Merhaba kardeşim.

Amcam, iş arkadaşlarım orada. Gerekli bilgileri ve siteyi onlardan öğrenmiştim. Yinede çok teşekkürler.

Merhabalar,

Mübarek, iş içinde olsa mekke'ye gidiyorsun sonuçta, gitmişken umre yap bari (yine sen bilirsin.Sonuna kadar saygı duyarım.)

2012'de Bölgedeki oteller yıkıldı, yeni şantiyeler oluşturuldu.Haremi genişletme çalışmaları başlamıştı.Geçtiğimiz sene, üst köprü yaptılar.Sadece engellilerin geçtiği bir köprü. Metro yapıldığını yeni duyuyorum ?

Amcan, iş arkadaşların ordaysa arkan sağlam demektir. Sanırım ilk kez gidiyorsun, gidince bize dua et :) İnşaallah, ordakileri sana, seni de ordakilere sevdirir, kalbinize muhabbet verir.Şu önümdeki süreç, çok yoğun olacak.Dinlenmek gibi bir lüksüm yok.Senden tek isteğim, lütfen çok güzel gözlemler yap.Ve forumu bırakma.Soracak çok sorum var.

Nerede kalacaksın? Mekke'de alışveriş için, aziziye'ye git. Asla ve asla polislerle tartışmaya girmemeye bak.Bir pakistanlı, 2-3 polisle tartıştı.İsraillimisiniz deyince, adamı içeri aldılar.Belki bıraktılar ama, Orada hukuk diye birşey olmadığı için, suudi rejimi; hapishanelere yüzlerce ehli sünnet hocayı attırdı.Seni içeriden Davutoğlu zor kurtarır.Bunlar önemli şeyler! Allah kötülerle karşılaştırmasın.

Elektronikçi-Telefoncu-Parfümcü-Eczane 4'lüsünden sıkılabilirsin.

Arapça henüz bilmiyorum, yukarıda translate ile 'yolun açık olsun' yazmıştım.
    Senin için tekrar baktım,

"بالتأكيد أنت لا."

Çok fazla sıcak, öyle böyle değil.Güneş kremi kullan.Güneş gözlüğü kullan.Allaha emanet ol.
    Selametle

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Asevi acmiyorlar, zaten en fazla yirmi kisi olur mangal basi. hem gelenlerin cogu da kartalda veya yakin, ayrica yapilacak yer uygun. ayagina cagirmanin alemi ne?

@OzzmynnTR Helal olsun siz olmadan mangal olur mu yaw

• Merhaba. Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Ali abi biraz sonra kızacak bize. Özelden konulaşım, irtibatı kopartmayız... Merak ettiklerini cevaplarım bol bol zaman içerisinde :)

Avrilcim, at bakem numaranı Birde ne zaman, nerede, kimle Alkol serbestmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 22 Haziran 2014; 0:44:47 >
  • quote:

Merhaba. Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Ali abi biraz sonra kızacak bize. Özelden konulaşım, irtibatı kopartmayız... Merak ettiklerini cevaplarım bol bol zaman içerisinde :)

alköl içmem ama içene karışmam yani isteyen içebilir bence ali abide okey diyorsa no problemo önümüzdeki cuma saat 3 te yine aynı mekan bizim ekip işte

• Anadolu yakasında olursa olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Merhaba. Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

alköl içmem ama içene karışmam yani isteyen içebilir bence ali abide okey diyorsa no problemo önümüzdeki cuma saat 3 te yine aynı mekan bizim ekip işte

Gazeteye sararım

Şaka bir yana, umarım gelebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddrick

quote:

Orijinalden alıntı: irmagasigim

Beyler ben de gelirim ama yeri tam tarif etmeniz lazım

Ben de yeri bilmiyorum. Eyüp'te oturuyorum nasıl yapacağız?

Bende yeri bilmiyorum eyüpte oturuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazanda yaparsanız gelirim, bu aralar çok yoğunum, gelirken 1 kilo rakımıda getiririm yanımda ona göre...
  • quote:

Merhaba kardeşim.

Ezel 1. Bolum Ramiz dayinin dovmesi sol kolunda Arap alfabesiyle yazan soz . Zamaninda bende cok arastirdim . Ve hocalarim soyle bisey demisti tam hatirlamiyorum AMA eksiklik var.

Soz: Kimsin SEN ? Suphesiz SEN , sen degilsin.

Ceviri(tam karsiligi degil ve eksik): Min Ente? Itteke leste Ente leste.

Gibi biseydi AMA yine diyim yanlis ve eksik olabilir.

• quote:

quote:

SEN neden tribe girdin ki aga NE demisim Ben yukarda ? Bu yakada olsa katilabilirdim dedim ve katilim fazla olurdu dedim sadece oneri yani. Hem nerden biliyim adamlarin onceden tanisik ve evlerinin Yakin oldugunu ? Ben sadece organize Eden 2 kisiye burdada olabilir dedim herkesin yarari icin katilim fazla olur diye . O degil adamlar daha yorum yapmadan SEN niye laf sokmaya calisiyosun ?

• Etkinliklerinize surekli gelmek istiyorum fakat bir turlu uygun zamani denk getiremedik. Cuma gunu belirttiginiz saatte maalesef stajda olacagim. Daha uygun bir vakit olursa kesinlikle katilmak isterim.
  • quote:

quote:

quote:

SEN neden tribe girdin ki aga NE demisim Ben yukarda ? Bu yakada olsa katilabilirdim dedim ve katilim fazla olurdu dedim sadece oneri yani. Hem nerden biliyim adamlarin onceden tanisik ve evlerinin Yakin oldugunu ? Ben sadece organize Eden 2 kisiye burdada olabilir dedim herkesin yarari icin katilim fazla olur diye . O degil adamlar daha yorum yapmadan SEN niye laf sokmaya calisiyosun ?

ben sana ne dediğini söyleyim. Tutmuş geçen yazdan beri dört kere mangal düzenleyen adamlara "yok istanbulda yapın, yok uğurmumcu neresi (ki ben de oturmam orada), sayınız tabi az olur, şöyle böyle ik bik" diye yazarsan tabi bu DÖRDÜNE DE katılmış ben tutar da sana ne oluyor derim. Hayır yeri belli, yapılacak iş belli bir olaya tekrar laf söylemenin ne alemi var? Ki adamlar daha önce tanışık da değildi, herkes geldikçe tanıştı. Ve oraya da bir saatlik yoldan gelen de vardı evinin dibi olan da, her ne kadar istanbul olmasa da.

Ha bu arada, istanbulda da sen ayarla madem mangal, bakalım nerede ve kaç kişiyle yapacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.