Şimdi Ara

Ram ve Ssd Upgrade Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asus p8z68 v-le
    İ7 2700k Cpu
    Asus Rog Gtx 1070
    Corsair 650w psu
    8 gb 1866mhz Ram
    Seagate 1tb Hdd
    Corsair carbide 500r

Ram ile ilgili şöyle bi sorunum var cpu soğutucu 1 slotu kapatıyo o yüzden tek slot alabilirim.Ramlar şuan 4+4 şeklinde çalışıyo yanlarına 8gb tek modul eklersem bir sorun olur mu ?

Ssd olarak Corsair Force LE 240gb vardı notebook a taktım.Onun yerine de yine o kapasitelerde bir ssd önerirseniz sevinirim.

Saygılar,iyi forumlar

• http://urun.n11.com/hard-disk/adata-256gb-ssd-disk-asu800ss-256gt-c-25-560520-3d-nand-sata3-P151208470 => Ssd olarak bunu alabilirsiniz 120 gb corsair vardı genişletmek için satıp bunu aldım fiyatıda gayet uygun forumdan çek falan bulursanız daha da uygun alabilirsiniz.520-560 okuma yazma hızı var.3d nand desteği ve 3 yıl garantisi mevcut tavsiye ederim.
  • onurs27 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Adata markası nasıldır hakkında hiç bilgim yok birde söylenen hızlara ulaşılabiliniyor mu yardımcı olursanız sevinirim
  • GamingMan kullanıcısına yanıt
    Hocam dizüstü bilgisayarımda samsung evo 850 250 gb modeli var.Aynı sonuçlar veriyor ufak farklarla birbirlerinin önüne geçiyorlar yani ikisi içinde o daha iyidir diyemem adata 3 sene garantisi ve 3d nand olmasından dolayı aldım ufak araştırma sonucu problem yaşayan görmedim bu da yeni yaptığım testin sonucu

Ram ve Ssd Upgrade Önerisi
  • Crucial mx300 serisi nasıldır ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.